Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4781.43 0 Wołosiuk Jarosław GM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 8581.63600.00600.00599.79600.00600.00600.00600.00
2 4724.14 0 Poczopko Andrzej GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 9569.77581.34593.61520.52600.00600.00598.05581.45599.92
3 4714.69 0 Borowicz Bartek GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 10573.08590.40581.78599.92591.98600.00565.36577.52600.00570.56
4 4692.34 0 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk 10572.87576.07591.19593.51588.25599.94525.95527.25599.81570.71
5 4601.77 0 Cacko Kacper GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 9569.14590.48582.25591.12585.48539.74545.91575.35562.04
6 4544.68 0 Nogalski Kamil GM2 Łódź IFON KolarzKlub 8572.30567.22590.98593.44565.45566.38539.30549.61
7 4512.23 0 Ziółkowski Jarosław GM3 Łódź IFON KolarzKlub 10548.47547.65567.06582.66552.71562.01538.01569.66573.60556.07
8 4415.54 0 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 10548.47538.17554.60572.68551.08544.77485.43559.06503.93546.71
9 4337.86 0 Gruda Łukasz GM3 Rzeczyca 13486.43509.83514.54546.51504.70559.82534.23543.12510.79495.01562.77534.86542.02
10 4315.64 0 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 9535.67525.79522.03569.53506.44503.73562.69546.86546.64
11 4315.14 0 Górecki Marek GM4 Buczek Jastrzębie Łaskie 9539.16556.44567.40521.50541.04511.50506.12552.27525.84
12 4280.01 0 Klimiuk Krzysztof GM3 Otwock SuperDrob Bike Team 10537.53538.17551.92521.32528.40536.99503.28506.05528.50537.20
13 4239.51 0 Lange Marcin GM3 Ciechanów T4B team 8526.24527.45508.36571.13548.94486.90536.63533.86
14 4205.75 0 Haladyn Paweł GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 9511.55517.35533.67512.33562.17532.66484.15479.31551.87
15 4191.40 0 Wrona Patryk GM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 9509.70518.09539.17531.41500.19482.40554.92509.72528.20
16 4187.82 0 Fabijański Dariusz GM4 Łódź IFON KolarzKlub 9539.43490.28559.42523.89490.13479.65561.28462.93543.73
17 4174.04 0 Klimaszewski Piotr GM4 Warszawa Loyalty Point Racing Team 11493.42490.72516.53539.92510.13513.04460.04486.01543.70510.66546.64
18 4160.69 0 Myszkowski Rafał GM2 Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 9516.11495.90501.95533.79562.52510.73518.40521.29492.04
19 4155.16 0 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 8542.98521.45548.88540.01493.86519.51496.43492.04
20 4147.36 0 Rumsicki Sylwester GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 9507.56539.37503.61526.06532.66500.20493.24520.72517.19
21 4145.61 0 Szklarczyk Michał GM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 8515.99516.79526.09536.05480.04531.14502.37537.13
22 4141.75 0 Jędrej Andrzej GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 8520.78481.83529.20508.27488.17550.52532.62530.36
23 4124.89 0 Woźnica Dariusz GM5 Otwock SuperDrob Bike Team 10503.39488.27515.53545.02530.60479.07487.23461.05546.97507.88
24 4101.39 0 Misiaszek Sławomir GM5 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 8498.36516.53537.17510.33523.12479.77520.54515.57
25 4067.40 0 Sławiński Adam GM3 ZGIERZ Dell Team 12434.43459.84462.00497.71458.69544.80523.26517.56488.16519.79470.57505.55
