Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4364.87 1481 Gruda Łukasz GM3 Rzeczyca 8512.24526.20600.00552.39504.70559.82534.23575.30
2 4048.86 1210 Sławiński Adam GM3 ZGIERZ Dell Team 8457.48474.60538.74503.06458.69544.80523.26548.23
3 3841.19 1216 Kompa Tomasz GM3 Gałków Mały Dell Team 8477.62465.82551.59485.03453.50465.40469.01473.21
4 3520.52 1439 Poczopko Andrzej GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 6600.00600.00600.00520.52600.00600.00
5 3446.65 631 Ziółkowski Jarosław GM3 Łódź IFON KolarzKlub 6577.57565.23573.17582.66552.71595.31
6 3394.38 1075 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 6577.57555.44560.57572.68551.08577.04
7 3250.78 1888 Haladyn Paweł GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 6538.70533.95539.41512.33562.17564.22
8 3017.86 647 Bagieński Paweł GM3 Brwinów IFON KolarzKlub 6513.75584.97501.45433.32515.65468.72
9 2726.97 432 Lange Marcin GM3 Ciechanów T4B team 5554.17544.38508.36571.13548.94
10 2198.31 1435 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 4564.09542.66522.03569.53
11 2191.16 1237 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 4548.82521.45548.88572.01
12 2090.07 819 Chrobak Tomasz GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 4533.57496.59540.56519.35
13 1997.20 1433 Krygielski Krzysztof GM3 Wójtowo Cryospace Olsztyn 4502.49485.93505.48503.30
14 1882.54 1400 Kierus Michał GM3 Lodz Dell Team 4446.19467.87477.29491.19
15 1595.23 216 Sachs Karol GM3 Warszawa AirBike.pl Team 3529.12539.47526.64
16 1483.66 913 Kurowski Michał GM3 Warszawa POLA-K 3502.65491.07489.95
17 1473.61 282 Gałkowski Marcin GM3 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3498.03497.69477.89
18 1183.44 1566 Bielecki Łukasz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2596.12587.32
19 1112.54 1374 Gierczak Przemysław GM3 Opoczno Hurom Sławno Accent 2512.54600.00
20 1079.54 1694 Jachorek Mirosław GM3 Zamość Roztocze Cycling Team 2589.41490.12
21 1076.52 1729 Rumik Grzegorz GM3 Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 2589.41487.11
22 1073.95 1217 Bartosik Marek GM3 Łódz Dell Team 2596.87477.08
23 1055.12 1364 Brodowski Rafał GM3 Karczew Polski Klub MTB 2497.97557.15
24 1044.95 842 Mrowiec Kamil GM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2531.97512.98
25 962.61 1853 Berkan Marek GM3 Warszawa e-point bike team 2491.56471.04
26 960.43 1801 Oszkiel Rafał GM3 Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 2478.78481.66
27 918.85 141 Kułakowski Tomasz GM3 Olsztyn Cisowianka 2480.53438.32
28 600.00 1111 Sobczak Bartosz GM3 Warszawa EROE RACING CLUB 1600.00
29 596.12 1292 Kindrasz Krzysztof GM3 Giżycko Szprycha Giżycko 1596.12
30 586.77 1471 Lewandowski Bartłomiej GM3 warszawa Levi-Thule 1586.77
31 582.95 1350 Czapliński Jan GM3 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 1582.95
32 575.44 1952 Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM 1575.44
33 564.35 1251 Parys Robert GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1564.35
34 559.76 864 Grabowski Grzegorz GM3 Łódź CYKLOMANIACY 1559.76
35 558.80 1598 Wiszniewski Mateusz GM3 Mrągowo wtw-poland.com 1558.80
36 557.92 1340 Niemczyk Rafał GM3 Stare Babice Polski Klub MTB 1557.92
37 550.87 1005 Mikołajczyk Marcin GM3 GAŁKÓW MAŁY 1550.87
38 546.42 1684 Sieńko Marcin GM3 Tereszpol Model Bike Team 1546.42
39 543.19 234 Cieciera Maciej GM3 Halinów 1543.19
40 530.56 1750 Grządka Przemysław GM3 Warszawa PZU Sport Team 1530.56
41 530.56 2095 Joński Emil GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1530.56
42 530.44 1263 Skalski Mariusz GM3 Stanisławów 1530.44
43 528.62 1372 Jaruga Paweł GM3 Łódź 1528.62
44 527.55 1225 Jopkiewicz Wojciech GM3 Łódź 1527.55
45 526.89 1661 Lesiak Jaroslaw GM3 Grodzisk Mazowiecki 1526.89
46 513.91 990 Jędrysik Adam GM3 1513.91
47 511.81 2088 Zurel Michał GM3 Rypin cykliści rypin 1511.81
48 508.67 504 Krakowski Michał GM3 Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 1508.67
49 507.04 1727 Sobczak Mariusz GM3 Puławy 1507.04
50 503.89 1620 Bojanowski Dariusz GM3 Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 1503.89
51 488.00 1461 Kraska Arkadiusz GM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1488.00
52 487.63 1872 Adamek Michał GM3 Wrocław 1487.63
53 477.71 1141 Mikołajun Maciej GM3 Zielonka Team PKO Bank Polski 1477.71
54 472.38 1943 Stawarz Maciej GM3 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1472.38
55 462.91 1190 Skrobisz Piotr GM3 Bieganów 1462.91
56 454.18 1129 Antoniuk Artur GM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1454.18
57 449.97 1652 Marzoch Łukasz GM3 Ząbki 1449.97
58 445.99 1838 Wal Mariusz GM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1445.99
59 443.70 2415 Klicki Tomasz GM3 Marki MCP Bike Team 1443.70
60 442.79 1913 Woroniecki Dawid GM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 1442.79
61 439.70 1707 Solecki Łukasz GM3 Tomaszów Mazowiecki 1439.70
62 435.31 1907 Wenderlich Paweł GM3 LIPNO Lipa MTB 1435.31
63 421.68 46 Kosiński Włodzimierz GM3 Kozłów Biskupi 1421.68
64 403.80 1010 Jusiak Jacek GM3 JASTKÓW ETI LKKG JASTKÓW 1403.80
Partnerzy