Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 500.00 137 Wołosiuk Jarosław MM2 OLSZTYN Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1500.0001:38:23
2 495.38 116 Olejniczak Przemysław MM3 Kurnos Drugi KOMOBIKE SCOTT 1495.3801:39:18
3 495.30 111 Majewski Tomasz MM4 Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 1495.3001:39:19
4 495.22 411 Karwat Kamil MM3 Józefów świat rowerów Merida Team 1495.2201:39:20
5 476.66 352 Gukiewicz Łukasz MM3 Warszawa Velcredo Factory Team 1476.6601:43:12
6 473.30 243 Płoski Adam MM2 Ciechanów T4B team 1473.3001:43:56
7 472.32 107 Arcipowski Maciej MM3 Pasek Retro Stork Team 1472.3201:44:09
8 465.10 185 Szafran Arkadiusz MM2 Zelów LSKK Lityński Bełchatów 1465.1001:45:46
9 462.84 343 Trzciński Paweł MM4 Wyszków Catena Wyszków 1462.8401:46:17
10 461.82 294 Kąkol Sławomir MM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1461.8201:46:31
11 460.17 136 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1460.1701:46:54
12 457.60 451 Niemczyk Rafał MM3 Stare Babice Polski Klub MTB 1457.6001:47:30
13 457.53 263 Rumsicki Karol MM1 Otwock SuperDrob Bike Team 1457.5301:47:31
14 457.38 209 Strzemieczny Tomasz MM3 PŁOCK Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1457.3801:47:33
15 457.17 242 Krom Wojciech MM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1457.1701:47:36
16 454.29 112 Gałązka Norbert MM3 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1454.2901:48:17
17 450.89 127 Zięba Adam MM3 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1450.8901:49:06
18 447.20 145 Kordek Sergiusz MM3 Łomianki GERAPPA 1447.2001:50:00
19 446.52 233 Mitas Jarosław MM5 Warszawa Ibox M Liga Cycling Team 1446.5201:50:10
20 445.58 50 Peciakowski Robert MM4 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1445.5801:50:24
21 445.51 288 Milewski Bartosz MM2 Warszawa 1445.5101:50:25
22 444.77 125 Kalita Marek MM4 BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1444.7701:50:36
23 444.70 309 Antoniuk Piotrek MM3 Warszawa 24 1444.7001:50:37
24 444.64 110 Kulesza Łukasz MM3 Kobyłka Retro Stork Team 1444.6401:50:38
25 442.77 130 Wielgat Michał MM2 Ełk 1442.7701:51:06
26 441.11 71 Król Zbigniew MM4 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1441.1101:51:31
27 440.79 366 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA 1440.7901:51:36
28 438.75 134 Głowacki Roger MM3 Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 1438.7501:52:07
29 438.69 346 Gruda Łukasz MM3 Rzeczyca 1438.6901:52:08
30 435.39 249 Małczak Waldemar MM4 BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1435.3901:52:59
31 435.39 264 Dyzio Piotr MM3 Józefów SuperDrob Bike Team 1435.3901:52:59
32 434.68 261 Drzewiecki Marcin MM4 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1434.6801:53:10
33 433.73 407 Sładek Karol MM2 Michałowice-Osiedle 1433.7301:53:25
34 433.03 142 Perzanowski Artur MM4 Pruszkow IFON KolarzKlub 1433.0301:53:36
35 431.00 221 Badura Roman MM4 BYTOM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1431.0001:54:08
36 430.69 293 Skalski Mariusz MM3 Stanisławów Timbud Team 1430.6901:54:13
37 430.62 171 Stękiel Jerzy MM5 Warszawa T4B team 1430.6201:54:14
38 427.63 314 Fedor Martin MM3 Ciechanów T4B team 1427.6301:55:02
39 427.63 10 Staniak Mariusz MM1 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1427.6301:55:02
40 427.44 254 Budny Łukasz MM2 KRASNE STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team 1427.4401:55:05
41 427.01 292 Grzelak Mateusz MM0 Pomiechówek Timbud Team 1427.0101:55:12
42 426.21 448 Kuśmierz Sylwester MM3 Marki MCP Bike Team 1426.2101:55:25
43 425.41 410 Dąbrowski Dariusz MM4 Piaseczno Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1425.4101:55:38
44 423.82 131 Leciejewski Kamil MM3 OŻARÓW MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 1423.8201:56:04
45 423.34 102 Duda Robert MM4 warszawa Retr 1423.3401:56:12
46 423.34 109 Michalski Maciej MM3 Warszawa Retro Stork Team 1423.3401:56:12
47 422.19 143 Szymański Hubert MM3 kiełpin 1422.1901:56:31
48 421.46 214 Klimaszewski Piotr MM4 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1421.4601:56:43
49 418.77 8 Sadowski Marcin MM2 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1418.7701:57:28
50 418.65 258 Staniewski Michał MM3 Warszawa AirBike.pl Team 1418.6501:57:30
51 418.65 165 Sowjak Paweł MM3 Błaszki Scanfil Poland 1418.6501:57:30
52 418.42 349 Murdzia Tomasz MM2 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1418.4201:57:34
