Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA Rodzinna

Punkty* z poszczególnych edycji
(pokaż szczegóły)
L.p.Pkt*Drużyna
1 11666.12 Gregorowicz
2 11415.82 Grudny
3 11350.92 Dudkowski
4 11285.48 Jedynak
5 11181.70 Zalewscy
6 11032.27 Zelcer
7 10868.63 Cywińscy
8 10823.10 Borysiuk
9 10286.85 Ifonolutki
10 10149.71 Szczepaniak
11 10016.33 Laseczka
12 9935.93 Przybysz
13 9728.59 Jary
14 9409.61 Kruba
15 9317.37 Kalitowskich
16 8800.75 Czerniawscy
17 8590.40 Berkan
18 8443.53 Wachnik
19 8057.62 Pniak
20 7711.63 Rumsickich
21 7678.11 Goździńscy
22 7651.29 Gajewscy
23 6959.93 Pociask
24 6949.77 Oszkiel
25 6901.15 Płonące siodła
26 6888.95 Niklewicz
27 6741.02 Kaźmierczak
28 6536.69 Gidaszewscy
29 6498.61 Kompa
30 6309.19 Sobkowiak
31 6169.08 Jarzębowscy
32 5959.42 Dziobek
33 5951.97 Misiaszek
34 5782.24 Wilczyńscy
35 5506.87 Gumieniak
36 5346.56 Małysz
37 4658.47 Banul
38 4507.10 Samsel
39 4095.30 Świątkowskich
40 3834.98 Cacko
41 3815.42 Jędrej
42 3768.97 Stelmaszczyk
43 3733.81 Klimaszewskich
44 3713.79 Mączyńscy
45 3681.46 Kado
46 3590.38 KLEMENTOWICZE
47 3582.10 Ziółkowscy
48 3279.45 Wacławek
49 3221.63 Zacharewicz
50 2860.54 Kurowscy
51 2738.29 Dorsz
52 2502.72 Leśniewscy
53 2479.17 Sioch
54 2408.74 Surdyk
55 2360.28 Niewiarowscy
56 2263.65 Pacuk
57 2000.00 JÓŹKOWICZ
58 1823.66 Rozycky Team
59 1689.22 Jatelniccy
60 1316.87 Wojda
61 999.83 Szyszko
62 948.53 Kamińskich
63 927.85 Orzechowscy
64 923.18 Rowiccy
65 897.97 Siwińscy
66 776.22 Karpiesiuk
67 769.09 AMMG
68 671.29 Augustynowicz
69 500.00 Polit
70 464.05 Stękiel
71 459.55 Gruca
72 440.05 Langer
73 429.74 Korajczyk
74 427.30 Gajdzińscy
75 409.11 Kobus
76 375.43 ŁASIŃSKI
77 343.40 Wojciechowscy
78 334.22 Dabrowscy
Partnerzy