Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2924.63 188 Górnicki Marcin MM2 Warszawa Kross Staff Team 6489.63462.90500.00487.68500.00484.4201:27:3501:31:5201:21:5501:46:1201:33:4201:39:29
2 2847.48 1657 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6486.39451.83499.85466.31471.01472.0801:28:1001:34:0701:53:5701:51:0401:39:2801:42:05
3 2807.00 646 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 6479.14442.51486.54437.37485.32476.1201:29:3001:36:0601:24:1101:58:2501:36:3201:41:13
4 2530.02 1482 Wielgat Michał MM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 6404.62398.36391.24455.35433.89446.5601:45:5901:46:4502:25:3501:29:5701:59:2201:47:55
5 2337.29 1948 Wacinowski Marcin MM2 GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 5474.26465.97456.52461.27479.2802:00:0601:27:5401:53:2701:41:3401:40:33
6 2182.91 231 Szklarczyk Artur MM2 JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team 5439.23409.42443.08437.28453.9001:37:3801:43:5202:08:3301:33:4001:43:13
7 1982.14 1489 Płoski Adam MM2 Ciechanów T4B team 4500.00483.70499.91498.5301:25:4601:27:5501:33:4301:36:40
8 1973.00 1297 Kuśmierski Paweł MM2 Pruszków 5401.65374.18386.55403.88406.7401:46:4601:53:3902:13:5901:56:0001:58:29
9 1908.94 1427 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 4486.39461.39482.43478.7301:28:1001:32:1001:24:5401:40:40
10 1891.00 1162 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 4471.94446.61485.86486.5801:30:5201:35:1301:24:1801:36:17
11 1881.46 1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 Ciechanów T4B team 4478.52443.58485.58473.7801:29:3701:35:5201:36:2901:41:43
12 1784.49 83 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 5379.78353.44393.51362.86294.9001:52:5502:00:1901:44:0502:22:4402:38:52
13 1779.44 1543 Piotrowicz Kamil MM2 Ciechanów T4B team 4452.20410.08462.03455.1401:34:5001:43:4201:41:2401:45:53
14 1671.46 1270 Popławski Cezary MM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 4428.69394.48437.30410.9901:40:0201:47:4802:10:1502:06:01
15 1668.14 1617 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 4422.98389.48425.39430.2801:41:2301:49:1101:50:0801:52:00
16 1659.29 1493 Kłos Rafał MM2 Ciechanów T4B team 4423.54387.00443.10405.6501:41:1501:49:5301:45:4401:58:48
17 1601.87 2018 Kaska Paweł MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 4409.43390.58410.48391.3802:19:0701:44:5201:54:0802:03:08
18 1578.96 1824 Szauer Rafał MM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 4395.54374.94406.60401.8801:48:2501:53:2501:40:4401:59:55
19 1558.54 2007 Bizior Marcin MM2 Warszawa MontazReklam24.pl 4350.58409.65396.72401.6002:01:1801:39:5902:10:3302:00:00
20 1498.56 90 Zielkowski Marcin MM2 Żurominek 4370.59330.08393.20404.6901:55:4302:08:5001:59:0901:59:05
21 1458.53 2085 Matras Wojciech MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 3471.16500.00487.3701:31:0101:53:5501:46:16
22 1433.46 1815 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 3461.56497.57474.3301:32:0801:22:1901:41:36
23 1385.72 323 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 3452.28468.27465.1701:34:4901:44:0601:27:2803:05:1401:43:36
24 1341.62 1960 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 3408.63476.54456.4501:44:0400:55:4401:25:5701:53:28
25 1331.95 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 3444.54419.59467.8301:36:2801:41:2101:27:33
26 1304.03 506 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 3423.75418.86461.4201:41:1202:03:3901:41:32
27 1284.05 1465 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 3439.53414.77429.7501:37:3401:38:4501:49:01
28 1280.06 1031 Wolf Mateusz MM2 Warszawa 3449.28392.41438.3701:35:2702:11:5901:49:56
29 1278.26 555 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 3424.38436.22417.6701:41:0301:47:2401:55:23
