Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 3910.59 0 Kołatka Anna MK1 Iława Cryospace Olsztyn 9455.75469.28450.85500.00497.49500.00499.91488.17500.00
2 3874.11 0 Lutecka Małgorzata MK3 Łódź IFON KolarzKlub 8500.00467.96496.94500.00491.55455.96500.00461.70
3 3805.41 0 Ostrowska Anna MK4 Chorzele T4B team 8449.74500.00469.34497.42476.55459.21474.23478.93
4 3662.92 0 Sobczuk Joanna MK3 Warszawa Wodociągi Warszawskie 11437.52446.34500.00447.86448.44466.33435.63420.02449.43446.84457.68
5 3564.59 0 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 8452.29444.12500.00424.12412.00448.38441.27442.41
6 3535.27 0 Cabaj Diana MK2 Warszawa Alumex MTB Team 8429.61424.85428.06437.84476.05456.89442.26439.70
7 3488.32 0 Andrzejczuk Katarzyna MK4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 12408.19411.10413.12413.43456.00442.49470.12415.48374.90435.97396.04441.70
8 3485.66 0 Stępniak Anna MK3 Brwinów IFON KolarzKlub 10409.64417.25475.73419.40403.51436.08464.69433.58411.22427.73
9 3446.83 0 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 9417.19406.84412.48442.01480.48424.27424.17409.98436.24
10 3422.23 0 Nowak Julia MK1 Józefów GO Sport Scrapper Team 8401.30385.12453.52438.80457.72431.03447.53407.21
11 3421.74 0 Paszczyk Katarzyna MK4 Elk PT Mazury Team Ełk 10394.05406.23406.03427.94463.56420.55399.05440.27414.61442.55
12 3382.41 0 Kruba Beata MK3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 8414.74418.31459.03439.03413.20380.42429.89427.79
13 3284.18 0 Klasa-Lewandowska Magdalena MK3 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 10393.78396.03398.59376.89446.37423.69441.97393.44346.55390.31
14 3153.51 0 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 10404.10388.06392.28363.80421.51409.18327.80382.68332.16391.91
15 3077.74 0 Pawlak Zofia MK4 Karczew SuperDrob Bike Team 11387.77379.80368.76356.70406.17381.74404.02366.21367.46366.81382.01
16 2741.62 0 Żarlińska Olga MK2 Świecie GO Sport Scrapper Team 7418.85366.72348.65368.47401.72404.84432.38
17 2692.98 5 Malec Agnieszka MK3 Warszawa 8339.82326.38395.65331.13313.44341.75306.45338.36
18 2574.31 0 Kozanecka Marta MK3 Uniejów Dell Team 6473.71412.15441.21442.78401.54402.92
19 2572.51 0 Kado Teresa MK4 Łajski Wieliszew Heron Team 9280.50293.59327.42305.06335.48340.71355.08311.40303.76
20 2140.61 0 Kazińska Katarzyna MK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5407.13456.53405.66436.06435.23
21 2131.98 0 Poczopko Aurelia MK3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 7313.24314.39321.80312.59325.43279.34265.18
22 1438.31 0 Kapłon Aleksandra MK1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 3462.33500.00475.98
23 1325.28 15 Napióra Alicja MK3 Sokolniki Las Hurtap 3443.41436.92444.95
24 1287.43 0 Luberadzka Monika MK2 Warszawa Szprycha Giżycko 3417.34412.19457.90
25 1000.00 0 Zięba Julia MK1 Hurom Sławno Accent 2500.00500.00
26 927.94 0 Motylewska Marta MK2 Płock Płocki Klub Kolarski 2482.73445.20
27 903.17 0 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team 2446.98456.19
28 891.56 0 Troinska Agnieszka MK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2424.20467.35
