Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 3879.34 2 Peciakowski Robert MM4 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 8484.58497.11499.86490.20466.41470.97488.52481.6801:29:4401:32:2401:55:3201:24:1301:43:1201:46:4801:50:2202:11:5300:53:34
2 3726.30 706 Niklewicz Sebastian MM4 Julianów HPE-ESKOM 9450.68443.30455.33440.01482.06468.85484.65466.95474.4801:36:2901:43:3701:30:4001:55:5101:39:5101:47:1701:49:0901:55:2802:13:53
3 3720.83 146 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 8399.54467.75480.32440.58485.68500.00460.88486.0801:48:5001:38:1201:25:5701:55:4201:43:3401:45:4802:17:5001:23:14
4 3714.53 130 Gembara Dariusz MM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 9436.95440.54460.07435.13476.57469.36492.25466.07472.7401:39:3101:44:1601:29:4401:57:0901:41:0001:47:1001:47:2801:55:4101:25:35
5 3701.40 351 Paszczyk Mariusz MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 8455.72443.37463.86475.05486.96456.92457.84461.6801:35:2501:43:3601:29:0001:45:5301:48:3801:58:0002:18:4501:27:38
6 3627.94 642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub 8457.00453.29465.96454.59476.51435.81423.74461.0601:35:0901:41:2001:43:1801:50:3901:51:0102:03:4302:29:5501:27:45
7 3611.03 1242 Kowalski Ireneusz MM4 Otwock SuperDrob Bike Team 8482.83446.50351.98481.34461.87436.63470.32479.5502:29:5701:35:0803:06:5102:33:3401:54:1002:16:4501:44:3001:54:3202:03:2902:15:0401:24:22
8 3588.72 650 Bilski Artur MM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 11445.07431.37449.01442.32397.52464.68450.45437.19444.31403.63455.7001:37:4201:46:2902:08:3701:33:2002:08:1401:43:3501:51:4002:01:0002:01:2102:37:2301:28:47
9 3550.13 161 Klementowicz Krzysztof MM4 Otwock 10434.54448.83443.27405.48456.53445.59435.45436.45429.95449.4501:40:0402:08:4001:33:0802:05:4301:45:2601:52:5302:01:2902:03:3202:27:4501:30:01
10 3469.15 1430 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 7500.00500.00500.00488.75500.00494.61485.7901:26:5801:31:5201:22:3401:38:2903:07:1401:47:5002:08:2601:23:17
11 3429.46 401 Rojda Tomasz MM4 Warszawa Alumex MTB Team 9415.58419.29396.64455.38438.92445.22418.34400.45436.2901:44:3801:49:3302:53:3702:08:3101:45:4201:54:3601:58:4902:08:5302:38:3801:32:44
12 3428.21 1429 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 7485.94487.79490.11498.45499.67489.71476.5601:29:2901:34:1001:24:1401:36:3401:40:4001:50:0602:13:18
13 3339.65 252 Pawłowski Stanisław MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7465.31463.35479.85488.25486.66474.48481.7401:33:2701:39:0801:26:0201:38:3501:48:4201:53:3801:23:59
14 3319.04 285 Mudlaff Krzysztof MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 8411.00410.79408.14450.62430.65421.74363.20422.9101:45:4801:51:4901:41:0901:46:4901:56:4802:05:2602:28:2701:35:40
15 3135.47 2020 Wojciechowski Marcin MM4 Warszawa 9395.36372.54392.49350.87421.05404.50397.94280.96400.7101:49:5902:35:0101:45:1102:25:1701:54:1902:04:2102:12:5603:46:0601:40:58
16 3012.42 73 Dąbkowski Dariusz MM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 10369.91371.28386.37389.16342.65414.47353.33359.64328.95368.2501:57:3302:03:4302:29:2801:46:0502:28:4601:56:0802:29:4302:29:5503:13:0701:49:52
