Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Zamana Group 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 2 (punkty: 409-441)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
2 415 332 Antoniuk Artur Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik
2 431 221 Badura Roman BYTOM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
2 430 173 Białek Tomasz Jasienica KAMYK Radzymin MTB TEAM
2 423 341 Bogdański Stanisław WARSZAWA APOTEX INTRA TEAM
2 435 395 Bronikowski Przemysław WIĄZOWNA MCP Bike Team
2 427 254 Budny Łukasz KRASNE STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
2 427 384 Celiński Marcin Otwock GO Sport Scrapper Team
2 425 410 Dąbrowski Dariusz Piaseczno Loyalty Point Racing Team
2 435 261 Drzewiecki Marcin Warszawa Loyalty Point Racing Team
2 423 102 Duda Robert warszawa Retr
2 435 264 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team
2 428 314 Fedor Martin Ciechanów T4B team
2 439 134 Głowacki Roger Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT
2 418 444 Godlewski Dominik Warszawa Warszawski Klub Kolarski
2 436 357 Gromek Arkadiusz Piaseczno Mettler-Toledo
2 439 346 Gruda Łukasz Rzeczyca
2 427 292 Grzelak Mateusz Pomiechówek Timbud Team
2 413 104 Grzyb Piotr Toruń Retro Stork Team
2 416 129 Gutowski Kamil Prostki MTB EŁK PROSTKI
2 441 366 Hałas Jarosław PSZCZYNA
2 413 317 Jackowiak Janek Toruń Akademia Michała Kwiatkowskiego COPERNICUS
2 437 409 Jednorowski Rafał Warszawa Trotec Laser Team
2 410 320 Kamiński Tomasz Legionowo Bike Fun Legionowo
2 431 415 Kielak Hubert Tłuszcz
2 421 214 Klimaszewski Piotr Warszawa Loyalty Point Racing Team
2 409 170 Korzeniewski Bartosz Jozefow AK-SPED
2 437 193 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB
2 441 71 Król Zbigniew Warszawa COZMOBIKE TEAM
2 413 205 Krzyczkowska Malwina Warszawa Warszawski Klub Kolarski
2 427 286 Kubacki Igor Galindia
2 426 448 Kuśmierz Sylwester Marki MCP Bike Team
2 418 378 Lach Aleksandra Wołomin
2 424 131 Leciejewski Kamil OŻARÓW MAZOWIECKI IFON KolarzKlub
2 435 119 Malinowski Jacek PŁOCK Płocki Klub Kolarski
2 435 249 Małczak Waldemar BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów
2 423 109 Michalski Maciej Warszawa Retro Stork Team
2 440 200 Migała Zygmunt Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
2 412 187 Mroczek Paweł Warszawa
2 418 349 Murdzia Tomasz Warszawa Loyalty Point Racing Team
2 412 128 Nwakowski Tomasz Gniezno
2 433 142 Perzanowski Artur Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM
2 430 84 Plocek Przemysław Łódź Fujitsu Łódź Team
2 416 36 Poluchowicz Artur Łęczyca
2 417 139 Praxmajer Marcin Płock Płocki Klub Kolarski
2 426 353 Radziszewski Konrad Warszawa
2 409 244 Rdzanek Igor Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL
2 419 8 Sadowski Marcin Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM
2 412 248 Siewier Dariusz Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów
2 431 293 Skalski Mariusz Stanisławów Timbud Team
2 416 2 Skowronek Marcin Warszawa
2 434 407 Sładek Karol Michałowice-Osiedle
2 419 165 Sowjak Paweł Błaszki Scanfil Poland
2 428 10 Staniak Mariusz Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM
2 419 258 Staniewski Michał Warszawa AirBike.pl Team
2 431 171 Stękiel Jerzy Warszawa T4B team
2 415 327 Strumnik Sebastain Timbud Team
2 422 143 Szymański Hubert kiełpin
2 413 207 Szymkowski Artur Jabłonna
2 419 304 Ślesicki Grzegorz Warszawa
2 422 319 Świderski Tadeusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
2 423 229 Talmont Piotr Warszawa
2 433 296 Tomaszewska Julita Legionowo Timbud Team
2 440 240 Węgrzyn Fryderyk Łaskarzew
2 430 117 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
Partnerzy