30 1249.37 967 Zwaliński Tomasz MM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 3421.87400.36427.1401:41:3901:46:1301:49:41
31 1239.16 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3416.07389.84433.2501:43:0401:49:0501:51:14
32 1167.17 1919 Panasiuk Piotr MM2 Warszawa 3394.09375.57397.5101:48:4902:17:5402:01:14
33 1166.60 1599 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 3373.17389.09404.3401:54:5501:45:1601:55:52
34 1084.77 120 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 3361.48377.21346.0901:58:3801:48:3502:29:39
35 967.06 837 Stępień Rafał MM2 Łódź GO Sport Scrapper Team 2488.18478.8802:28:3001:23:5401:40:38
36 955.87 1255 Żywicki Adam MM2 Nałęczów Cisowianka 2471.16484.7101:31:0101:46:51
37 882.31 840 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2454.19428.1101:34:2502:15:5003:07:3502:48:3303:30:3301:49:26
38 879.46 919 Siess Mateusz MM2 Warszawa T4B team 2450.14429.3201:35:1601:52:15
39 836.86 1791 Beda Karol MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 2419.07417.7902:15:5502:48:2302:03:58
40 835.40 1597 Zakrzewski Paweł MM2 Okrąg Lipa MTB 2426.70408.7001:40:3001:44:0302:59:20
41 826.72 1172 Buczel Mateusz MM2 Warszawa HPE-ESKOM 2400.03426.6801:47:1201:49:48
42 825.41 1521 Klimiuk Tomasz MM2 Otwock 2388.91436.5001:50:1601:33:50
43 823.04 1019 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 2406.22416.8201:45:3401:55:37
44 818.51 1697 Józefczuk Jarosław MM2 Cyców Bike Room Team 2411.40407.1102:18:2702:07:13
45 818.28 1499 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2409.65408.6301:44:4101:44:04
46 762.33 1645 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 2378.83383.5001:53:1201:46:48
47 729.98 1704 Nadulski Grzegorz MM2 Świdnik GTCGARAGE 2385.16344.8202:27:5302:30:12
48 710.66 1679 Król Paweł Grzegorz MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 2385.20325.4602:27:5202:39:08
49 700.11 1147 Stawicki Marek MM2 Lublin Team PKO Bank Polski 2351.34348.7702:42:0702:28:30
50 500.00 2067 Baranek Paweł MM2 Kobyłka AirBike.pl Team 1500.0001:25:03
51 500.00 2046 Grędziński Bartosz MM2 Mława Kross Staff Team 1500.0002:02:4801:36:23
52 500.00 1393 Wachnik Paweł MM2 Otwock SuperDrob Bike Team 1500.0001:43:35
53 496.53 1845 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA 1496.5301:26:22
54 492.53 1496 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1492.5301:27:04
55 483.37 453 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1483.3702:20:4202:09:0402:59:3302:20:4903:14:3302:42:1901:39:42
56 482.31 1122 Kowalski Paweł MM2 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1482.3101:47:23
57 479.84 879 Łukaszewski Łukasz MM2 Witowo (Szczytno) Szprycha Giżycko 1479.8401:40:26
58 460.52 232 Szklarczyk Michał MM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 1460.5202:29:4502:19:1703:03:2002:29:0201:41:44
59 456.58 1099 Wójcik Marek MM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1456.5801:45:33
60 451.40 845 Malicki Michał MM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 1451.4001:35:0003:20:4002:42:28
61 450.91 986 Pawlak Tobiasz MM2 Łódź Exim-Bike 1450.9101:43:54
62 450.74 794 Furtak Sławomir MM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1450.7401:46:55
63 447.70 1984 Myszkowski Rafał MM2 Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 1447.7002:29:4302:25:0903:12:0902:29:4001:55:4102:42:2802:50:30
64 444.64 1928 Marciniak Adam MM2 Ryki AM Brakes Team 1444.6402:08:06
65 444.62 1639 Orszulak Adam MM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1444.6201:36:2702:27:0903:43:45
66 443.83 1806 Podborny Paweł MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1443.8302:08:20
67 443.52 1042 Kowalski Rafał MM2 Łódź Lucy in The Sky 1443.5201:45:38
68 438.31 1170 Zakrzewski Piotr MM2 Nisko HPE-ESKOM 1438.3102:09:57
69 432.87 2042 Gałus Paweł MM2 Janów Lubelski 1432.8702:11:35