17 2916.03 1024 Fydrych Michał MM4 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 6475.57486.84489.62495.03483.27485.6901:31:2601:34:2101:24:1901:37:1401:44:0501:23:18
18 2883.61 1702 Sikorski Andrzej MM4 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 7421.08415.90439.17423.54394.90382.68406.3401:43:1601:55:4401:54:3202:04:5402:16:3202:46:0001:39:34
19 2865.52 1082 Mazurek Sławomir MM4 Żyrardów Trezado Wolfpack 6448.86481.82486.93489.34463.57495.0002:39:2502:27:3301:53:3401:39:5401:43:1801:50:1102:17:0201:21:44
20 2848.68 1974 Drzewiecki Marcin MM4 Warszawa Loyalty Point Racing Team 6484.17432.17500.00500.00463.00469.3401:25:1601:57:5701:36:1601:40:3601:56:2702:15:21
21 2702.48 949 Świderski Tadeusz MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 6439.42409.11466.03485.69458.93443.3001:33:5702:04:3601:43:1701:48:5501:57:2902:23:18
22 2698.88 495 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 7385.95374.51412.87398.15384.59368.96373.8601:52:4002:02:3901:56:3502:06:2002:17:3302:26:0802:49:55
23 2670.11 1528 Olszewski Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 9333.67338.49337.24357.38331.72296.41270.08331.20343.9802:10:1902:15:4202:02:2502:14:4102:31:3802:58:2803:19:3803:11:4801:57:37
24 2629.48 1408 Parzych Mariusz MM4 LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 6415.98428.48452.34415.56457.90459.2201:44:3201:47:1201:31:1602:02:4001:45:0701:49:32
25 2386.44 142 Kułakowski Paweł MM4 Gdynia Cisowianka 6378.55390.15417.95407.89394.87397.0301:54:5201:57:4401:55:1002:03:1902:13:5802:15:48
26 2339.65 157 Walewicz Tomasz MM4 Włocławek 6379.60395.31403.31391.71387.38382.3401:54:3301:44:2602:04:4302:15:0302:19:1101:45:49
27 2189.13 115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 6342.84342.11374.72398.44349.88381.1402:06:5002:14:1602:14:1402:12:4602:34:0601:46:09
28 2127.56 1863 Zacharewicz Radosław MM4 Łomianki Loyalty Point Racing Team 5422.92418.53421.64433.50430.9801:42:4901:49:4502:16:5801:35:1401:51:41
29 2043.77 915 Cieślak Marcin MM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 5410.03393.60406.07429.57404.5001:46:0301:56:4201:41:4001:52:0302:04:21
30 1845.83 1893 Strek Marek MM4 Lipno Lipa MTB 4449.23486.36442.79467.4601:42:1501:48:4602:01:4601:26:33
31 1816.77 1512 Małolepszy Janusz MM4 Łódź Razem Trenujemy Sport 5350.53358.31392.23355.14360.5602:04:0301:55:1302:02:4302:21:3802:26:43
32 1784.98 1570 Wrzesiński Jacek MM4 Warszawa 4442.65441.29475.93425.1001:38:1401:53:5901:51:0902:06:50
33 1708.93 1932 Zduńczyk Dariusz MM4 Słupy PZU Sport Team 4422.89449.64426.16410.2401:48:3701:57:3902:06:3102:34:51
34 1661.77 983 Waśniewski Arkadiusz MM4 Ząbki Loyalty Point Racing Team 4411.67431.24423.40395.4703:00:2301:40:1701:51:3701:58:4802:40:38
35 1657.67 703 Romanowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4393.10433.18402.28429.1101:50:3701:51:0702:11:3001:34:17
36 1653.76 224 Barbarski Dariusz MM4 Marzęcice 4423.70416.04412.57401.4401:58:4302:07:0902:10:4101:40:47
