Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Zamana Group 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 3 (punkty: 380-408)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
3 383 450 Adamowski Jacek Warszawa
3 403 367 Andrejczuk Paweł Warszawa DAF
3 393 356 Banasiak Łukasz Łódź
3 394 216 Bator Marek PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource
3 408 132 Bilski Artur Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub
3 406 340 Bogusiński Bartosz Leoncin Rafbike Cycling Team
3 406 278 Cieślak Konrad Otwock TS Meran-Otwock
3 402 225 Dąbrowski Maciej warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM
3 402 7 Dąbrowski Tomasz Warszawa COZMOBIKE TEAM
3 408 228 Dobrowolska Magdalena Janówek Pierwszy
3 389 163 Gajdziński Dariusz Prostki MTB EŁK PROSTKI
3 382 166 Gawrysiak Maciej Warszawa
3 395 322 Gulbierz Szymon Warszawa
3 384 374 Iwaniuk Artur Warszawa
3 397 211 Jagosz Aleksander Warszawa
3 385 210 Jagosz Mateusz Warszawa
3 399 289 Jarosz Wojciech Włodawa
3 397 300 Karczewski Marek Czarnowiec KK24h
3 382 275 Kaska Paweł Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
3 395 385 Kielak Igor Tłuszcz
3 406 416 Kielak Sławomir Tłuszcz Kielakowie.pl
3 386 236 Klementowicz Krzysztof Otwock
3 403 268 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team
3 393 203 Kochanowski Sebastian NOWY DWÓR MAZOWIECKI
3 400 276 Kordowski Dariusz Jabłonna Heron Team
3 388 176 Kowalski Rafał Łódź Lucy in The Sky
3 397 85 Kruczek Kamil Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
3 389 351 Kuczyński Dariusz Żyrardów
3 382 239 Kuprian Szymon Olsztyn
3 398 455 Marciniak Adam Ryki AM Brakes Team
3 384 348 Mazurek Patryk Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON)
3 405 174 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack
3 402 182 Milewski Ireneusz Warszawa VELCREDO FACTORY TEAM
3 400 417 Muszyński Piotr Mława
3 393 148 Niedźwiecki Mateusz Jabłonna
3 389 195 Nowak Jan Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON)
3 381 337 Nowak Kamil Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
3 408 399 Nowogródzki Piotr Sadowa Bike Concept
3 390 6 Olesiejuk Paweł Warszawa
3 385 277 Orłowska Dorota Chotomów Heron Team
3 402 324 Patalan Dariusz NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM
3 384 331 Pęczkowski Andrzej Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM
3 396 226 Rdzanek Paweł Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL
3 392 325 Rydzewski Tomasz Nowy Dwór Maz. Timbud Team
3 389 265 Stanaszek Tadeusz Karczew SuperDrob Bike Team
3 386 370 Starachowski Tomasz Warszawa Bike Concept
3 380 155 Stec Krzysztof Bar Janusz MTB Team
3 391 330 Stępień Tomasz Warszawa BIKE EXPO NARODOWY TEAM
3 387 197 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM
3 391 375 Szewczak Daniel Warszawa Wawa Bike Team
3 403 347 Szymański Bartłomiej Białystok
3 382 192 Szymborski Artur RAWA MAZOWIECKA
3 408 396 Świderski Wojciech Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM
3 388 147 Śwituła Marcin Michałów-Grabina
3 394 323 Tomaszewski Bogdan Marki Timbud Team
3 389 220 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team
3 383 267 Witkowski Andrzej Józefów SuperDrob Bike Team
3 381 321 Ziółkowski Dariusz Zakroczym Timbud Team
3 389 441 Żyżyńska-Galeńska Krystyna Warszawa Wieliszew Heron Team
Partnerzy