Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Zamana Group 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 5 (punkty: 323-355)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
5 354 0 Adamowski Jacek Warszawa
5 351 0 Adamus Jarosław Częstochowa
5 345 0 Alekseev Konstantin ROSJA
5 327 0 Arbaszewski Marcin Pomiechówek RB Riders
5 349 0 Arski Tomasz Mrozy wielkie
5 334 0 Babiński Radosław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
5 341 1101 Bachor Paweł Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM
5 339 0 Balkowski Robert Przasnysz Kross Staff Team
5 336 0 Baranowski Adam Ciechanów
5 335 0 Baranowski Krystian Ełk
5 355 1970 Bareja Leszek Warszawa
5 345 0 Bartczak Mariusz Ciechanów Allianz Cycling
5 346 0 Bernacik Paweł Warszawa
5 336 0 Biela. Paweł. Olkusz
5 345 0 Bieniecka Nicola Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
5 333 0 Błazucka Urszula JÓZEFÓW CNC Warszawa Blaze Technology
5 343 0 Bogdanski Konrad
5 334 0 Borowska Iwona Warszawa Alumex MTB Team
5 342 0 Borzęcki Adam Jastrzębie
5 329 0 Boszko Bartosz DĄBROWA GÓRNICZA
5 341 0 Brzóska Piotr Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
5 353 0 Brzózka Artur BokserskAutoserwis Bike Team
5 334 0 Butkiewicz Jarosław Legionowo
5 332 0 Chęć Joanna Milanówek
5 333 0 Chodnikiewicz Jarosław warszawa Deutsche Bank Bike Team
5 342 0 Choduń Marek Warszawa
5 340 0 Chołuj Jakub Kolonia Góra Puławska
5 347 294 Chustecki Wojtek Warszawa
5 354 0 Chyczewski Rafał Warszawa
5 344 0 Cieślak Krzysztof Piaseczno
5 345 0 Ciężkal Kamil Lublin
5 331 0 Cygańska-Misiaszek Marzena Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
5 351 1127 Czarniawska Katarzyna Warszawa Kompren Sport Team
5 346 0 Czarzasty Wojciech Nidzica LIBRO Cycling Team
5 347 0 Czekaj Justyna Warszawa JustComply TEAM
5 338 0 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
5 355 0 Dąbrowska Ewelina Cisie Mińska Grupa Rowerowa
5 327 0 Demczuk Ewa WARSZAWA AirBike.pl Team
5 348 0 Deptuła Jan Olsztyn
5 337 0 Drągowski Paweł Warszawa
5 330 0 Drexler Kornel
5 331 0 Dudkiewicz Daniel Mroków Maro Sport Team
5 332 0 Fedejko Alicja Otwock SuperDrob Bike Team
5 329 0 Gajek Ireneusz Ciechanów
5 328 0 Gajewski Paweł Warszawa
5 325 0 Gąsiewska Iwona MTB EŁK PROSTKI
5 324 0 Giermasiński Łukasz Puławy
5 337 0 Ginalski Łukasz Łomianki Polmo Łomianki
5 344 0 Glinka Arkadiusz Warszawa
5 331 0 Głębowski Grzegorz Laski
5 337 0 Głogowski Jerzy WARSZAWA Retro Rowery Duda Team
5 348 0 Głowacki Łukasz JÓZEFÓW
5 329 0 Górski Bartosz CSU Racing Team Bydgoszcz
5 337 0 Gramann Andrzej Krubin Wieliszew Heron Team
5 352 0 Grocholewicz Mariusz ŁÓDŹ
5 355 0 Gronowski Marek michałów-reginów Wieliszew Heron Team
5 339 0 Grzesiński Marek Warszawa
5 336 0 Gurzyński Dariusz Szczytno Bel Polska MTB Chorzele
5 328 0 Gustaw Agnieszka Lublin PZU Sport Team
5 344 0 Gutowski Tomasz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
5 330 0 Guzewski Wojciech Żyrardów TCL MTB Team
5 351 0 Hryckiewicz Łukasz Mysiadło Roche Polska sp. z o.o.