26 3994.71 0 Kleps Michał GM1 OTWOCK GO Sport Scrapper Team 8505.54529.07501.33539.75451.15426.74555.65485.47
27 3985.30 0 Bąkowski Marcin GM4 Warszawa Crazy Racing Team 10494.95500.79464.85538.43489.63471.69454.28516.70465.17507.94
28 3977.48 0 Falkiewicz Krzysztof GM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 9411.52500.85495.24478.46542.64534.89523.12468.80433.48
29 3969.69 0 Bagieński Paweł GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 10487.87501.65496.11433.32515.65468.72426.69516.49481.79501.41
30 3959.68 0 Chrobak Tomasz GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 8506.69481.15540.56490.30466.30517.54451.42505.73
31 3934.99 0 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 10485.21480.13458.62535.23481.68471.69444.54462.50512.88505.67
32 3926.01 0 Miziołek Andrzej GM5 Warszawa 10480.98484.17493.45511.99480.31462.95442.57504.15476.77494.19
33 3899.59 0 Sawicki Jarosław GM5 Warszawa Retro Rowery Duda Team 9490.14467.35531.95458.83525.94474.53436.46410.79514.40
34 3895.20 0 Foryś Leszek GM4 Łódz IFON KolarzKlub 8503.61491.28516.47428.81507.53459.10486.93501.47
35 3775.30 0 Gumieniak Piotr GM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 7549.18557.70537.18567.33522.08563.04478.80
36 3747.27 0 Mikołajczyk Paweł GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 8484.35435.41493.15509.56472.19422.55475.69454.37
37 3745.93 0 Sikora Robert GM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 9443.02436.07465.72472.21482.06446.79426.97512.88487.18
38 3741.13 0 Stec Krzysztof GM3 Bar Janusz MTB Team 9469.69447.73453.64497.86487.93451.93453.44461.02465.61
39 3735.59 0 Kierus Michał GM3 Lodz Dell Team 8423.71453.32472.21491.19410.92504.08480.61499.55
40 3726.36 0 Kompa Tomasz GM3 Gałków Mały Dell Team 9453.55451.33473.03479.87453.50465.40469.01446.74480.66
41 3715.98 0 Barczak Wojciech GM4 Bydgoszcz 9437.79417.83458.57495.74453.54446.49504.68439.12480.04
42 3701.35 0 Górski Cezary GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7501.97492.68531.89559.76551.00520.95543.11
43 3701.16 0 Sokolnicki Sławomir GM5 Ciechanów T4B team 9446.09433.70434.06501.41479.60438.71432.39480.02487.57
44 3686.34 0 Andrzejczuk Piotr GM4 Warszawa ---- 8469.06464.34482.33434.52427.83416.32513.23478.71
45 3610.52 0 Chmielewski Cezary GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 7488.33500.61533.25537.80483.35520.60546.57
46 3605.98 0 Cichecki Jacek GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 9423.36435.89481.51435.14451.72405.09414.35484.32479.68
47 3345.62 0 Kado Mirosław GM5 Łajski Wieliszew Heron Team 8396.51410.86448.57466.43444.74378.86392.50407.14
48 3171.22 0 Grącki Artur GM2 Warszawa Alumex MTB Team 6511.71491.94516.07566.86537.92546.71
49 3034.41 0 Banaszek Paweł GM4 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 6506.97509.89525.48532.52462.28497.27
50 2846.47 0 Krygielski Krzysztof GM4 Wójtowo Cryospace Olsztyn 6477.17470.82500.09475.15466.11457.13
51 2841.64 0 Łabanowski Krzysztof GM5 WARSZAWA GO Sport Scrapper Team 6468.73469.59454.42501.56479.24468.10
52 2700.25 0 Kolanowski Marek GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 6439.99435.67480.87430.04475.69437.98
