Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM5

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 3914.06 1450 Malinowski Jacek MM5 PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 9496.36500.00489.99443.50500.00484.20500.00407.51500.0001:33:5701:44:2601:29:0502:01:0601:39:0501:43:5401:45:4602:18:5601:23:38
2 3817.67 1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Łomianki Trezado Wolfpack 8473.35474.46477.66463.39486.21494.18470.15478.2701:38:3101:32:0001:43:4301:48:3401:48:4601:54:3402:19:1801:27:26
3 3731.02 199 Kołatka Zbigniew MM5 IŁAWA 8462.25465.11463.29482.78454.59468.69469.85464.4601:40:5301:52:1601:34:1301:42:3701:50:4001:52:5002:00:3001:30:02
4 3495.71 400 Gromadko Piotr MM5 Warszawa Maro Sport Team 9435.62460.80447.92403.42426.70429.77439.97388.29451.5001:47:0301:53:1901:37:2702:13:0801:57:5402:03:0302:08:4102:48:4001:32:37
5 3273.72 808 Hofman Tomasz MM5 Warszawa Kraft MTB Team 10417.18422.75389.67413.22359.73433.88389.89392.16414.98382.6601:51:4702:03:3102:37:4701:45:3802:29:1801:54:1102:09:0202:14:5102:16:2602:51:09
6 3247.59 1855 Pazdrowski Robert MM5 ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno 7466.10470.03439.15477.20457.63464.36473.1201:40:0301:32:5202:02:1801:43:4901:49:5601:53:5301:59:40
7 3240.69 1425 Pieściński Jacek MM5 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7500.00500.00491.83413.67452.68460.79421.7101:33:1602:02:5801:28:4502:09:5001:51:0801:54:4602:35:18
8 3139.48 1201 Obidziński Dariusz MM5 Łódź Dell Team 9385.61397.44399.50387.83345.24416.73389.48360.04402.8602:00:5602:11:2302:33:5401:52:3302:35:3401:58:5302:09:1002:26:5301:43:48
9 3137.18 1160 Kamiński Witold MM5 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 8390.13392.31381.44406.02372.15372.59380.92441.6201:59:3202:13:0601:54:2602:02:0102:15:1102:21:5602:28:3802:28:18
10 2793.97 226 Urbański Piotr MM5 Łódź 7409.48420.54364.83411.59403.65383.77400.1201:53:5302:04:1002:27:1302:00:2202:04:3802:17:4802:21:30
11 2788.14 1204 Malik Witosław MM5 Łódź Dell Team 7402.42399.24357.86411.48396.60388.64431.9201:55:5301:49:2002:30:0502:00:2402:06:5102:48:3101:36:49
12 1410.57 696 Stan Jarek MM5 Warszawa 4342.48358.33356.18353.5802:32:2802:51:3502:02:3302:22:17
13 1246.85 1897 Gordon Piotr MM5 Warszawa FIS Bikers Team 3416.00414.47416.3801:52:0602:05:5901:44:50
14 1203.28 1962 Adamus Jarosław MM5 Częstochowa 3401.78407.31394.1901:56:0402:08:1201:50:44
15 1000.00 1250 Bralewski Mirosław MM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 2500.00500.0002:23:4601:47:2501:40:37
16 985.17 542 Kotarski Jacek MM5 Gdańsk 2485.17500.0001:49:0001:53:14
17 915.93 1810 Bialik Jerzy MM5 WARSZAWA Wawa Bike Team 2445.97469.9601:44:3401:45:25
18 877.03 1692 Sikora Robert MM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 2452.81424.2102:54:2502:45:0403:27:0602:49:1103:09:3503:14:5403:44:3202:05:0202:34:2302:04:05
19 863.87 1820 Jastrzębski Piotr MM5 Brzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny 2420.50443.3701:50:5401:38:27
20 847.87 563 Klewaczew Andrzej MM5 Orło Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka 2447.15400.7202:06:3702:43:26
