Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM7

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4000.00 1022 Piasecki Andrzej MM7 Mrągowo Piasecki Concept 8500.00500.00500.00500.00500.00500.00500.00500.0001:39:0501:41:2101:29:4401:42:3501:49:0801:51:3502:01:3502:26:19
2 3764.91 525 Wilczyński Jan MM7 Pułtusk CENTURION MTB team 8477.36468.17456.65480.11465.85472.61475.99468.1601:43:4701:35:5002:15:3201:46:5001:57:0801:58:0302:07:4302:36:16
3 3245.73 266 Mączyński Czesław MM7 Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7464.53443.42456.04456.67462.49462.59500.0001:46:3901:54:1701:38:2301:52:1901:57:5902:11:2501:35:42
4 3143.33 1243 Stanaszek Tadeusz MM7 Karczew SuperDrob Bike Team 7458.37433.06500.00446.80439.29413.12452.7001:48:0501:57:0102:32:3201:40:2502:04:1302:15:0301:45:42
5 2880.06 1638 Bertowski Mirosław MM7 Warszawa PATNET TEAM 8357.62340.44434.20352.45354.83338.99317.41384.1302:18:3202:28:5102:55:3902:07:1802:33:4702:59:2003:50:2902:04:34
6 2776.32 1269 Gramann Andrzej MM7 Krubin Wieliszew Heron Team 7390.94395.72406.05372.36384.27403.41423.5802:38:1902:09:3702:14:2302:29:5002:38:1203:01:2101:52:58
7 2769.55 1582 Zienkiewicz Jan MM7 Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 7358.00467.18377.19407.77398.46403.15357.8002:21:3302:43:1501:58:5702:13:4902:32:3403:01:2802:13:44
8 2652.18 1421 Górski Zdzisław MM7 Ciechanów T4B team 9373.99324.11345.70311.59343.09322.40284.89319.00312.2902:12:2802:36:2102:09:4703:18:3802:29:3002:49:1503:15:5003:10:3403:54:16
9 2118.85 52 Goździński Paweł MM7 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 5435.79410.37431.45428.09413.1701:53:4101:49:2001:58:5302:07:2802:15:0201:14:5201:03:35
10 1909.13 1766 Witkowski Andrzej MM7 Józefów SuperDrob Bike Team 4452.25472.20500.00484.6801:52:0301:35:0102:03:4701:52:35
11 1320.44 780 Kołowiecki Stanisław MM7 Otwock TS Meran-Otwock 3462.86437.08420.4901:47:0201:42:3902:53:59
12 937.12 758 Niewiarowski Kazimierz MM7 Przasnysz Kross Staff Team 2446.01491.1102:16:1801:37:26
13 539.37 694 Jaworski Marek MM7 Konstancin Autobus z napisem `Koniec` 2264.35275.0103:31:0303:41:0301:43:38
14 482.92 554 Mydło Kazimierz MM7 Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 1482.9202:05:53
15 480.29 1539 Grela Wiesław MM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1480.2901:43:0900:50:1301:04:57
16 435.72 1871 Arnold Waldemar MM7 Warszawa Clear Bike Team 1435.7201:53:42
17 430.54 943 Gutowski Tomasz MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1430.5402:21:12
18 408.76 1132 Paradowski Waldemar MM7 Warszawa Team PKO Bank Polski 1408.7602:01:12
19 396.07 170 Sajna Marian MM7 Nowy Dwór Mazowiecki 1396.0702:05:05
20 388.93 1089 Wojtal Zbyszek MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1388.9302:20:1800:57:02
21 359.10 1157 Walczyna Krystian MM7 Sokolniki 1359.1002:52:21
22 334.22 851 Dąbrowski Piotr MM7 Łódź GHOST RIDERS 1334.2202:33:28
23 317.96 379 Wichowski Ludwik MM7 Kedzierówka 1317.9603:50:05
24 311.02 729 Rybicki Krzysztof MM7 ŁOCHÓW WERTEPOWIEC ŁOCHÓW 1311.0202:59:23
Partnerzy