70 431.73 1041 Darmach Marcin MM2 Łódź 1431.7301:48:31
71 431.18 1959 Michałek Marcin MM2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1431.1802:12:06
72 430.80 887 Łukasiak Łukasz MM2 Józefów AK-SPED 1430.8001:51:52
73 430.34 1273 Wardzała Krzysztof MM2 Świebodzice 1430.3401:39:39
74 426.63 1276 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 1426.6301:40:31
75 423.59 1778 Wójtowicz Wojciech MM2 Puławy ENEA KS ENERGIA KOZIENICE 1423.5902:14:28
76 420.03 1073 Kolibowski Krzysztof MM2 Łomianki 1420.0301:54:44
77 418.99 1879 Grzela Piotr MM2 Warszawa 1418.9901:42:21
78 417.43 981 Bińkowski Artur MM2 Gałków Mały Exim-bike 1417.4301:52:14
79 416.97 1927 Miksza Wojtek MM2 Radzięcin 1416.9702:16:36
80 416.74 1402 Przygoda Łukasz MM2 LEGIONOWO PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 1416.7401:38:17
81 412.07 1109 Bazydło Marcin MM2 Ciechanów 1412.0701:56:57
82 406.00 1411 Mołotkiewicz Jakub MM2 Warszawa 1406.0001:40:53
83 404.29 979 Mastalerz Bartłomiej MM2 1404.2901:55:53
84 404.18 1015 Harla Michał MM2 Warszawa 1404.1801:46:06
85 403.20 1158 JÓŹwiak PrzemysŁaw MM2 LUBLIN Wolni Team 1403.2002:08:27
86 403.00 1361 Lach Maciej MM2 1403.0002:08:31
87 402.06 1151 Szpitun Maciej MM2 Lublin 1402.0602:08:49
88 398.67 377 Gidaszewski Grzegorz MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1398.6701:47:3400:54:2800:54:0200:54:0101:00:46
89 396.88 1346 Dobrzyński Seweryn MM2 Brzeźnio Scanfil Poland 1396.8801:43:12
90 395.79 1289 Borkowski Marcin MM2 Legionowo 1395.7901:48:21
91 395.61 1097 Zawrot Tomasz MM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1395.6102:01:49
92 391.62 1367 Majcher Łukasz MM2 Krężnica Jary Wolni Team 1391.6202:12:15
93 390.85 1095 Stryjewski Robert MM2 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1390.8502:03:18
94 387.13 355 Nożewski Adam MM2 Piaseczno IGT MTB TEAM 1387.1301:45:48
95 385.95 1055 Kłosowski Krzysztof MM2 Krosno Kross Staff Team 1385.9501:50:1100:59:10
96 383.88 1194 Grochowski Paweł MM2 Puławy 1383.8802:14:55
97 381.98 1224 Firmańczuk Michał MM2 Łódź 1381.9802:02:39
98 377.63 1085 Kaczyński Michał MM2 Mrągowo MKK-Korba 1377.6302:07:37
99 377.32 994 Pstrokoński Piotr MM2 Łódź 1377.3202:04:10
100 376.34 1680 Gajec Maciej MM2 PONIATOWA 1376.3402:31:2101:02:14
101 375.46 1477 Palusiński Bartek MM2 Kraków 1375.4601:54:13
102 375.39 2069 Orłowski Dominik MM2 Gródki 1375.3901:53:17
103 373.33 1868 Wachocki Bartosz MM2 Warszawa 1373.3301:54:52
104 368.34 1812 Kisicki Tomasz MM2 Radomno 1368.3401:55:27
105 367.32 1371 Ciężkal Kamil MM2 Lublin 1367.3202:21:00
106 363.75 1406 Melon Michał MM2 Warszawa 1363.7501:52:36
107 363.04 993 Tołłoczko Adam MM2 1363.0402:09:03
108 361.21 1222 Piotrowski Roman MM2 Warszawa 1361.2102:23:23
109 356.68 1452 Staniszewski Rafał MM2 Koluszki 1356.6801:54:50
110 353.48 1064 Baranowski Adam MM2 Ciechanów 1353.4802:16:20
111 351.73 1152 Mastalerz Robert MM2 NAŁĘCZÓW 1351.7302:27:15
112 350.10 14 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 1350.1002:01:28
113 349.26 261 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1349.2602:02:4700:59:1701:08:44
114 344.62 1507 Jankowski Michał MM2 Sieradz 1344.6201:58:51
115 342.85 2047 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 1342.8502:04:02
116 341.30 1126 Ciechan Michał MM2 1341.3002:31:45
117 338.91 1017 Dworski Adrian MM2 warszawa 1338.9102:06:32
118 335.64 977 Bajon Kamil MM2 Łódź Łódź Kocha Sport 1335.6402:19:35
119 334.26 1687 Luchowski Bartłomiej MM2 KRAKÓW 1334.2602:50:24
120 332.96 1954 Stręciwilk Adam MM2 DZWOLA BIKE CLUB Janów Lubelski 1332.9602:51:04
121 317.87 1258 Wysocki Bartłomiej MM2 Piaseczno 1317.8701:09:1902:42:56
122 283.61 1370 Mrozik Marcin MM2 Lublin 1283.6103:02:37
123 279.29 793 Józiewicz Maciej MM2 Łódź Łódź Kocha Sport 1279.2902:52:33
124 266.66 1505 Bendkowski Sławomir MM2 ŁUDŹ 1266.6602:33:36
Partnerzy