37 1652.67 1577 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM 4424.85415.06437.11375.6401:42:2101:50:4002:12:0702:15:42
38 1631.01 490 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 4404.43410.95436.11379.5201:47:3102:02:2402:01:1802:47:23
39 1613.03 491 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 4402.75400.81420.10389.3701:47:5801:54:3601:59:4402:43:09
40 1538.02 1001 Bareja Leszek MM4 Warszawa 4385.78371.53387.21393.5001:52:4302:03:3801:46:3702:17:01
41 1536.75 558 Lasek Marcin MM4 Legionowo 4395.00365.89389.77386.0801:50:0502:19:1902:09:0302:19:39
42 1531.60 798 Ciaś Przemysław MM4 Jozefow TS Meran-Otwock 4401.45403.42362.55364.1801:48:1901:42:2002:20:3602:54:26
43 1334.48 186 Sacharczuk Paweł MM4 Karczew 3443.63461.12429.7301:38:0101:44:2302:03:06
44 1271.97 771 Gogulski Grzegorz MM4 Toruń TORUŃ 3435.15411.00425.8202:01:3402:11:1102:29:11
45 1267.73 1515 Puchyr Tomasz MM4 Skierniewice SkierVelo 3406.13411.05450.5501:47:0401:40:2601:46:50
46 1243.09 713 Uliczny Marcin MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 3426.44397.47419.1802:04:0302:15:3901:36:31
47 1213.18 1572 Bazan Jacek MM4 Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 3381.71400.16431.3101:53:5501:43:1002:02:39
48 1211.17 1839 Szymaniak Arkadiusz MM4 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 3399.42400.70411.0501:48:5201:54:3801:40:26
49 1203.04 1670 Piętka Jarosław MM4 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 3400.03407.56395.4401:43:1201:58:0602:07:12
50 1197.85 1763 Chycki Radosław MM4 BEŁCHATÓW GO Sport Scrapper Team 3348.28423.83425.7301:58:3201:53:3401:35:02
51 1166.66 2005 Wejner Olgierd MM4 Marki MCP Bike Team 3395.72410.51360.4301:49:5301:40:3402:56:15
52 1161.40 1970 Mikołajczyk Paweł MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3373.31406.41381.6802:39:3202:45:1902:42:0002:16:3302:59:2103:04:2503:46:5302:12:4002:46:2602:13:47
53 1150.00 1904 Tajchman Tomek MM4 Otrębusy 3380.88366.02403.1001:54:1002:19:1602:04:47
54 1116.70 1749 Grudniewski Tomasz MM4 Otwock 3388.53348.98379.1801:51:5502:26:0402:47:32
55 1108.66 108 Wójcik Leszek MM4 warszawa 3318.87407.95381.8502:24:0302:03:1802:21:12
56 1084.86 493 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 3359.47362.92362.4802:00:5802:06:3402:18:46
57 1076.16 277 Kłęk Piotr MM4 Warszawa Emek Bike Team 3359.56346.38370.2202:00:5602:27:1002:15:52
58 1041.74 769 Deptuła Jan MM4 Olsztyn 3338.27360.65342.8202:36:2302:29:3003:05:18
59 955.99 1798 Miszczuk Andrzej MM4 LUBLIN Inżynieria Rowerowa 2489.55466.4501:57:5801:49:17
60 955.57 152 Wójcik Daniel MM4 Olszewnica Stara IFON KolarzKlub 2478.47477.1002:12:4601:24:48
61 930.93 633 Fabijański Dariusz MM4 Łódź IFON KolarzKlub 2463.49467.4401:33:4901:38:1602:28:0603:27:1002:43:2202:46:1303:15:3603:24:2901:53:23
62 925.42 1166 Lewandowski Jacek MM4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2461.61463.8201:34:1201:39:02
63 905.45 143 Rogala Marcin MM4 Komornica RIDE43team 2460.90444.5402:43:3101:49:0802:22:54
64 893.13 511 Nowicki Kacper MM4 Warszawa RowerowyKampinos.pl 2446.82446.3102:00:4002:22:20