53 2602.41 0 Żuchliński Adam GM5 Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5516.42562.17516.28519.90487.64
54 2588.62 0 Pomaski Paweł GM2 Ciechanów T4B team 5506.91502.95540.09515.75522.93
55 2407.60 0 Kurowski Michał GM3 Warszawa POLA-K 5477.32475.80489.95481.20483.34
56 2377.78 36 Poluchowicz Artur GM4 Łęczyca 5473.03475.27498.95415.16515.36
57 2298.54 0 Oszkiel Mateusz GM2 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 5404.80471.79473.10490.88457.97
58 2103.14 0 Sachs Karol GM3 Warszawa AirBike.pl Team 4502.46533.73526.64540.31
59 2088.29 0 Wiśniewski Dariusz GM5 Gdynia GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4529.95559.07519.86479.41
60 2000.47 0 Świderski Paweł GM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 4529.91514.17473.98482.40
61 1957.30 0 Bartosik Marek GM3 Łódz Dell Team 4511.85477.08468.88499.49
62 1805.02 0 Grzegorczuk Tomasz GM4 Warszawa PATNET TEAM 4439.99447.31468.88448.83
63 1789.17 0 Bieńkowski Maciej GM4 Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 4417.07433.57484.27454.25
64 1731.15 0 Sztęborowski Adam GM4 Warszawa Alumex MTB Team 4413.98449.41438.33429.42
65 1596.49 0 Trawkowski Paweł GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 3548.82500.96546.71
66 1587.59 0 Kołacz Konrad GM2 Puławy ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 3547.24539.68500.67
67 1560.27 0 Jurczak Piotr GM2 BYDGOSZCZ Continental 3546.01493.50520.76
68 1551.72 0 Kowalski Ireneusz GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 3515.31516.19520.23
69 1535.68 0 Ślusarz Jerzy GM4 Warszawa 3506.74502.04526.90
70 1531.03 0 Świerczyński Tomasz GM3 Łódź Lucy in The Sky 3476.29519.67535.07
71 1529.73 0 Brodowski Rafał GM3 Karczew Polski Klub MTB 3497.97525.99505.77
72 1452.83 0 Gałkowski Marcin GM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3482.55492.39477.89
73 1305.56 0 Krasuski Andrzej GM5 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3423.98459.14422.45
74 1292.49 0 Rajczyk Patrycjusz GM4 Warszawa PATNET TEAM 3450.00405.28437.20
75 1259.74 0 Grudziński Tomasz GM5 Sękocin Stary 3410.76416.91432.07
76 1154.19 0 Trzciński Paweł GM4 Wyszków Catena Wyszków 2566.08588.11
77 1153.40 0 Bielecki Łukasz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2566.08587.32
78 1136.18 0 Wawer Adrian GM1 Puławy WYDOLNOSC.PL 2581.96554.22
79 1107.08 0 Gierczak Przemysław GM3 Opoczno Hurom Sławno Accent 2507.08600.00
80 1094.63 0 Okniński Dawid GM1 Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 2547.95546.68
81 1094.54 0 Łopatek Kamil GM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2542.44552.11
82 1079.04 0 Mitas Jarosław GM5 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 2532.32546.71
83 1068.68 0 Malicki Michał GM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 2506.16562.52
84 1058.06 0 Murdzia Tomasz GM2 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2530.15527.91
85 1048.70 0 Andrzejewski Przemysław GM2 Łódź 2526.54522.16
86 1039.61 0 Cieciera Maciej GM3 Halinów 2515.82523.79
87 1037.56 0 Kamiński Radosław GM3 Ciechanów T4B team 2482.48555.08
88 1037.11 0 Grządka Przemysław GM3 Warszawa PZU Sport Team 2503.83533.29
