Wyniki

Klasyfikacja Sisu dla najwytrwalszych (zasady)

Startów Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna
Master - prznajmniej 180 naszych maratonów na koncie
186 (22) Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team
183 (5) Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team
182 (13) Śliwa Tadeusz Teresin TCL MTB Team
Ekspert (złoty) - prznajmniej 140 naszych maratonów na koncie
156 (20) Klementowicz Krzysztof Otwock
147 (8) Zienkiewicz Jan Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM
146 (12) Malinowski Jacek PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team
144 (14) Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
144 (22) Grudziński Tomasz Sękocin Stary
143 (19) Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team
143 (5) Sztęborowski Adam Warszawa Alumex MTB Team
142 (4) Ostrowski Grzegorz Chorzele T4B team
141 (12) Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM
141 (10) Wilczyński Jan Pułtusk CENTURION MTB team
141 (16) Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
140 (3) Trawkowski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team
Ekspert (srebrny) - prznajmniej 120 naszych maratonów na koncie
137 (20) Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
136 (20) Pawełczak Waldemar Warszawa Budimex MTB
133 (15) Krajza Ireneusz Skarżynek T4B team
127 (14) Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn
123 (9) Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B team
122 (7) Zaród Łukasz Łomianki GO Sport Scrapper Team
121 (12) Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team
120 (12) Chmielewski Cezary Warszawa GO Sport Scrapper Team
120 (5) Niewiadomski Łukasz Żyrardów TCL MTB Team
Ekspert (brązowy) - prznajmniej 100 naszych maratonów na koncie
115 (19) Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team
112 (17) Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
112 (16) Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
109 (14) Pawlak Zofia Karczew SuperDrob Bike Team
109 (13) Płoski Adam Ciechanów T4B team
108 (11) Giez Wojciech Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
107 (11) Gromadko Piotr Warszawa Maro Sport Team
106 (10) Wacinowski Marcin GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub
105 (8) Kuczewski Tomek Warszawa Trezado Wolfpack
105 (11) Mikołajczyk Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
105 (11) Siwiński Zdzisław WARSZAWA Polski Klub MTB
104 (13) Rojda Tomasz Warszawa Alumex MTB Team
104 (6) Sachs Karol Warszawa AirBike.pl Team
103 (12) Górski Zdzisław Ciechanów T4B team
102 (11) Gembara Dariusz Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
102 (16) Kędziorek Piotr Warszawa GO Sport Scrapper Team
102 (17) Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała GO Sport Scrapper Team
102 (15) Zalewski Szymon Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
101 (3) Bober Zbigniew LEŚNIEWO GÓRNE T4B team
100 (10) Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
100 (9) Pazdrowski Robert ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno
Partnerzy