21 844.51 1451 Fajfer Jarosław MM5 Ozorków Birota Ozorków 2412.90431.6101:45:4301:54:47
22 790.64 1291 Gronowski Marek MM5 michałów-reginów Wieliszew Heron Team 2406.75383.8901:54:3902:50:36
23 500.00 1382 Lipa Zbigniew MM5 Bodzentyn Bodzentyn Team 1500.0001:27:18
24 500.00 370 Kiselev Iurii MM5 KALININGRAD 1500.0002:10:59
25 499.90 1339 Barul Sławomir MM5 NIEWIADÓW BORO NIEWIADÓW BORO 1499.9001:27:19
26 498.25 2074 Klimek Andrzej MM5 TEMPO MŁAWA 1498.2501:44:48
27 498.09 664 Wiśniewski Dariusz MM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1498.0901:53:40
28 497.03 116 Golub Dariusz MM5 EŁK MTB TEAM EŁK 1497.0302:11:46
29 495.46 1209 Płusa Szczepan MM5 Starachowice 1495.4601:48:24
30 493.59 1113 Mitas Jarosław MM5 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1493.5902:12:41
31 479.59 1833 Wrzesień Robert MM5 Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 1479.5900:57:4401:43:18
32 476.17 1247 Korytkowski Robert MM5 WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 1476.1701:37:56
33 472.33 168 Sierakowski Wojciech MM5 Włocławek 1472.3301:28:32
34 469.39 627 Mączewski Andrzej MM5 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 1469.3902:00:37
35 459.96 1771 Wadecki Bogdan MM5 Sochaczew Sunrace Legia Rock Machine 1459.9601:06:2101:34:54
36 458.68 625 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1458.6802:03:26
37 451.95 790 Kasprzak Tomasz MM5 Otwock TS Meran-Otwock 1451.9501:43:11
38 447.94 1227 Kubiak Ryszard MM5 Łódź TWIERDZA 1447.9401:50:36
39 447.15 1949 Nieborak Grzegorz MM5 Modliborzyce GUKS Modliborzyce 1447.1502:17:30
40 445.45 623 Czajka Dariusz MM5 Nidzica 1445.4502:07:06
41 443.99 147 Rytel Andrzej MM5 Siedlce Siedlce 1443.9900:55:5300:49:1600:57:1000:55:3500:51:1701:51:3500:58:4100:45:1300:58:51
42 441.81 858 Przybylski Wojciech MM5 Bedoń 1441.8101:52:08
43 439.45 1034 Szymkowski Artur MM5 Jabłonna 1439.4501:46:07
44 429.55 1348 Ramian Andrzej MM5 Nistachów 1429.5502:05:02
45 418.79 105 Miziołek Andrzej MM5 Warszawa 1418.7902:40:3902:28:4002:41:5402:40:2302:58:3003:01:1803:27:0503:41:3702:36:2302:06:14
46 417.54 1014 Korol Artur MM5 Warszawa 1417.5401:58:3901:04:48
47 394.69 365 Sokołowski Krzysztof MM5 Augustów Augustowianka Team 1394.6902:45:56
48 393.38 683 Zalewski Jacek MM5 Brodnica 1393.3802:14:26
49 393.15 2008 Górnik Mirosław MM5 Kozłowo 1393.1502:12:49
50 390.40 1526 Pykało Wojciech MM5 Warszawa W swoim tempie 1390.4001:59:27
51 388.72 1964 Grzesiński Marek MM5 Warszawa 1388.7201:59:58
52 374.92 948 Brzóska Piotr MM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1374.9202:14:11
53 362.34 1847 Małaśnicki Jacek MM5 1362.3402:08:42
54 359.41 1456 Różycki Marek MM5 Puławy 1359.4102:29:26
55 359.15 428 Remiszewski Marek MM5 Pisz Olikom Team 1359.1503:02:21
56 356.08 565 Dajek Janusz MM5 Gdańsk FLASH TEAM 1356.0802:39:00
57 329.02 797 Czarniawski Waldemar MM5 Warszawa Kompren Sport Team 1329.0202:21:4401:08:1501:02:1301:02:5101:08:05
58 294.15 2003 Zamana Cezary MM5 Łomianki Zamana Group 1294.1502:38:3201:47:22
Partnerzy