Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4800.00 0 Poczopko Andrzej GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 9600.00600.00600.00520.52600.00600.00600.00600.00600.00
2 4645.62 0 Ziółkowski Jarosław GM3 Łódź IFON KolarzKlub 10577.57565.23573.17582.66552.71595.31539.77600.00595.54556.14
3 4530.01 0 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 10577.57555.44560.57572.68551.08577.04500.91588.84523.21546.79
4 4511.90 346 Gruda Łukasz GM3 Rzeczyca 13512.24526.20600.00552.39504.70559.82534.23575.30512.46510.80592.75555.33542.09
5 4425.26 0 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 9564.09542.66522.03569.53508.09519.79592.66567.78546.72
6 4326.65 0 Haladyn Paweł GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 9538.70533.95539.41512.33562.17564.22485.73494.60581.27
7 4320.49 0 Lange Marcin GM3 Ciechanów T4B team 8554.17544.38508.36571.13548.94502.43557.16533.93
8 4284.66 268 Klimiuk Krzysztof GM3 Otwock SuperDrob Bike Team 10537.53538.17551.92525.78528.58536.99503.28506.05528.50537.20
9 4241.35 264 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 8548.82521.45548.88572.01495.47547.18515.43492.11
10 4200.95 0 Sławiński Adam GM3 ZGIERZ Dell Team 12457.48474.60538.74503.06458.69544.80523.26548.23489.76547.48488.57505.62
11 4090.84 0 Chrobak Tomasz GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 8533.57496.59540.56519.35481.17545.11468.69505.80
12 3893.95 0 Kompa Tomasz GM3 Gałków Mały Dell Team 9477.62465.82551.59485.03453.50465.40469.01473.21506.27
13 3824.35 0 Kierus Michał GM3 Lodz Dell Team 8446.19467.87477.29491.19412.26530.93499.00499.62
14 3750.69 155 Stec Krzysztof GM3 Bar Janusz MTB Team 9469.69447.73457.53503.36488.10451.93453.44461.02465.61
15 2466.68 0 Kurowski Michał GM3 Warszawa POLA-K 5502.65491.07489.95499.61483.41
16 2135.62 0 Sachs Karol GM3 Warszawa AirBike.pl Team 4529.12539.47526.64540.39
17 2060.32 0 Bartosik Marek GM3 Łódz Dell Team 4596.87477.08486.82499.56
18 1580.25 0 Brodowski Rafał GM3 Karczew Polski Klub MTB 3497.97557.15525.12
19 1536.94 0 Świerczyński Tomasz GM3 Łódź Lucy in The Sky 3476.29519.67540.98
20 1183.44 0 Bielecki Łukasz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2596.12587.32
21 1112.54 0 Gierczak Przemysław GM3 Opoczno Hurom Sławno Accent 2512.54600.00
22 1087.02 0 Cieciera Maciej GM3 Halinów 2543.19543.83
23 1084.25 381 Grządka Przemysław GM3 Warszawa PZU Sport Team 2530.56553.69
24 1079.54 0 Jachorek Mirosław GM3 Zamość Roztocze Cycling Team 2589.41490.12
25 1076.52 0 Rumik Grzegorz GM3 Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 2589.41487.11
26 1068.70 0 Kamiński Radosław GM3 Ciechanów T4B team 2484.05584.65
27 1044.95 0 Mrowiec Kamil GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2531.97512.98
28 1019.53 0 Łukasiak Łukasz GM3 Józefów GO Sport Scrapper Team 2505.50514.03
29 962.61 0 Berkan Marek GM3 Warszawa e-point bike team 2491.56471.04
30 960.43 0 Oszkiel Rafał GM3 Seroki-Parcela 2478.78481.66
31 951.91 0 Dymkowski Tomasz GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2436.49515.42
32 918.85 0 Kułakowski Tomasz GM3 Olsztyn Cisowianka 2480.53438.32
33 600.00 0 Packi Daniel GM3 Tomaszów Mazowiecki Team Hurom 1600.00
34 600.00 0 Sobczak Bartosz GM3 Warszawa EROE RACING CLUB 1600.00
35 600.00 0 Kurowski Ernest GM3 Józefów GO Sport Scrapper Team 1600.00
36 596.12 0 Kindrasz Krzysztof GM3 Giżycko Szprycha Giżycko 1596.12
37 593.42 411 Karwat Kamil GM3 Józefów świat rowerów Merida Team 1593.42
38 587.89 0 Truszczyński Piotr GM3 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1587.89
39 586.77 0 Lewandowski Bartłomiej GM3 Warszawa Levi-Thule 1586.77
