Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM5

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4687.54 1241 Woźnica Dariusz GM5 Otwock SuperDrob Bike Team 9561.95600.00581.48581.69600.00549.48599.50562.91600.00
2 4452.26 1265 Sawicki Jarosław GM5 Warszawa Retro Rowery Duda Team 9547.16562.67600.00535.54561.33544.27537.03501.55564.27
3 4394.57 105 Miziołek Andrzej GM5 Warszawa 8536.94582.91556.58546.44543.13530.99544.54553.02
4 4196.53 1692 Sikora Robert GM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 8494.56525.00572.28532.62514.50505.23489.73562.61
5 3903.52 2025 Kado Mirosław GM5 Łajski Wieliszew Heron Team 8477.38504.88505.95497.82502.91434.54482.95497.09
6 3671.97 20 Sokolnicki Sławomir GM5 Ciechanów T4B team 7497.99522.15506.62535.15542.34539.79527.93
7 3523.32 1281 Misiaszek Sławomir GM5 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6600.00582.61573.32577.09600.00590.31
8 2962.61 528 Żuchliński Adam GM5 Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5582.48600.00583.81596.31600.00
9 2380.58 628 Wiśniewski Dariusz GM5 Gdynia GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4597.74596.70596.26589.88
10 2169.20 678 Łabanowski Krzysztof GM5 WARSZAWA GO Sport Scrapper Team 4523.26565.36530.39550.19
11 1447.83 58 Grudziński Tomasz GM5 Sękocin Stary 3458.55501.94487.34
12 1180.37 878 Ostrowski Grzegorz GM5 Chorzele T4B team 2580.37600.00
13 1129.96 1537 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2545.14584.82
14 1024.69 1822 Rutkowski Robert GM5 Brzeziny SRB-DMX RT BRZEZINY 2506.91517.77
15 991.18 335 Krasuski Andrzej GM5 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2473.31517.87
16 600.00 1250 Bralewski Mirosław GM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1600.00
17 600.00 1154 Kąkol Sławomir GM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1600.00
18 578.01 985 Wawrzyniak Sławomir GM5 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1578.01
Partnerzy