65 876.07 2009 Żywółko Jarosław MM4 Olsztyn Cisowianka 2428.82447.2601:47:0702:00:33
66 863.36 2049 Jastrzębowski Janusz MM4 Mława Kross Staff Team 2417.77445.5901:49:5701:52:53
67 860.82 1086 Wicherkiewicz Marcin MM4 Warszawa 2434.93425.8801:55:3902:06:36
68 860.75 481 Tomkiel Wojciech MM4 Uhowo 2463.14397.6101:56:2502:39:46
69 851.97 1682 Cichorz Dariusz MM4 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 2439.72412.2502:11:2002:03:39
70 840.48 356 Sztylka Rafał MM4 Warszawa IGT MTB TEAM 2410.22430.2601:46:0001:35:57
71 836.03 230 Podębski Darek MM4 Warszawa Lirene Bike Team 2421.83414.2001:43:0502:33:22
72 827.97 1417 Rajczyk Patrycjusz MM4 Warszawa PATNET TEAM 2421.98406.0002:57:3201:54:0403:56:3302:36:28
73 826.98 1982 Herc Przemysław MM4 Zamość Roztocze Cycling Team 2420.97406.0102:17:1102:05:33
74 821.90 1793 Adamczyk Krzysztof MM4 Lublin 2428.62393.2802:14:4402:09:37
75 814.14 925 Adamowski Paweł MM4 Warszawa 2391.86422.2801:50:5801:53:59
76 805.17 1128 Maruszak Maciej MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3252.52259.90292.7502:52:1202:56:4402:44:25
77 803.79 1343 Kudła Adam MM4 Łódz Lucy in The Sky 2392.86410.9301:45:0501:57:08
78 794.89 1787 Skrobisz Mariusz MM4 Ozorków Birota Ozorków 2383.67411.2201:47:3601:57:03
79 793.33 1298 Tomanek Szymon MM4 Warszawa 2401.57391.7601:48:1701:57:1500:55:3800:56:3400:52:4901:01:4800:49:1101:05:1500:56:34
80 791.22 890 Szczepanik Jacek MM4 Zduńska Wola Endurocross 2393.22397.9902:07:5502:12:5502:30:54
81 788.49 74 Poluchowicz Artur MM4 Łęczyca Hurtap 2454.24334.2502:43:2102:31:2702:40:0704:04:3902:57:2001:50:4402:38:16
82 783.58 760 Brygier Jacek MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 2347.30436.2802:32:1902:03:35
83 776.49 1380 Plewiński Grzegorz MM4 Bodzentyn Bodzentyn Team 2404.28372.2201:42:0702:16:57
84 767.40 1101 Kuflewski Piotr MM4 Puławy 2407.54359.8703:05:1501:41:1802:21:39
85 764.86 1387 Emerla Tomasz MM4 Chełm KC ODJAZD 2395.12369.7401:44:2902:17:52
86 734.99 2040 Gumienik Paweł MM4 Janów Lubelski 2389.98345.0102:28:0502:27:45
87 733.25 2012 Herc Sławomir MM4 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 2385.81347.4402:29:4102:26:43
88 702.58 1087 Nowak Mariusz MM4 Płock 2356.74345.8402:21:0002:35:54
89 686.78 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 Warszawa 2360.36326.4202:00:4002:56:5501:01:5001:06:2201:07:2600:55:3400:55:2501:03:32
90 646.17 1675 Kowalczyk Zbigniew MM4 NOWY KRĘPIEC Mełgiewska 10 MTB Team LUBLIN 2340.51305.6702:49:3602:46:46
91 500.00 1249 Trzciński Paweł MM4 Wyszków Catena Wyszków 1500.0002:16:3001:41:5702:28:04
92 500.00 2034 Bury Marek MM4 Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI 1500.0001:55:30
93 500.00 499 Posadzy Tomasz MM4 Stara Wieś Pruszyński Cycling Team 1500.0002:07:03
94 500.00 197 Dulęba Robert MM4 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1500.0001:20:55
95 478.41 443 Jeziorski Radosław MM4 Józefosław 1478.4102:12:47
96 478.13 1700 Sławomir Bosak Sławomir MM4 Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI 1478.1302:00:47
97 466.64 609 Kasznia Wojciech MM4 Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM 1466.6401:33:11