40 582.95 0 Czapliński Jan GM3 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 1582.95
41 581.71 0 Góralewski Łukasz GM3 WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 1581.71
42 575.44 0 Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM 1575.44
43 571.10 0 Dianov Andrey GM3 Loyalty Point Racing Team 1571.10
44 564.35 0 Parys Robert GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1564.35
45 564.15 0 Kulpa Aleksander GM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 1564.15
46 559.76 0 Grabowski Grzegorz GM3 Łódź CYKLOMANIACY 1559.76
47 558.80 0 Wiszniewski Mateusz GM3 Mrągowo wtw-poland.com 1558.80
48 557.92 451 Niemczyk Rafał GM3 Stare Babice Polski Klub MTB 1557.92
49 553.13 0 Kwapisz Bartłomiej GM3 Piaseczno t-bike.pl Racing Team 1553.13
50 550.87 0 Mikołajczyk Marcin GM3 GAŁKÓW MAŁY 1550.87
51 546.72 0 Kamiński Przemek GM3 Piaseczno Polski Klub MTB 1546.72
52 546.42 0 Sieńko Marcin GM3 Tereszpol Model Bike Team 1546.42
53 531.14 0 Rzanny Wojciech GM3 TURZNICE 1531.14
54 530.56 0 Joński Emil GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1530.56
55 530.44 293 Skalski Mariusz GM3 Stanisławów Timbud Team 1530.44
56 528.62 0 Jaruga Paweł GM3 Łódź 1528.62
57 527.55 0 Jopkiewicz Wojciech GM3 Łódź 1527.55
58 526.89 0 Lesiak Jaroslaw GM3 Grodzisk Mazowiecki 1526.89
59 521.98 0 Banul Rafał GM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 1521.98
60 513.91 0 Jędrysik Adam GM3 1513.91
61 511.81 0 Zurel Michał GM3 Rypin cykliści rypin 1511.81
62 508.67 0 Krakowski Michał GM3 Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 1508.67
63 508.45 0 Momot Łukasz GM3 Łomianki 1508.45
64 508.01 0 Kędzierski Łukasz GM3 Warszawa 1508.01
65 507.04 0 Sobczak Mariusz GM3 Puławy 1507.04
66 506.74 0 Lewicki Łukasz GM3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1506.74
67 503.89 0 Bojanowski Dariusz GM3 Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 1503.89
68 488.00 0 Kraska Arkadiusz GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1488.00
69 487.63 0 Adamek Michał GM3 Wrocław 1487.63
70 486.41 0 Łomnicki Michał GM3 Kwidzyn MTB Kwidzyn Team 1486.41
71 481.02 216 Bator Marek GM3 PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1481.02
72 477.71 0 Mikołajun Maciej GM3 Zielonka Team PKO Bank Polski 1477.71
73 475.27 368 Lutecki Tomasz GM3 Łódź IFON KolarzKlub 1475.27
74 474.66 0 Zaboklicki Przemysław GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1474.66
75 474.45 0 Beda Karol GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1474.45
76 472.38 0 Stawarz Maciej GM3 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1472.38
77 466.89 0 Bińczarski Patryk GM3 1466.89
78 466.32 0 Saloni Jakub GM3 Warszawa 1466.32
79 462.91 0 Skrobisz Piotr GM3 Bieganów 1462.91
80 454.18 332 Antoniuk Artur GM3 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1454.18
81 450.52 0 Łasiński Jarosław GM3 Otwock Łasiński Team 1450.52
82 449.97 0 Marzoch Łukasz GM3 Ząbki 1449.97
83 445.99 0 Wal Mariusz GM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1445.99
84 443.70 0 Klicki Tomasz GM3 Marki MCP Bike Team 1443.70
85 443.63 0 Walczyk Marcin GM3 Warszawa 1443.63
86 442.79 0 Woroniecki Dawid GM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 1442.79
87 439.70 0 Solecki Łukasz GM3 Tomaszów Mazowiecki 1439.70
88 435.31 0 Wenderlich Paweł GM3 LIPNO Lipa MTB 1435.31
89 421.68 0 Kosiński Włodzimierz GM3 Kozłów Biskupi 1421.68
90 411.32 0 Przybylski Piotr GM3 Wiązowna GO Sport Scrapper Team 1411.32
91 408.15 450 Adamowski Jacek GM3 Warszawa 1408.15
92 403.80 0 Jusiak Jacek GM3 JASTKÓW ETI LKKG JASTKÓW 1403.80
Partnerzy