5 347 505 Hucz-Kalitowska Joanna NOWY DWÓR MAZOWIECKI
5 347 0 Hyzopska Żaneta Ełk Moto Diablo Team
5 328 0 Janczak Dawid Lublin WIM Extreme MTB Team
5 340 0 Janus Dawid Kętrzyn
5 333 0 Jary Hubert Łódź Dell Team
5 336 0 Jarzębińska Agnieszka Włocławek
5 332 1102 Jaśkiewicz Justyna Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM
5 334 0 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka
5 336 0 Jędrzejczyk Anna Otwock AK-SPED
5 351 0 Kalinowski Adam Warszawa
5 333 0 Kalinowski Błażej Warszawa
5 338 1976 Kalitowski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki
5 354 0 Kałamajka Emil JANÓW LUBELSKI
5 328 0 Kałkun Natasza Rzeszów PT Mazury Team Ełk
5 337 0 Kamiński Grzegorz Olsztyn
5 348 0 Kamiński Tomasz Legionowo Bike Fun Legionowo
5 334 170 Kamola Jerzy Wyględy
5 353 0 Kania Wiesław Świeradów-Zdrój Mitsubishi Materials MTB Team
5 343 0 Kanownik Sławomir MARKI MCP Bike Team
5 341 0 Karczmarczyk Tomasz Warszawa
5 348 0 Karczmarczyk Tymon Warszawa
5 350 0 Kępa Marcin. Skierdy PATNET TEAM
5 337 0 Kęska Sebastian Warszawa Wkreceni Racing Team
5 347 0 Kirillov Kirill Rosja
5 350 0 Kirzyński Mateusz Sulejówek
5 329 310 Klasa-Lewandowska Magdalena Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
5 337 0 Kłęk Piotr Warszawa Emek Bike Team
5 330 0 Kłosowicz Sebastian PIASECZNO
5 353 0 Kochański Dariusz Toruń
5 344 0 Kochański Sebastian Lublin
5 328 0 Kołnier Ewa Warszawa Kompren Sport Team
5 342 0 Komorowski Robert Warszawa Team PKO Bank Polski
5 324 1215 Kompa Ewa Gałków Mały Dell Team
5 343 0 Kondracki Bartosz Lublin
5 336 0 Konopka Halina Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
5 340 0 Korpalski Arkadiusz Warszawa MontazReklam24.pl
5 347 0 Kosut Tomasz Łódź
5 329 0 Kośla Piotr 7 Szprych
5 345 0 Kotowicz Rafał Growo iławeckie
5 325 0 Kowalik Gabriela Tłuszcz RKS Family Active Tłuszcz
5 353 0 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
5 330 0 Kozieł Ryszard Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM
5 341 0 Krajewski Karol Ełk
5 330 0 Krajza Ireneusz Skarżynek T4B team
5 354 194 Krogulski Karol Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
5 348 0 Kubicki Arian Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team
5 353 0 Kubit Marcin Mława
5 332 0 Kuczwalska Joanna Grudziądz
5 337 0 Kuflikowski Sebastian Legionowo Bike Fun Legionowo
5 332 0 Kujanek Mateusz Starogard Gdański Eco Energy Home Bike Team
5 336 0 Kulesza Krzysztof Warszawa Bank Pekao Team
5 355 0 Kuprian Szymon Olsztyn
5 328 0 Kurowski Dariusz Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team
5 336 0 Kwiatkowski Jakub GRUDZIĄDZ
5 330 0 Lament Paweł Biskupiec
5 352 0 Lasek Marcin Legionowo
5 352 0 Leśniewska Joanna Rogów Lesz`Go! Rogów Masters
5 347 0 Leśniewski Piotr Rogów Lesz`Go! Rogów Junior
5 349 0 Letachowicz Piotr Warszawa
5 333 0 Lichocka Agata Piaseczno
5 342 0 Łempicka Katarzyna FALENTY
5 355 0 Łozowicka Anna
5 347 0 Łukaszewska Wiktoria Brzóze cykliści rypin
5 350 0 Łukawczyk Marcin Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
5 347 0 Maciak Łukasz Warszawa
5 342 0 Maciejewski Jacek Chotomów Wieliszew Heron Team
5 350 0 Majchrzak Tomasz GNIEWOSZÓW
