Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Kobiety, kat. MK3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2742.87 637 Stępniak Anna MK3 Brwinów IFON KolarzKlub 6409.64466.74500.00448.11482.31436.0801:57:5702:04:4602:28:3901:45:2102:27:5702:08:48
2 2585.96 268 Klasa-Lewandowska Magdalena MK3 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 6393.78443.01425.88450.49449.11423.6902:02:4202:11:2701:50:5102:38:2401:58:2402:12:34
3 2294.10 1915 Kazińska Katarzyna MK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5455.42479.83484.88438.74435.2302:07:5202:34:5402:27:1002:01:1202:09:03
4 2190.96 103 Malec Agnieszka MK3 Warszawa 6339.82365.10415.84353.80374.65341.7502:22:1102:39:3002:58:4402:13:2603:10:2802:44:21
5 2000.00 634 Lutecka Małgorzata MK3 Łódź IFON KolarzKlub 4500.00500.00500.00500.0001:36:3801:34:2501:46:2101:52:20
6 1877.22 1213 Kozanecka Marta MK3 Uniejów Dell Team 4497.88492.64443.93442.7801:06:5101:02:3202:29:1702:24:5101:59:4702:06:51
7 1839.14 1678 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 4466.68434.70493.03444.7302:04:4701:48:3602:24:4401:59:34
8 1815.62 1434 Kruba Beata MK3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 4414.74500.00461.86439.0301:56:3002:22:4301:55:0802:07:56
9 1709.82 1440 Poczopko Aurelia MK3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 5313.24351.69343.83373.64327.4302:34:1502:45:3502:17:1803:10:5902:42:24
10 959.00 863 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team 2500.00459.0001:56:2801:55:51
11 894.43 824 Troinska Agnieszka MK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2424.20470.2301:53:5401:53:05
12 497.04 962 Luboińska Urszula MK3 Warszawa Trezado Wolfpack 1497.0402:31:0802:25:3902:29:5802:23:3403:00:2502:46:43
13 443.41 13 Napióra Alicja MK3 Sokolniki Las Hurtap 1443.4101:48:58
14 431.08 61 Sawicka Aleksandra MK3 Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1431.0801:52:05
15 417.46 1788 Skóra Monika MK3 Warszawa NaSzosie Team 1417.4601:53:05
16 392.19 846 Urbańska Marta MK3 Łódź Kocha Sport 1392.1902:15:35
17 372.01 733 Ochrymczuk Anna MK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1372.0102:30:59
18 351.73 992 Klinger Dominika MK3 1351.7302:31:11
19 303.98 1211 Świacka Sylwia MK3 Otwock 1303.9803:54:45
20 296.32 849 Sarowska Agnieszka MK3 Łódź Łódź Kocha Sport 1296.3202:59:27
Partnerzy