89 1028.41 0 Mrowiec Kamil GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2515.43512.98
90 1019.53 0 Łukasiak Łukasz GM3 Józefów GO Sport Scrapper Team 2505.50514.03
91 1004.67 0 Ostrowski Grzegorz GM5 Chorzele T4B team 2513.24491.42
92 995.58 0 Jachorek Mirosław GM3 Zamość Roztocze Cycling Team 2505.46490.12
93 992.57 0 Rumik Grzegorz GM3 Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 2505.46487.11
94 974.08 0 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2488.33485.75
95 972.54 0 Mazurek Sławomir GM4 Żyrardów Trezado Wolfpack 2484.70487.83
96 972.31 0 Rogala Marcin GM4 Komornica RIDE43team 2472.55499.76
97 962.61 0 Berkan Marek GM3 Warszawa e-point bike team 2491.56471.04
98 947.99 0 Jatelnicki Olgierd GM4 Kamionka Loyalty Point Racing Team 2475.46472.53
99 943.10 0 Orszulak Adam GM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2489.16453.94
100 940.42 0 Oszkiel Rafał GM3 Seroki-Parcela 2463.89476.53
101 939.21 0 Rutkowski Robert GM5 Brzeziny SRB-DMX RT BRZEZINY 2454.08485.13
102 924.42 0 Dymkowski Tomasz GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2435.07489.35
103 917.31 0 Łuczak Kamil GM2 Michałów-Reginów MCP Bike Team 2463.64453.67
104 894.64 0 Kułakowski Tomasz GM3 Olsztyn Cisowianka 2456.32438.32
105 849.38 0 Szczepanik Adam GM1 Zduńska Wola Endurocross 2427.64421.74
106 838.86 0 Pacuk Dariusz GM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2408.28430.58
107 600.00 0 Piasecki Patryk GM2 Mrągowo Piasecki Concept 1600.00
108 600.00 0 Ładosz Michał GM2 Lublin MAYDAY Team 1600.00
109 598.91 0 Kuszmider Kamil GM2 Płońsk CATENA WYSZKÓW 1598.91
110 594.90 0 Packi Daniel GM3 Tomaszów Mazowiecki Team Hurom 1594.90
111 593.42 0 Karwat Kamil GM3 Józefów świat rowerów Merida Team 1593.42
112 586.77 0 Lewandowski Bartłomiej GM3 Warszawa Levi-Thule 1586.77
113 586.16 0 Grędziński Bartosz GM2 Mława Kross Staff Team 1586.16
114 582.95 0 Czapliński Jan GM3 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 1582.95
115 582.90 0 Truszczyński Piotr GM3 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1582.90
116 581.71 0 Góralewski Łukasz GM3 WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 1581.71
117 577.89 0 Kurowski Ernest GM3 Józefów GO Sport Scrapper Team 1577.89
118 572.56 0 Piech Aleksander GM2 Brójce AWF Katowice 1572.56
119 571.45 0 Kamiński Michał GM1 Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 1571.45
120 569.90 0 Korc Artur GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1569.90
121 569.24 0 Dianov Andrey GM3 Loyalty Point Racing Team 1569.24
122 566.44 0 Sobczak Bartosz GM3 Warszawa EROE RACING CLUB 1566.44
123 566.08 0 Kindrasz Krzysztof GM3 Giżycko Szprycha Giżycko 1566.08
124 565.63 0 Jakubowski Dominik GM1 Brodnica KOMOBIKE SCOTT 1565.63
125 559.76 0 Grabowski Grzegorz GM3 Łódź CYKLOMANIACY 1559.76
126 553.05 0 Kwapisz Bartłomiej GM3 Piaseczno t-bike.pl Racing Team 1553.05
127 551.98 0 Niemczyk Rafał GM3 Stare Babice Polski Klub MTB 1551.98
128 550.87 0 Mikołajczyk Marcin GM3 GAŁKÓW MAŁY 1550.87
129 549.00 0 Majkowski Krzysztof GM1 Dobrzyń T4B team 1549.00
130 546.64 0 Kamiński Przemek GM3 Piaseczno Polski Klub MTB 1546.64
131 546.42 0 Sieńko Marcin GM3 Tereszpol Model Bike Team 1546.42
