Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4706.16 0 Górecki Marek GM4 Buczek Jastrzębie Łaskie 9571.46600.00600.00600.00551.97538.51600.00590.37592.36
2 4610.02 0 Rumsicki Sylwester GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 9584.63570.36579.42536.69600.00526.61584.74586.59567.60
3 4600.61 0 Klimaszewski Piotr GM4 Warszawa Loyalty Point Racing Team 11522.99565.23546.21578.73520.45577.90484.33576.16581.20575.26599.92
4 4578.50 2000 Jędrej Andrzej GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 8599.86554.36539.90535.12578.72588.49600.00582.05
5 4538.94 0 Fabijański Dariusz GM4 Łódź IFON KolarzKlub 9570.43564.09599.63534.48552.10504.98600.00521.49596.73
6 4378.53 0 Bąkowski Marcin GM4 Warszawa Crazy Racing Team 10524.61576.83534.83577.14499.52531.32478.28552.34524.01557.45
7 4351.51 0 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 10514.29553.04527.66573.70491.42531.32468.02548.29548.26554.96
8 4336.97 0 Falkiewicz Krzysztof GM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 9436.18576.90523.69550.49581.65545.70589.25493.56475.73
9 4265.41 0 Foryś Leszek GM4 Łódz IFON KolarzKlub 8533.78565.87546.15493.36544.02483.35548.53550.35
10 4130.25 0 Bagieński Paweł GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 10513.75584.97501.45433.32515.65468.72440.30544.00500.23501.48
11 4073.85 0 Andrzejczuk Piotr GM4 Warszawa ---- 8497.17534.85510.04499.94450.43493.55548.63539.26
12 4047.44 105 Mikołajczyk Paweł GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 8513.37501.52521.48546.19481.74475.97508.51498.66
13 4033.89 0 Górski Cezary GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7532.05567.49562.45600.00589.00586.85596.05
14 4018.76 0 Cichecki Jacek GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 9448.73502.08509.17500.65508.83426.49491.21517.73540.36
15 3974.09 0 Barczak Wojciech GM4 Bydgoszcz 9464.02450.54484.91531.38462.71470.08539.49494.67526.83
16 3929.76 0 Chmielewski Cezary GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 7517.59576.63563.89576.46508.88586.46599.85
17 3298.01 0 Banaszek Paweł GM4 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 6537.34587.32555.67570.81486.69560.18
18 2969.92 1464 Kolanowski Marek GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 6466.36501.83515.44484.40508.51493.38
19 2952.79 0 Krygielski Krzysztof GM4 Wójtowo Cryospace Olsztyn 6502.49485.93505.48503.30480.98474.61
20 2606.50 0 Poluchowicz Artur GM4 Łęczyca Hurtap 5501.38547.44527.62477.66552.41
21 1935.31 0 Grzegorczuk Tomasz GM4 Warszawa PATNET TEAM 4466.36515.24495.82457.90
22 1923.99 0 Bieńkowski Maciej GM4 Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 4442.07499.41519.09463.43
23 1891.51 0 Sztęborowski Adam GM4 Warszawa Alumex MTB Team 4438.79475.23493.74483.75
24 1753.79 0 Trawkowski Paweł GM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 3559.92593.88600.00
25 1652.90 0 Kowalski Ireneusz GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 3546.18556.60550.12
26 1643.22 0 Ślusarz Jerzy GM4 Warszawa 3537.11541.34564.77
27 1473.61 0 Gałkowski Marcin GM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3498.03497.69477.89
28 1424.89 0 Rajczyk Patrycjusz GM4 Warszawa PATNET TEAM 3475.85456.52492.51
29 1200.00 0 Trzciński Paweł GM4 Wyszków Catena Wyszków 2600.00600.00
30 1075.66 0 Mazurek Sławomir GM4 Żyrardów Trezado Wolfpack 2513.75561.91
31 1063.84 143 Rogala Marcin GM4 Komornica RIDE43team 2500.87562.97
32 986.03 0 Jatelnicki Olgierd GM4 Kamionka Loyalty Point Racing Team 2503.95482.08
33 931.81 0 Pacuk Dariusz GM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2470.28461.53
34 600.00 0 Król Zbigniew GM4 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1600.00
35 600.00 0 Korc Artur GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1600.00
36 576.15 0 Duda Robert GM4 warszawa Rowery Duda 1576.15
37 555.70 0 Grajczyk Krzysztof GM4 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1555.70
38 554.96 0 Sacharczuk Paweł GM4 Karczew 1554.96
39 539.89 0 Skrzyniarz Przemysław GM4 Warszawa 1539.89
40 529.07 0 Żychowicz Tomasz GM4 włocławek 1529.07
41 518.19 0 Podębski Darek GM4 Warszawa Lirene Bike Team 1518.19
42 515.69 0 Korajczyk Mariusz GM4 Legionowo 1515.69
43 512.10 0 Młynarczyk Adam GM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1512.10
44 508.92 0 Byber Remigiusz GM4 1508.92
45 503.49 0 Siwiak Robert GM4 Sokołów Podlaski 1503.49
46 494.33 0 Bielawski Krzysztof GM4 ATOL BIKE 1494.33
47 487.77 0 Szerla Tomasz GM4 Gościcino 1487.77
48 481.76 0 Antolak Ryszard GM4 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1481.76
49 474.49 0 Piotrowski Tomasz GM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1474.49
50 457.16 0 Juchniewicz Artur GM4 Warszawa 1457.16
51 454.03 0 Waśniewski Arkadiusz GM4 Ząbki Loyalty Point Racing Team 1454.03
52 450.83 0 Szczepanik Jacek GM4 Zduńska Wola Endurocross 1450.83
53 442.11 0 Kuflewski Piotr GM4 Puławy 1442.11
Partnerzy