ż Zamana Group
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Druynowa
• Klasyfikacja Druyna Hobby
• Klasyfikacja Druyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mczyni, kat. MM1

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4000.00 0 Jakubowski Dominik MM1 Brodnica KOMOBIKE SCOTT 9500.00500.00500.0001:38:0501:32:0501:45:09
2 3940.35 0 Jawnik Mariusz MM1 Cekestynów KOMOBIKE SCOTT 10500.00494.76463.0701:43:0901:35:2801:53:16
3 3938.79 0 Barabasz Michał MM1 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 9495.75484.6101:44:0201:37:28
4 3935.87 0 Rumsicki Karol MM1 Otwock Warszawski Klub Kolarski 8
5 3890.04 5050 Marchlewski Marcin MM1 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 11469.52480.0201:44:2701:35:55
6 3802.51 0 Drópiewski Michał MM1 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 8465.8101:41:24
7 3527.78 225 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 9401.0002:08:37
8 3377.14 0 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 8427.06446.3002:00:4601:45:50
9 3267.58 0 Oszkiel Mateusz MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 10345.52421.85372.7302:29:1601:51:5802:20:43
10 2808.87 0 Marciniak Daniel MM1 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 6427.42476.8602:00:4001:39:03
11 2737.76 0 Chabros Marcin MM1 Puławy 6414.7902:06:27
12 2526.84 0 Adamiec Piotr MM1 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 6446.1601:45:52
13 2419.19 0 Bielewski Eryk MM1 Rogóźno AGRO-MIL MTB green team 6408.73422.3502:06:1101:51:50
14 2396.22 0 Majkowski Krzysztof MM1 Dobrzyń T4B Bike Team 5490.65457.2801:45:0701:54:42
15 1945.10 0 Sawicki Mateusz MM1 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 5408.08414.81348.1202:06:2301:53:5202:30:40
16 1846.96 0 Szczawiński Witold MM1 Lubawa Terra Lubavia 4448.9701:42:33
17 1818.70 0 Banul Konrad MM1 Chorzele Cryospace Olsztyn 4
18 1800.59 0 Kleps Michał MM1 OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM 4421.8202:02:16
19 1794.30 0 Anasiak Nikodem MM1 RADOM NRF HEPU RACING 4407.0602:08:51
20 1710.97 2000 Żebrowski Jędrzej MM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 4
21 1695.02 0 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela ABSOLUTE BIKES TEAM 4437.94434.00398.6601:57:4601:48:5002:11:34
22 1627.92 0 Majek Maciej MM1 Halinów GO SPORT AK-SPED TEAM 403:11:22
23 1466.89 0 Olender Tomasz MM1 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 3
24 1457.18 0 Woźnica Łukasz MM1 Sulejówek Trezado 3493.78463.4101:44:2701:53:11
25 1292.70 0 Korzeniewski Bartosz MM1 Jozefow AK-SPED 3408.6502:08:21
26 1007.26 0 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3
27 988.62 0 Wawer Adrian MM1 Puławy ETI LKKG Lublin 2488.6201:47:36
28 802.84 0 Niklewicz Damian MM1 Julianów HPE-ESKOM 2362.0602:22:27
29 758.77 0 Fronc Szymon MM1 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 2
30 500.00 1102 Kamiński Michał MM1 Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 1500.0002:51:4801:44:54
31 496.62 0 Kluszczyński Maciej MM1 Dobrzyń nad Wisłą 1
32 493.34 0 Gindorowicz Wiktor MM1 Wasilków ABSOLUTE BIKES TEAM 1493.3402:22:4401:46:19
33 467.40 0 Mozolewski Jakub MM1 Sowlany SKK Sokól 1
34 464.05 0 Cieślak Michał MM1 karczew 1
35 459.19 0 Krzyczkowski Michał MM1 Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 1459.1901:52:19
36 456.79 0 Traczyk Damian MM1 Kiełczówka 1
37 452.97 0 Matkowski Jakub MM1 Chotomów 1452.9701:48:16
38 448.67 0 Kowalczyk Wojciech MM1 Susz KOMOBIKE SCOTT 1
39 443.29 0 Burek Piotr MM1 1
40 441.02 0 Małecki Łukasz MM1 Ciechanów 1441.0201:47:06
41 438.23 0 Teodorczyk Maciej MM1 Zduńska Wola 1
42 438.00 1994 Kozłowski Grzegorz MM1 Wiskitki 1438.0002:49:3201:59:45
43 435.11 0 Wojewódzki Daniel MM1 ŁOCHÓW 1435.1101:58:32
44 428.49 121 Frolov Evgeny MM1 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 102:56:0102:35:5003:03:59
45 427.10 0 Michalski Michał MM1 Elizówka 1
46 426.46 0 Skiba Norbert MM1 Rudnik nad Sanem BIKE CLUB Janów Lubelski 1
47 417.73 0 Jacniacki Mateusz MM1 Urzędów erkado RT kraśnik 1
48 399.77 0 Kamela Jan MM1 Warszawa 1
49 399.21 0 Szymański Cezary MM1 Łomianki 1
50 396.82 0 Budziński Piotr MM1 LKK Luks Sławno 1
51 395.50 0 Paszko Paweł MM1 BIAŁYSTOK 1395.5002:04:00
52 387.51 0 Partyka Wojciech MM1 AZS Politechnika Świętokrzyska 1387.5102:15:21
53 372.25 0 Zieliński Mateusz MM1 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1
54 369.10 0 Krzyżanowski Przemysław MM1 Guielniów 1369.1002:19:44
55 364.07 0 Rowicki Przemysław MM1 Warszawa 1
56 361.40 0 Kumor Patryk MM1 Dębówka 1
57 349.36 0 Krupa Adrian MM1 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1349.3602:30:08
58 347.68 0 Świeczkowski Filip MM1 Warszawa 1
59 342.37 0 Tokarski Damian MM1 Ciechanów 100:44:54
60 318.36 1000 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1318.3602:42:0000:45:4601:00:33
61 317.81 0 Skiba Sebastian MM1 Toruń 1
62 308.74 0 Kołodziński Łukasz MM1 Ostróda 1
63 308.52 0 Miazga Robert MM1 Otłowiec 1
64 265.93 0 Ochnio Jakub MM1 Warszawa HPE-ESKOM 1
65 260.52 0 Michnowski Jakub MM1 Białystok UKS Wygoda Białystok 1
66 200.11 0 Wiśniewski Maksymilian MM1 Toruń 1
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas