Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM1

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4000.00 0 Okruciński Kacper MM1 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 10500.00500.00472.78500.00500.00500.00500.00500.00500.00500.00
2 3995.89 0 Marchlewski Marcin MM1 Lubawa Cryospace Olsztyn 10497.52496.95473.68500.00500.00500.00500.00500.00498.37500.00
3 3895.59 263 Rumsicki Karol MM1 Otwock SuperDrob Bike Team 9500.00476.19500.00491.36488.44466.41473.19500.00440.76
4 3779.53 0 Dawid Maksymilian MM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 8500.00497.04473.49500.00443.34449.28442.41473.96
5 3657.08 0 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 9473.58466.56459.54448.70453.51442.18448.44421.82464.57
6 3625.50 0 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 12439.36419.82500.00413.28396.58456.59439.36428.01359.56456.84431.19474.13
7 3460.83 0 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 8417.56420.02435.15443.11425.69411.16445.36462.78
8 1879.10 0 Adamiec Piotr MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 5427.40376.64359.75377.40337.92
9 1878.04 0 Kowalczyk Wojciech MM1 Susz KOMOBIKE SCOTT 4469.66456.01463.71488.65
10 1803.85 0 Żebrowski Jędrzej MM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 4439.29442.33444.07478.15
11 1644.19 0 Misiaszek Michał MM1 Toruń - Toporzysko GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4410.72400.63400.53432.31
12 967.80 0 Kamiński Michał MM1 Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 2500.00467.80
13 886.83 0 Banul Konrad MM1 Chorzele Cryospace Olsztyn 2458.03428.80
14 884.05 0 Barabasz Michał MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 2402.33481.72
15 803.76 0 Szczepanik Adam MM1 Zduńska Wola Endurocross 2402.03401.73
16 758.41 0 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2405.36353.05
17 720.29 0 Janczak Dawid MM1 Lublin WIM Extreme MTB Team 2407.25313.04
18 712.24 0 Oszkiel Jakub MM1 Seroki-Parcela 2347.76364.47
19 669.26 0 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki Loyalty Point Racing Team 2324.88344.37
20 594.19 0 Żmuda Hubert MM1 Maków Mazowiecki 2335.84258.35
21 521.25 0 Nieoczym Marek MM1 LUBLIN 2324.12197.13
22 500.00 0 Wach Arkadiusz MM1 Sławno Hurom Sławno Accent 1500.00
23 499.54 0 Wyczółkowski Paweł MM1 PUŁAWY UKK HURAGAN WOŁOMIN 1499.54
24 479.91 0 Jaworski Jan MM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1479.91
25 476.87 0 Zięba Bartosz MM1 Nidzica Cryospace Olsztyn 1476.87
26 471.77 0 Kozłowski Grzegorz MM1 Wiskitki 1471.77
27 458.86 0 Nita Rafał MM1 Nisko BIKE CLUB Janów Lubelski 1458.86
28 458.41 12 Kaniewski Rafał MM1 Marki RAFBIKE CYCLING TEAM 1458.41
29 448.65 0 Kalmane Anuj MM1 1448.65
30 440.93 0 Sobczyk Marcel MM1 Warszawa IFON KolarzKlub 1440.93
31 421.75 0 Wardzyński Krzysztof MM1 Warszawa 1421.75
32 421.29 0 Raczyński Jan MM1 1421.29
33 409.01 0 Zmuda-Trzebiatowski Andrzej MM1 OLSZTYN 1409.01
34 406.52 0 Radzikowski Adam MM1 ELIZÓWKA BikeRoomTeam Lublin 1406.52
35 404.50 0 Jarosiewicz Tomasz MM1 Warszawa 1404.50
36 398.22 0 Śliz Krzysztof MM1 Łódź 1398.22
37 393.72 0 Przesław Damian MM1 Warszawa Wesoła 1393.72
38 377.29 0 Złotopolski Juliusz MM1 Brodnica 1377.29
39 362.14 0 Maszerowski Dawid MM1 SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 1362.14
40 354.18 0 Radecki Michał MM1 Legionowo 1354.18
41 346.70 0 Szydłowski Marcin MM1 Zbliczyn Pobodzy 1346.70
42 339.87 0 Szafraniec Antoni MM1 TOMASZÓW MAZOWIECKI 1339.87
43 331.53 0 Milczarczyk Tomasz MM1 OPOCZNO 1331.53
Partnerzy