Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Zamana Group 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 4 (punkty: 356-379)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
4 376 284 Arnold Waldemar Warszawa Clear Bike Team
4 369 280 Bareja Leszek Warszawa
4 374 361 Błach Mateusz Warszawa
4 379 301 Borzymowski Paweł Rajszew
4 375 406 Buczel Mateusz Warszawa HPE-ESKOM
4 360 350 Budzikowski Michał Pruszków
4 360 232 Chrzanowski Robert Nałęczów Cisowianka
4 371 230 Cyrta Tomasz Sobolew
4 363 412 Czerniawski Piotr Warszawa
4 379 442 Galeński Wojciech Warszawa Wieliszew Heron Team
4 361 202 Gąsiewska Iwona Ełk MTB EŁK PROSTKI
4 374 360 Góralski Piotr Płock Płocki Klub Kolarski
4 376 405 Grudniewski Tomasz Otwock
4 379 188 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team
4 375 222 Jeziorski Marek Wołomin TOR MORDULEC
4 378 245 Józkowicz Michał Gdynia Diversey Team
4 369 180 Kaczorowski Aleksander Sikory Wieliszew Heron Team
4 360 305 Komorowski Michal Kepiaste
4 363 312 Komorowski Zbigniew Grójec Crazy Racing Team
4 361 172 Korzeniewski Tomasz Warszawa
4 369 224 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team
4 356 363 Krasuski Andrzej Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON)
4 365 14 Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa
4 375 178 Kudła Adam Łódz Lucy in The Sky
4 369 184 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech Warszawa
4 362 121 Lewandowski Rafał Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO
4 374 281 Łatkowski Łukasz CHOTOMÓW Grupa Biegowa CHTMO
4 376 217 Ławiak Tomasz Warszawa
4 370 358 Matuszewicz Agata Warszawa
4 372 238 Mirkowski Arkadiusz Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
4 364 35 Mołotkiewicz Jakub Warszawa
4 358 162 Nowakowski Wiktor Gniezno
4 360 315 Obel Marcin Lesznowola Qodeca Cycling Team
4 374 146 Ołdak Marcin Legionowo Rowery DAX Team
4 357 383 Orzechowski Paweł Otwock
4 379 235 Pawlaczyk Krzysztof Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON)
4 372 342 Pawłowski Radek Warsaw TRINERGY
4 373 307 Piechowski Sylwester Kiełpin
4 356 212 Pochwatka Bartosz Łęczna
4 374 190 Podstawka Zbigniew Jeruzal
4 364 306 Popławski Cezary Warszawa Bar Janusz MTB Team
4 360 414 Rowicki Wiesław
4 371 164 Rząsowska Anna Warszawa
4 359 430 Siemaszko Michał Warszawa
4 360 105 Stelmach Marcin Toruń Retro Stork Team
4 370 377 Sztuka Artur WARSZAWA PSP
4 365 394 Trojanek Łukasz Warszawa MCP Bike Team
4 367 246 Wielgo Natalia Białki NOSiR Mazowsze Serce Polski Cykling Team
4 365 223 Wierzbicki Paweł CHOTOMÓW
4 356 313 Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomowska
4 369 285 Wilk Konrad Międzyborów Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów
4 376 227 Wypich Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
4 369 333 Wyszyński Paweł Kołaków TOR MORDULEC
4 364 443 Zacharewicz Radosław Łomianki Loyalty Point (powered by DECATHLON)
4 360 135 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn
Partnerzy