29 832.55 0 Świderska Anna MK4 Ełk MTB TEAM EŁK 2436.07396.48
30 785.24 0 Matuszewska Joanna MK3 Grudziądz 2398.70386.54
31 750.70 0 Ochrymczuk Anna MK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2372.01378.70
32 750.05 0 Nocuń Anna MK2 Warszawa 2362.87387.18
33 741.55 0 Lichocka Agata MK3 Piaseczno 2352.06389.50
34 621.24 0 Szwabowska Urszula MK4 Warszawa Alumex MTB Team 2304.17317.07
35 500.00 0 Tarnowska Justyna MK3 WIĄZOWNA GO Sport Scrapper Team 1500.00
36 484.11 0 Szpocińska Agnieszka MK1 LSKK Lityński Bełchatów 1484.11
37 483.00 0 Radziszewska Katarzyna MK2 Warszawa MCP Bike Team 1483.00
38 482.54 0 Kuszmider Magdalena MK2 Legionowo IFON KolarzKlub 1482.54
39 474.03 0 Błaszczak Katarzyna MK2 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1474.03
40 462.06 0 Kosko Magdalena MK2 Ząbki MCP Bike Team 1462.06
41 451.67 0 Raszkiewicz Marta MK2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1451.67
42 447.65 0 Niewiarowska Olga MK2 Józefów 1447.65
43 447.23 0 Chmielewska Magda MK2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1447.23
44 440.24 0 Knapczyk Małgorzata MK3 Skrzeszew New Age Fitness - SklepRowerowy.pl 1440.24
45 437.58 0 Chwiej Karolina MK3 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 1437.58
46 431.08 0 Sawicka Aleksandra MK3 Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1431.08
47 429.67 0 Gabrylewicz Ewa MK4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 1429.67
48 416.14 0 Zdziechowska Kamila MK1 ŁASK 1416.14
49 415.83 0 Luboińska Urszula MK3 Warszawa Trezado Wolfpack 1415.83
50 412.76 0 Książek Marzena MK2 Inowrocław 1412.76
51 405.19 0 Taisiia Ponomareva MK3 Kaliningrad 1405.19
52 404.67 0 Pasicka Bernadetta MK3 Huzar Bike Academy 1404.67
53 403.02 0 Błazucka Urszula MK2 JÓZEFÓW CNC Warszawa Blaze Technology 1403.02
54 397.32 0 Demczuk Ewa MK4 WARSZAWA AirBike.pl Team 1397.32
55 390.71 0 Skóra Monika MK3 Warszawa NaSzosie Team 1390.71
56 389.80 0 Urbańska Marta MK3 Łódź Łódź Kocha Sport 1389.80
57 387.12 0 Zaboklicka Aniela MK1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1387.12
58 367.42 0 Przepieść Kamila MK2 Warszawa 1367.42
59 366.03 0 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 1366.03
60 359.43 0 Okuljar Aleksandra MK2 Warszawa Alumex MTB Team 1359.43
61 355.10 0 Lenarska-Praljak Agata MK3 Warszawa 1355.10
62 349.58 0 Klinger Dominika MK3 1349.58
63 347.35 0 Furmańczyk Agnieszka MK2 Koluszki 1347.35
64 342.79 0 Pawłów-Pyrka Katarzyna MK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1342.79
65 341.36 0 Bonisławska Krystyna MK2 WARSZAWA 1341.36
66 333.79 0 Kutnicka Emilia MK4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1333.79
67 322.51 0 Kufera Sylwia MK4 Warszawa 1322.51
68 317.08 0 Rybak Katarzyna MK2 ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport 1317.08
69 312.10 0 Strakowska Monika MK3 Wiktorów Rądo Zaborów 1312.10
70 307.50 0 Guzińska Krystyna MK4 Piotrkow Trybunalski 1307.50
71 298.97 0 Darmetko Gabi MK2 Józefów Wariath Team 1298.97
72 294.51 0 Sarowska Agnieszka MK3 Łódź Łódź Kocha Sport 1294.51
73 265.62 0 Korybut Olga MK2 józefów Wariath Team 1265.62
74 254.31 0 Świacka Sylwia MK3 Otwock 1254.31
Partnerzy