Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 500.00 111 Majewski Tomasz MM4 Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 1500.0001:39:19
2 467.23 343 Trzciński Paweł MM4 Wyszków Catena Wyszków 1467.2301:46:17
3 464.53 136 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1464.5301:46:54
4 449.80 50 Peciakowski Robert MM4 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1449.8001:50:24
5 448.99 125 Kalita Marek MM4 BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1448.9901:50:36
6 445.30 71 Król Zbigniew MM4 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1445.3001:51:31
7 439.52 249 Małczak Waldemar MM4 BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1439.5201:52:59
8 438.81 261 Drzewiecki Marcin MM4 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1438.8101:53:10
9 437.13 142 Perzanowski Artur MM4 Pruszkow IFON KolarzKlub 1437.1301:53:36
10 435.09 221 Badura Roman MM4 BYTOM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1435.0901:54:08
11 429.45 410 Dąbrowski Dariusz MM4 Piaseczno Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1429.4501:55:38
12 427.35 102 Duda Robert MM4 warszawa Retr 1427.3501:56:12
13 425.46 214 Klimaszewski Piotr MM4 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1425.4601:56:43
14 420.71 139 Praxmajer Marcin MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1420.7101:58:02
15 420.24 36 Poluchowicz Artur MM4 Łęczyca 1420.2401:58:10
16 420.12 2 Skowronek Marcin MM4 Warszawa 1420.1201:58:12
17 411.48 132 Bilski Artur MM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1411.4802:00:41
18 408.37 174 Mazurek Sławomir MM4 Żyrardów Trezado Wolfpack 1408.3702:01:36
19 395.16 330 Stępień Tomasz MM4 Warszawa BIKE EXPO NARODOWY TEAM 1395.1602:05:40
20 389.99 236 Klementowicz Krzysztof MM4 Otwock 1389.9902:07:20
21 387.70 331 Pęczkowski Andrzej MM4 Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 1387.7002:08:05
22 377.68 360 Góralski Piotr MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1377.6802:11:29
23 377.39 190 Podstawka Zbigniew MM4 Jeruzal 1377.3902:11:35
24 372.76 224 Kowalski Ireneusz MM4 Otwock SuperDrob Bike Team 1372.7602:13:13
25 372.20 285 Wilk Konrad MM4 Międzyborów Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 1372.2002:13:25
26 338.20 345 Dąbrowski Marek MM4 Warszawa 1338.2002:26:50
27 320.69 287 Gos Grzegorz MM4 Lesznowola 1320.6902:34:51
28 319.14 456 Gajewski Paweł MM4 Warszawa 1319.1402:35:36
29 312.28 446 Owczarczyk Tomasz MM4 warszawa 1312.2802:39:01
30 291.59 198 Olszewski Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1291.5902:50:18
Partnerzy