132 543.58 102 Duda Robert GM4 warszawa Retr 1543.58
133 541.57 0 Wawrzyniak Sławomir GM5 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1541.57
134 537.47 0 Bralewski Mirosław GM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1537.47
135 535.91 0 Parys Robert GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1535.91
136 535.62 0 Kulpa Aleksander GM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 1535.62
137 531.16 0 Wójtowicz Wiesław GM5 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1531.16
138 530.77 0 Cieślewicz Piotr GM1 Łask 1530.77
139 530.64 0 Wiszniewski Mateusz GM3 Mrągowo wtw-poland.com 1530.64
140 530.62 0 Laskowski Kamil GM1 1530.62
141 529.65 0 Zakrzewski Jerzy GM2 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1529.65
142 528.62 0 Jaruga Paweł GM3 Łódź 1528.62
143 527.55 0 Jopkiewicz Wojciech GM3 Łódź 1527.55
144 523.87 0 Anasiak Nikodem GM1 RADOM NRF HEPU RACING 1523.87
145 521.07 0 Chachura Maciej GM2 Przemyśl WM BIKES PRZEMYŚL 1521.07
146 520.90 71 Król Zbigniew GM4 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1520.90
147 520.34 0 Stępień Rafał GM2 Łódź GO Sport Scrapper Team 1520.34
148 515.36 0 Grajczyk Krzysztof GM4 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1515.36
149 514.06 0 Kąkol Sławomir GM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1514.06
150 513.91 0 Jędrysik Adam GM3 1513.91
151 513.24 0 Męziński Bartosz GM2 Olsztyn Finisher.pl 1513.24
152 507.94 0 Kędzierski Łukasz GM3 Warszawa 1507.94
153 507.40 0 Stękiel Jerzy GM5 Warszawa Goggle Pro Active Eyewear 1507.40
154 506.74 0 Lewicki Łukasz GM3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1506.74
155 505.67 0 Sacharczuk Paweł GM4 Karczew 1505.67
156 504.28 0 Rzanny Wojciech GM3 TURZNICE 1504.28
157 503.83 0 Joński Emil GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1503.83
158 503.72 0 Skalski Mariusz GM3 Stanisławów Timbud Team 1503.72
159 502.75 0 Banul Rafał GM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 1502.75
160 500.35 0 Lesiak Jaroslaw GM3 Grodzisk Mazowiecki 1500.35
161 494.93 0 Żychowicz Tomasz GM4 włocławek 1494.93
162 493.48 0 Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM 1493.48
163 493.38 0 Florczak Cezary GM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1493.38
164 493.09 0 Cieślak Michał GM2 Karczew IBOX Mała Liga Cycling Team 1493.09
165 489.72 0 Momot Łukasz GM3 Łomianki 1489.72
166 489.41 0 Dominiak Mateusz GM2 Łódź 1489.41
167 488.94 0 Jegliński Łukasz GM2 Mławka TWISTER TEAM 1488.94
168 488.00 0 Kraska Arkadiusz GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1488.00
169 486.54 0 Korajczyk Mariusz GM4 Legionowo 1486.54
170 486.03 0 Zurel Michał GM3 Rypin cykliści rypin 1486.03
171 485.58 0 Zakrzewski Paweł GM2 Lipno Lipa MTB 1485.58
172 484.82 0 Łomnicki Michał GM3 Kwidzyn MTB Kwidzyn Team 1484.82
173 484.28 33 Młynarczyk Adam GM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1484.28
174 483.39 0 Byber Remigiusz GM4 1483.39
175 483.04 0 Krakowski Michał GM3 Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 1483.04
176 480.96 0 Bator Marek GM3 PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1480.96
177 479.58 0 Lipiński Marcin GM2 Pisz Olikom Team 1479.58