98 462.10 82 Czachor Piotr MM4 Isover MTB Team Lublin 1462.1001:34:0600:55:24
99 459.88 389 Szturnoga Sylwester MM4 SMARDZEWICE NIEWIADÓW BORO 1459.8802:18:08
100 457.01 446 Łudzik Piotr MM4 SKARŻYSKO Kamienna Kamaro Sport Line 1457.0102:19:00
101 456.04 1520 Langner Michał MM4 Warszawa PZU Sport Team 1456.0401:35:21
102 449.68 606 Syrwid Wojciech MM4 Olsztyn 1449.6801:59:54
103 447.87 1119 Makowski Marcin MM4 Lublin MAYDAY Team 1447.8701:53:49
104 444.02 1710 Młynarczyk Adam MM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1444.0202:44:5801:53:17
105 443.89 1925 Radziejowski Tomasz MM4 Zarzecze Jacht Klub Nisko 1443.8902:10:06
106 443.03 585 Łaździn Arkadiusz MM4 Warszawa IFON KolarzKlub 1443.0302:01:42
107 440.06 1715 Gawron Marek MM4 Lublin ETI LKKG JASTKÓW 1440.0602:11:14
108 437.68 1627 Czarnecki Adam MM4 Warszawa PZU Sport Team 1437.6801:39:21
109 436.57 658 Szanter Marcin MM4 Olsztyn 1436.5702:03:30
110 436.06 1328 Irzykowski Tomasz MM4 Kalisz 29R - Kaliska Grupa Kolarska MTB 1436.0601:50:23
111 435.94 288 Siejka Tomasz MM4 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1435.9401:34:42
112 434.40 1581 Jatelnicki Olgierd MM4 Kamionka Loyalty Point Racing Team 1434.4002:42:3103:04:1702:04:07
113 433.78 328 Stapf Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1433.7802:01:57
114 433.57 402 Sztęborowski Adam MM4 Warszawa Alumex MTB Team 1433.5703:06:3902:57:4601:51:0103:38:43
115 432.78 735 Gbyl Jacek MM4 Orle 1432.7802:02:14
116 430.64 498 Mazij Mariusz MM4 CardioHome Team 1430.6402:05:12
117 427.99 1469 Janiuk Jarek MM4 Hajnówka SAMI SWOI 1427.9901:41:36
118 427.42 772 Góralski Piotr MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1427.4202:03:46
119 424.79 1232 Sudnik Irek MM4 józefosław Lirene Bike Team 1424.7902:00:00
120 423.75 1513 Powierża Paweł MM4 warszawa 1423.7501:42:37
121 423.69 304 Wittlieb Robert MM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1423.6900:46:3202:29:56
122 423.41 2044 Olpeter Adam MM4 Kwidzyn AKJ Kwidzyn 1423.4101:48:2900:48:14
123 421.51 1070 Rogucki Robert MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 1421.5102:05:30
124 419.97 653 Witeska Piotr MM4 Gdynia CST 7R MTB TEAM 1419.9702:08:23
125 415.87 0 Żukowski Michał MM4 Ciechanów JURAND Ciechanów 1415.8702:00:57
126 414.32 1068 Parzyszek Marek MM4 Warszawa 1414.3201:44:57
127 413.35 632 Foryś Leszek MM4 Łódz IFON KolarzKlub 1413.3502:33:2602:26:3102:34:4103:56:5203:00:0403:33:3802:33:41
128 409.42 1708 Szymborski Artur MM4 KLEMBÓW 1409.4201:40:50
129 409.39 478 Brzostowski Tomasz MM4 Olsztyn 1409.3902:11:42
130 407.72 1618 Górski Paweł MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Chyże Małpy 1407.7201:46:39
131 405.87 1457 Glinkowski Jerzy MM4 WARSZAWA 1405.8701:41:43
132 405.25 1743 Nowakowski Rafał MM4 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 1405.2501:47:18
133 403.17 568 Nowak Filip MM4 Warszawa 1403.1702:13:44
134 401.80 1416 Barczak Wojciech MM4 Bydgoszcz 1401.8002:56:3003:50:5002:54:1303:04:2103:12:0003:39:4002:38:0602:06:06
135 399.09 600 Kamiński Robert MM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1399.0902:15:06