53 416.76 139 Praxmajer Marcin MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1416.7601:58:02
54 416.29 36 Poluchowicz Artur MM4 Łęczyca 1416.2901:58:10
55 416.17 2 Skowronek Marcin MM4 Warszawa 1416.1701:58:12
56 415.35 332 Antoniuk Artur MM3 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1415.3501:58:26
57 412.28 248 Siewier Dariusz MM5 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1412.2801:59:19
58 408.34 396 Świderski Wojciech MM3 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1408.3402:00:28
59 407.61 132 Bilski Artur MM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1407.6102:00:41
60 404.54 174 Mazurek Sławomir MM4 Żyrardów Trezado Wolfpack 1404.5402:01:36
61 403.16 268 Klimiuk Krzysztof MM3 Otwock SuperDrob Bike Team 1403.1602:02:01
62 402.50 7 Dąbrowski Tomasz MM3 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1402.5002:02:13
63 401.62 324 Patalan Dariusz MM3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM 1401.6202:02:29
64 399.18 289 Jarosz Wojciech MM3 Włodawa 1399.1802:03:14
65 393.53 216 Bator Marek MM3 PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1393.5302:05:00
66 391.45 330 Stępień Tomasz MM4 Warszawa BIKE EXPO NARODOWY TEAM 1391.4502:05:40
67 388.76 220 Wachnik Wojtek MM6 OTWOCK SuperDrob Bike Team 1388.7602:06:32
68 388.41 176 Kowalski Rafał MM2 Łódź Lucy in The Sky 1388.4102:06:39
69 388.15 147 Śwituła Marcin MM5 Michałów-Grabina 1388.1502:06:44
70 386.32 236 Klementowicz Krzysztof MM4 Otwock 1386.3202:07:20
71 384.06 331 Pęczkowski Andrzej MM4 Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 1384.0602:08:05
72 382.52 267 Witkowski Andrzej MM7 Józefów SuperDrob Bike Team 1382.5202:08:36
73 381.04 321 Ziółkowski Dariusz MM3 Zakroczym Timbud Team 1381.0402:09:06
74 380.25 155 Stec Krzysztof MM3 Bar Janusz MTB Team 1380.2502:09:22
75 378.74 442 Galeński Wojciech MM3 Warszawa Wieliszew Heron Team 1378.7402:09:53
76 378.54 235 Pawlaczyk Krzysztof MM2 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1378.5402:09:57
77 377.72 245 Józkowicz Michał MM3 Gdynia Diversey Team 1377.7202:10:14
78 375.41 406 Buczel Mateusz MM2 Warszawa HPE-ESKOM 1375.4102:11:02
79 374.13 360 Góralski Piotr MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1374.1302:11:29
80 373.84 190 Podstawka Zbigniew MM4 Jeruzal 1373.8402:11:35
81 372.05 342 Pawłowski Radek MM3 Warsaw TRINERGY 1372.0502:12:13
82 369.26 224 Kowalski Ireneusz MM4 Otwock SuperDrob Bike Team 1369.2602:13:13
83 368.71 285 Wilk Konrad MM4 Międzyborów Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 1368.7102:13:25
84 365.01 394 Trojanek Łukasz MM2 Warszawa MCP Bike Team 1365.0102:14:46
85 364.61 14 Kuczkowski Tomasz MM3 Łomianki Grupetto Warszawa 1364.6102:14:55
86 363.80 306 Popławski Cezary MM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1363.8002:15:13
87 362.55 312 Komorowski Zbigniew MM6 Grójec Crazy Racing Team 1362.5502:15:41
88 360.47 105 Stelmach Marcin MM3 Toruń Retro Stork Team 1360.4702:16:28
89 359.94 315 Obel Marcin MM3 Lesznowola Qodeca Cycling Team 1359.9402:16:40
90 359.50 305 Komorowski Michal MM3 Kepiaste 1359.5002:16:50
91 355.77 363 Krasuski Andrzej MM6 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1355.7702:18:16
92 352.59 40 Małysz Michał MM3 Legionowo Bike Salon Team 1352.5902:19:31
93 347.73 365 Sidoruk Grzegorz MM3 Bielsk Podlaski 1347.7302:21:28
94 347.24 282 Popławski Paweł MM3 Rawa Mazowiecka 1347.2402:21:40
95 345.45 158 Pawełczak Waldemar MM6 Warszawa Budimex MTB 1345.4502:22:24
96 339.33 247 Grudziński Tomasz MM6 Sękocin Stary 1339.3302:24:58
97 338.79 290 Wacławek Adam MM5 Kanie 1338.7902:25:12
98 335.02 345 Dąbrowski Marek MM4 Warszawa 1335.0202:26:50
99 334.03 103 Pawlik Michał MM3 Toruń Retro Stork Team 1334.0302:27:16
100 332.30 251 Zgłobicki Paweł MM2 Warszawa 1332.3002:28:02
101 322.50 299 Gramann Andrzej MM7 Krubin Wieliszew Heron Team 1322.5002:32:32
102 320.43 297 Karkowski Rafał MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 1320.4302:33:31
103 320.33 126 Kalita Igor MM0 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1320.3302:33:34
104 317.67 287 Gos Grzegorz MM4 Lesznowola 1317.6702:34:51
105 316.14 456 Gajewski Paweł MM4 Warszawa 1316.1402:35:36
106 309.35 446 Owczarczyk Tomasz MM4 warszawa 1309.3502:39:01
107 288.85 198 Olszewski Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1288.8502:50:18
Partnerzy