178 479.34 0 Zieliński Miłosz GM2 Kraków Sikorski Cycles 1479.34
179 478.50 0 Bojanowski Dariusz GM3 Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 1478.50
180 477.32 0 Budny Łukasz GM2 KRASNE Stajnia Rowerowa Team 1477.32
181 475.20 0 Lutecki Tomasz GM3 Łódź IFON KolarzKlub 1475.20
182 474.45 0 Beda Karol GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1474.45
183 472.17 0 Podębski Darek GM4 Warszawa Lirene Bike Team 1472.17
184 469.25 0 Skrzyniarz Przemysław GM4 Warszawa 1469.25
185 467.45 0 Jawnik Mariusz GM1 Celestynów KOMOBIKE SCOTT 1467.45
186 465.09 0 Piotrowski Tomasz GM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1465.09
187 463.30 0 Szerla Tomasz GM4 Gościcino 1463.30
188 463.06 0 Adamek Michał GM3 Wrocław 1463.06
189 462.91 0 Skrobisz Piotr GM3 Bieganów 1462.91
190 461.84 0 Papaj Karol GM2 Alumex MTB Team 1461.84
191 460.15 0 Rojda Tomasz GM5 Warszawa Alumex MTB Team 1460.15
192 457.69 0 Stawarz Maciej GM3 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1457.69
193 457.17 0 Zaboklicki Przemysław GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1457.17
194 454.53 0 Antolak Ryszard GM4 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1454.53
195 454.18 0 Antoniuk Artur GM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1454.18
196 453.64 0 Mikołajun Maciej GM3 Zielonka Team PKO Bank Polski 1453.64
197 450.46 0 Łasiński Jarosław GM3 Otwock Łasiński Team 1450.46
198 449.14 0 Saloni Jakub GM3 Warszawa 1449.14
199 443.28 0 Bińczarski Patryk GM3 1443.28
200 437.61 0 Siwiak Robert GM4 Sokołów Podlaski 1437.61
201 436.37 0 Rybicki Krzysztof GM2 Łochów 1436.37
202 435.87 0 Błazucki Piotr GM2 JÓZEFÓW CNC Warszawa Blaze Technology 1435.87
203 435.01 0 Solecki Łukasz GM3 Tomaszów Mazowiecki 1435.01
204 434.82 0 Sobczak Mariusz GM3 Puławy 1434.82
205 431.31 0 Juchniewicz Artur GM4 Warszawa 1431.31
206 429.90 0 Klicki Tomasz GM3 Marki MCP Bike Team 1429.90
207 429.65 0 Bielawski Krzysztof GM4 ATOL BIKE 1429.65
208 428.37 0 Waśniewski Arkadiusz GM4 Ząbki Loyalty Point Racing Team 1428.37
209 427.30 0 Marzoch Łukasz GM3 Ząbki 1427.30
210 427.28 0 Walczyk Marcin GM3 Warszawa 1427.28
211 424.47 0 Mikołajczyk Paweł GM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1424.47
212 423.51 0 Wal Mariusz GM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1423.51
213 421.74 0 Szczepanik Jacek GM4 Zduńska Wola Endurocross 1421.74
214 420.48 0 Woroniecki Dawid GM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 1420.48
215 418.69 0 Kubit Marcin GM1 Mława 1418.69
216 417.11 0 Kuflewski Piotr GM4 Puławy 1417.11
217 410.96 0 Wenderlich Paweł GM3 LIPNO Lipa MTB 1410.96
218 403.80 0 Jusiak Jacek GM3 JASTKÓW ETI LKKG JASTKÓW 1403.80
219 400.43 0 Kosiński Włodzimierz GM3 Kozłów Biskupi 1400.43
220 398.61 0 Przybylski Piotr GM3 Wiązowna GO Sport Scrapper Team 1398.61
221 395.02 0 Chodnikiewicz Jarosław GM2 warszawa Deutsche Bank Bike Team 1395.02
222 393.28 0 Śmiechórski Robert GM5 Kobyłka 1393.28
223 393.12 0 Adamowski Jacek GM3 Warszawa 1393.12
224 378.68 0 Hermann Mariusz GM2 Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe 1378.68
225 86.48 0 Kurek Darek GM5 KOMORÓW ABSOLUTE BIKES TEAM 186.48
Partnerzy