Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 500.00 116 Olejniczak Przemysław MM3 Kurnos Drugi KOMOBIKE SCOTT 1500.0001:39:18
2 499.83 411 Karwat Kamil MM3 Józefów świat rowerów Merida Team 1499.8301:39:20
3 481.10 352 Gukiewicz Łukasz MM3 Warszawa Velcredo Factory Team 1481.1001:43:12
4 476.72 107 Arcipowski Maciej MM3 Pasek Retro Stork Team 1476.7201:44:09
5 461.86 451 Niemczyk Rafał MM3 Stare Babice Polski Klub MTB 1461.8601:47:30
6 461.65 209 Strzemieczny Tomasz MM3 PŁOCK Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1461.6501:47:33
7 461.43 242 Krom Wojciech MM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1461.4301:47:36
8 458.52 112 Gałązka Norbert MM3 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1458.5201:48:17
9 455.09 127 Zięba Adam MM3 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1455.0901:49:06
10 451.36 145 Kordek Sergiusz MM3 Łomianki GERAPPA 1451.3601:50:00
11 448.85 309 Antoniuk Piotrek MM3 Warszawa 24 1448.8501:50:37
12 448.78 110 Kulesza Łukasz MM3 Kobyłka Retro Stork Team 1448.7801:50:38
13 442.84 134 Głowacki Roger MM3 Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 1442.8401:52:07
14 442.78 346 Gruda Łukasz MM3 Rzeczyca 1442.7801:52:08
15 439.45 264 Dyzio Piotr MM3 Józefów SuperDrob Bike Team 1439.4501:52:59
16 434.70 293 Skalski Mariusz MM3 Stanisławów Timbud Team 1434.7001:54:13
17 431.61 314 Fedor Martin MM3 Ciechanów T4B team 1431.6101:55:02
18 430.18 448 Kuśmierz Sylwester MM3 Marki MCP Bike Team 1430.1801:55:25
19 427.77 131 Leciejewski Kamil MM3 OŻARÓW MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 1427.7701:56:04
20 427.28 109 Michalski Maciej MM3 Warszawa Retro Stork Team 1427.2801:56:12
21 426.12 143 Szymański Hubert MM3 kiełpin 1426.1201:56:31
22 422.55 258 Staniewski Michał MM3 Warszawa AirBike.pl Team 1422.5501:57:30
23 422.55 165 Sowjak Paweł MM3 Błaszki Scanfil Poland 1422.5501:57:30
24 419.22 332 Antoniuk Artur MM3 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1419.2201:58:26
25 412.15 396 Świderski Wojciech MM3 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1412.1502:00:28
26 406.91 268 Klimiuk Krzysztof MM3 Otwock SuperDrob Bike Team 1406.9102:02:01
27 406.25 7 Dąbrowski Tomasz MM3 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1406.2502:02:13
28 405.36 324 Patalan Dariusz MM3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM 1405.3602:02:29
29 402.89 289 Jarosz Wojciech MM3 Włodawa 1402.8902:03:14
30 397.20 216 Bator Marek MM3 PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1397.2002:05:00
31 384.59 321 Ziółkowski Dariusz MM3 Zakroczym Timbud Team 1384.5902:09:06
32 383.79 155 Stec Krzysztof MM3 Bar Janusz MTB Team 1383.7902:09:22
33 382.27 442 Galeński Wojciech MM3 Warszawa Wieliszew Heron Team 1382.2702:09:53
34 381.24 245 Józkowicz Michał MM3 Gdynia Diversey Team 1381.2402:10:14
35 375.52 342 Pawłowski Radek MM3 Warsaw TRINERGY 1375.5202:12:13
36 368.00 14 Kuczkowski Tomasz MM3 Łomianki Grupetto Warszawa 1368.0002:14:55
37 363.83 105 Stelmach Marcin MM3 Toruń Retro Stork Team 1363.8302:16:28
38 363.29 315 Obel Marcin MM3 Lesznowola Qodeca Cycling Team 1363.2902:16:40
39 362.85 305 Komorowski Michal MM3 Kepiaste 1362.8502:16:50
40 355.87 40 Małysz Michał MM3 Legionowo Bike Salon Team 1355.8702:19:31
41 350.97 365 Sidoruk Grzegorz MM3 Bielsk Podlaski 1350.9702:21:28
42 350.47 282 Popławski Paweł MM3 Rawa Mazowiecka 1350.4702:21:40
43 337.14 103 Pawlik Michał MM3 Toruń Retro Stork Team 1337.1402:27:16
44 323.42 297 Karkowski Rafał MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 1323.4202:33:31
Partnerzy