Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM1

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 3968.15 1009 Marchlewski Marcin MM1 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 8497.52496.95473.68500.00500.00500.00500.00500.0001:27:2301:30:0501:22:2001:36:4401:35:0201:41:3502:00:2001:17:59
2 3553.28 423 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 10439.36419.82500.00413.28396.58456.59439.36428.01359.56456.8401:38:5701:46:3802:12:3201:34:2202:11:3501:45:2401:50:0501:51:0100:48:5702:47:2001:25:21
3 3395.59 1245 Rumsicki Karol MM1 Otwock SuperDrob Bike Team 7500.00476.19500.00491.36488.44466.41473.1901:29:3201:21:5401:44:2201:38:2601:37:1701:48:5402:07:09
4 3192.51 225 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 7473.58466.56459.54448.70453.51442.18448.4401:31:4801:35:5701:24:5201:56:1801:46:3901:54:5204:31:4801:26:57
5 2998.05 1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 7417.56420.02435.15443.11425.69411.16445.3601:44:0701:46:3501:51:0901:47:1401:59:1902:26:2001:27:33
6 2863.15 1432 Dawid Maksymilian MM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 6500.00497.04473.49500.00443.34449.2801:26:5701:30:0401:22:2201:36:1501:54:3402:13:55
7 1879.10 825 Adamiec Piotr MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 5427.40376.64359.75377.40337.9201:52:3602:08:2502:12:0502:14:3502:58:03
8 1389.38 2052 Kowalczyk Wojciech MM1 Susz KOMOBIKE SCOTT 3469.66456.01463.7101:35:1901:51:2302:09:45
9 967.80 1359 Kamiński Michał MM1 Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 2500.00467.8002:15:1301:18:0001:51:33
10 886.83 1437 Banul Konrad MM1 Chorzele Cryospace Olsztyn 2458.03428.8001:34:5501:44:24
11 881.62 2000 Żebrowski Jędrzej MM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2439.29442.3300:57:2101:48:1001:28:09
12 813.31 1534 Oszkiel Mateusz MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2387.71425.6003:10:5302:32:3403:23:5202:42:4503:41:4702:35:1101:31:37
13 758.41 1564 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2405.36353.0501:47:1502:06:48
14 720.29 1901 Janczak Dawid MM1 Lublin WIM Extreme MTB Team 2407.25313.0402:42:4302:46:42
15 669.26 1864 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki Loyalty Point Racing Team 2324.88344.3702:13:4901:53:15
16 594.19 883 Żmuda Hubert MM1 Maków Mazowiecki 2335.84258.3502:24:0103:16:36
17 521.25 1921 Nieoczym Marek MM1 LUBLIN 2324.12197.1303:24:2704:24:43
18 471.77 1506 Kozłowski Grzegorz MM1 Wiskitki 1471.7701:22:40
19 458.86 2019 Nita Rafał MM1 Nisko BIKE CLUB Janów Lubelski 1458.8602:24:25
20 458.41 307 Kaniewski Rafał MM1 Marki IM Logistics RafBike Cycling Team 1458.4102:11:15
21 448.65 1012 Kalmane Anuj MM1 1448.6501:47:16
22 421.75 968 Wardzyński Krzysztof MM1 Warszawa 1421.7501:43:05
23 421.29 982 Raczyński Jan MM1 1421.2901:54:14
24 409.01 594 Zmuda-Trzebiatowski Andrzej MM1 OLSZTYN 1409.0102:04:11
25 406.52 1223 Radzikowski Adam MM1 ELIZÓWKA BikeRoomTeam Lublin 1406.5202:08:22
26 402.33 831 Barabasz Michał MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 1402.3302:00:1302:04:46
27 398.22 1011 Śliz Krzysztof MM1 Łódź 1398.2202:00:51
28 395.65 917 Krzyżanowski Przemysław MM1 Legionowo 1395.6501:49:53
29 385.81 1903 Mrówczyński Błażej MM1 Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 1385.8101:56:02
30 362.14 1814 Maszerowski Dawid MM1 SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 1362.1402:03:37
31 354.18 1569 Radecki Michał MM1 Legionowo 1354.1802:02:45
32 346.70 488 Szydłowski Marcin MM1 Zbliczyn Pobodzy 1346.7002:26:30
33 339.87 1510 Szafraniec Antoni MM1 TOMASZÓW MAZOWIECKI 1339.8701:54:45
Partnerzy