5 346 0 Majer Katarzyna TWORÓG GO Sport Scrapper Team
5 331 0 Malinowski Krystian Brodnica
5 349 0 Maluchnik Jarosław Działdowo LC MTB TEAM
5 347 0 Małolepszy Janusz Łódź Razem Trenujemy Sport
5 329 0 Marczyk Tomasz Rogów
5 330 0 Markowski Artur Ciechanów
5 332 0 Martyniuk Paweł Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
5 330 0 Mastalerz Robert NAŁĘCZÓW
5 335 0 Maszerowski Dawid SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI
5 334 0 Maszkowski Adam Czatolin
5 349 0 Maślanka Kamil Marki RIDE43team
5 330 0 Matla Dariusz Ciechanów T4B team
5 329 0 Matraszek Piotr Chotomów
5 328 0 Mądry Tomasz Warszawa
5 328 0 Megger Andrzej Warszawa
5 335 0 Meksuła Michał Lublin Team PKO Bank Polski
5 342 0 Melon Michał Warszawa
5 332 0 Michalak Tomasz NOWY DWÓR MAZOWIECKI Koteusze
5 346 0 Michalski Grzegorz Lenie Wielkie
5 345 0 Migda Marek ŻYRARDÓW
5 336 0 Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team
5 347 0 Miller Piotr Warszawa Xerox Team
5 355 141 Minda Ewa Warszawa Bar Janusz MTB Team
5 339 0 Mińkowski Krzysztof Działki
5 344 0 Mizera Sebastian ŁÓDŹ
5 324 0 Myśliwiec Grzegorz
5 324 0 NaŁĘcz Danuta NOWY DWÓR MAZOWIECKI
5 344 120 Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LKK Ziemia Lubawska
5 354 0 Niewęgłowski Jarosław Toruń IT UTIL
5 355 0 Niklewicz Ewa Julianów HPE-ESKOM
5 335 0 Novi Krzysztof
5 325 0 Nowak Mariusz Płock
5 344 0 Nowakowska Katarzyna Janki Pro Family Cycling Team
5 343 0 Orlikowski Michał
5 337 0 Orłowski Jan Dywity WKR FAN Team
5 330 0 Oszkiel Milena Seroki-Parcela
5 346 0 Owczarczyk Tomasz warszawa
5 336 0 Paluch Iwona Nowy Dwór Mazowiecki
5 329 0 Paprzycki Dariusz Olsztyn Cross
5 336 0 Paradowski Waldemar Warszawa Team PKO Bank Polski
5 336 0 Parol Jakub ŁOMIANKI
5 341 0 Parzych Grzegorz Olsztyn
5 333 0 Pasicka Bernadetta Huzar Bike Academy
5 329 0 Paszkiewicz Arkadiusz Ełk
5 330 0 Piekałkiewicz Maciej Józefosław
5 331 0 Pietrzak Tomasz Krępa
5 346 0 Pikula Krzysztof
5 339 0 Piotrowski Roman Warszawa
5 346 0 Podgórska Karolina Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team
5 332 0 Popek Zuzanna Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
5 350 0 Popiołek Marcin Toruń
5 324 0 Popis Maciej Dąbrówka TS Meran-Otwock
5 348 0 Popławski Paweł Rawa Mazowiecka
5 351 0 Posadzy Zuzanna Stara Wieś UKS Kolarz Nadarzyn
5 347 0 Postępski Piotr HELENÓW JustComply TEAM
5 343 0 Prażanowski Mariusz Kwidzyn CYKLO KWIDZYN
5 348 0 Pręcikowski Paweł Pruszków Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów
5 340 0 Przybylski Piotr Wiązowna GO Sport Scrapper Team
5 349 0 Przybyłek Marcin Warszawa Bar Janusz MTB Team
5 332 0 Przybysz Weronika Warszawa Alltop STAG Team
5 341 0 Pykało Wojciech Warszawa W swoim tempie
5 332 0 Radecki Michał Legionowo
5 349 0 Romanowski Bartłomiej Kraśnik
5 352 0 Rój-Karkowska Agata Płock Płocki Klub Kolarski
5 325 0 Różycki Marek Puławy
5 341 0 Ruba Zbigniew Pionki NRF HEPU RACING
5 354 0 Rutkowski Grzegorz Reszel LIBRO Cycling Team
5 350 0 Rutkowski Krzysztof Nowy Dwor Mazowiecki
5 337 0 Rybicki Artur Otwock
5 325 0 Sajna Marian Nowy Dwór Mazowiecki
5 351 0 Sakowski Jan Nisko