136 397.82 811 Majek Mariusz MM4 Józefin GO Sport Scrapper Team 1397.8202:39:41
137 396.32 1036 Nowosiński Wojciech MM4 Jablonna 1396.3201:49:43
138 395.96 1091 Cyckiewicz Robert MM4 LEGIONOWO Bike Fun Legionowo 1395.9601:18:2102:40:26
139 395.75 1067 Tomaszewski Bogdan MM4 Marki Timbud Team 1395.7502:07:06
140 394.61 1575 Grzegorczuk Tomasz MM4 Warszawa PATNET TEAM 1394.6102:55:3702:40:5502:50:2303:14:0102:16:38
141 387.15 1139 Sobolewski Krzysztof MM4 Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 1387.1501:52:19
142 385.15 953 Kominek Mikołaj MM4 Józefów 1385.1501:52:54
143 382.84 1667 Łukawczyk Marcin MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1382.8401:47:50
144 381.64 814 Chmielewski Cezary MM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1381.6402:38:1402:23:4702:29:4902:13:3402:49:5603:22:55
145 378.63 1967 Kosut Tomasz MM4 Łódź 1378.6301:49:02
146 377.73 1664 Chyczewski Rafał MM4 Warszawa 1377.7301:55:07
147 376.79 1409 Migda Marek MM4 ŻYRARDÓW 1376.7901:49:34
148 373.31 1124 Byczyk Mariusz MM4 LUBLIN 1373.3102:16:33
149 371.58 2035 Bielak Stanisław MM4 JANÓW LUBELSKI Bike Club Janów Lubelski 1371.5801:01:5102:17:11
150 371.02 1632 Miller Piotr MM4 Warszawa Xerox Team 1371.0201:57:12
151 370.28 294 Chustecki Wojtek MM4 Warszawa 1370.2801:57:26
152 367.79 1861 Toroszewski Maciej MM4 Warszawa HPE-ESKOM 1367.7901:05:2001:01:0402:23:50
153 367.15 559 Grocholewicz Mariusz MM4 ŁÓDŹ 1367.1502:26:51
154 365.76 955 Maciejewski Jacek MM4 Chotomów Wieliszew Heron Team 1365.7601:58:53
155 364.90 1650 Komorowski Robert MM4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1364.9001:59:10
156 360.66 1656 Traczyk Norbert MM4 1360.6602:00:34
157 358.77 1621 Biela. Paweł. MM4 Olkusz 1358.7702:01:12
158 358.58 1858 Gurzyński Dariusz MM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 1358.5802:01:16
159 352.66 1591 Guzewski Wojciech MM4 Żyrardów TCL MTB Team 1352.6602:03:18
160 351.38 1441 Matraszek Piotr MM4 Chotomów 1351.3802:03:45
161 350.90 382 Adamczak Jarosław MM4 POZNAŃ Komorniki MTB Team 1350.9003:01:02
162 348.96 1334 Rdzanek Paweł MM4 Łódź 1348.9602:17:5601:13:2001:01:2300:56:3201:03:41
163 346.74 847 Lipiński Dariusz MM4 Łódź Łódź Kocha Sport 1346.7402:18:4900:57:50
164 345.78 437 Binkowski Jarosław MM4 Warszawa Exorigo-Upos 1345.7803:03:43
165 339.92 673 Osenkowski Adam MM4 Toruń MEGALIA Toruń 1339.9202:38:37
166 334.66 1137 Pazdan Piotr MM4 ZĄBKI Team PKO Bank Polski 1334.6602:09:56
167 334.23 2004 Borowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1334.2302:10:0601:01:4401:03:0601:07:0700:59:30
168 325.24 1968 Kasprzyszak Piotr MM4 Józefów HPE-ESKOM 1325.2402:06:56
169 321.27 1155 Dzideczek Tomasz MM4 Józefów 1321.2702:38:40
170 312.25 1705 Chwil Mirosław MM4 GTCGARAGE 1312.2503:04:57
171 309.66 254 Pacuk Dariusz MM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1309.6602:56:1803:32:1502:54:07
172 275.46 1454 Augustynowicz Paweł MM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1275.4601:02:0003:50:37
173 220.56 544 Wysokiński Marek MM4 Olsztyn 1220.5604:04:27
Partnerzy