5 347 0 Sawa Krzysztof janów lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski
5 338 0 Schröder Steffen Piaseczno RC03 Ilbenstadt
5 348 0 Sidorowicz Dawid Wieliszew Bike Fun Legionowo
5 352 0 Sidoruk Grzegorz Bielsk Podlaski
5 333 0 Siedlecki Dawid Ełk Moto Diablo Team
5 355 0 Sienkiewicz Żaneta Zielonka RB Riders
5 325 0 Sierocki Marcin Olsztyn
5 338 0 Sikora Marcin ŁÓDŹ MSI TEAM
5 328 0 Skorupski Grzegorz Continental
5 334 0 Skóra Monika Warszawa NaSzosie Team
5 344 0 Słotwiński Adam Ełk
5 344 0 Słotwiński Michał Warszawa ABC Data Bike Team
5 330 0 Sobolewski Michał Opypy Maro Sport MTB Team
5 348 0 Sokołowski Krzysztof Augustów Augustowianka Team
5 325 1001 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
5 353 0 Sosnowski Grzegorz EŁK
5 334 0 Sosnowski Kacper Kross Staff Team
5 339 0 Spodek Maciej Warszawa LENOVO
5 346 0 Spułtowska Joanna Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team
5 329 0 Staniszewski Rafał Koluszki
5 342 0 Stańczak Tymoteusz Jarzębia Łąka
5 330 0 Stawicki Marek Lublin Team PKO Bank Polski
5 349 0 Sulowski Piotr Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski
5 351 0 Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team
5 337 0 Sychowiec Darek Józefów
5 329 0 Szafraniec Antoni TOMASZÓW MAZOWIECKI
5 351 0 Szatkowski Marcin Warszawa
5 351 0 Szczesny Marcin Szestno wtw-poland.com
5 332 0 Szram Michał Jabłonowo Pomorskie
5 324 0 Szubstarski Bartek Piaseczno Roche Polska sp. z o.o.
5 332 0 Szydłowski Marcin Zbliczyn Pobodzy
5 340 0 Szymańska Agnieszka Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski
5 344 0 Szymański Emilian RAWA MAZOWIECKA
5 333 0 Śmiechórski Robert Kobyłka
5 351 0 Świątek Mariusz Świdnik
5 335 0 Taisiia Ponomareva Kaliningrad
5 347 0 Tołłoczko Adam
5 344 0 Tomaszewski Tomasz
5 338 0 Traczyk Norbert
5 354 0 Trzeciak Mariusz Janówka
5 325 0 Tyjeński Grzegorz Ciechanów
5 354 0 Wachocki Bartosz Warszawa
5 340 0 Warecki Michał Warszawa Rondo Babka Warszawa
5 342 0 Weinert Bartosz Olsztyn
5 349 0 Wichrowski Maciej ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
5 324 0 Wieteska Mariusz Piaseczno
5 325 0 Wieteska Tymon Piaseczno
5 348 0 Więcek Piotr Warszawa BNP Paribas
5 323 0 Wiśniewska Justyna Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
5 346 0 Wiśniewski Jakub BRODNICA
5 332 0 Witkoś Przemek Ustanów
5 338 0 Witkoś Szymon Ustanów
5 345 0 Wittlieb Iwona EŁK MTB EŁK PROSTKI
5 333 0 Wnęt Jakub Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
5 327 0 Wolan Tomasz Świdnik GTCGARAGE
5 347 1913 Woroniecki Dawid Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM
5 336 0 Woźniak Maciej Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz
5 352 0 Wrona Maciej Warszawa
5 345 0 Wymysłowski Paweł Józefów
5 353 0 Wyrzykowski Arkadiusz Ełk
5 334 0 Zacharewicz Paweł Łomianki Loyalty Point Racing Team
5 354 0 Zakrzewski Dawid Warszawa
5 337 0 Zalewski Jacek Brodnica
5 343 0 Zawadzki Ksawery Warszawa
5 352 0 Zdziechowska Kamila ŁASK
5 337 0 Zhukovsky Eduard
5 346 0 Złotopolski Juliusz Brodnica
5 353 0 Żarlińska Olga Warszawa GO Sport Scrapper Team
5 331 0 Żółtański Jakub OLSZTYN
5 355 0 Żurawski Tolek OLSZTYN
Partnerzy