Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 4781.63 0 Wołosiuk Jarosław GM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 8581.63600.00600.00600.00600.00600.00600.00600.00
2 4714.90 0 Borowicz Bartek GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 10573.08590.40581.78599.92592.18600.00565.36577.52600.00570.56
3 4601.98 222 Cacko Kacper GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 9569.14590.48582.25591.12585.68539.74545.91575.35562.04
4 4551.43 0 Nogalski Kamil GM2 Łódź IFON KolarzKlub 8572.30567.22590.98600.00565.65566.38539.30549.61
5 4197.54 1112 Wrona Patryk GM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 9509.70518.09545.13531.59500.19482.40554.92509.72528.20
6 4167.08 1984 Myszkowski Rafał GM2 Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 9516.11495.90501.95533.79568.73510.91518.40521.29492.04
7 4145.61 0 Szklarczyk Michał GM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 8515.99516.79526.09536.05480.04531.14502.37537.13
8 3786.00 0 Gumieniak Piotr GM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 7549.18557.70537.18567.33526.55569.26478.80
9 3175.44 0 Grącki Artur GM2 Warszawa Alumex MTB Team 6511.71496.16516.07566.86537.92546.71
10 2588.81 888 Pomaski Paweł GM2 Ciechanów T4B team 5506.91502.95540.27515.75522.93
11 2397.12 0 Oszkiel Mateusz GM2 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 5423.98491.39487.77498.19495.80
12 2004.60 0 Świderski Paweł GM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 4529.91514.17473.98486.54
13 1591.88 0 Kołacz Konrad GM2 Puławy ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 3547.24539.68504.96
14 1564.67 0 Jurczak Piotr GM2 BYDGOSZCZ Continental 3546.01497.72520.94
15 1094.54 0 Łopatek Kamil GM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2542.44552.11
16 1079.23 0 Malicki Michał GM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 2510.50568.73
17 1058.06 0 Murdzia Tomasz GM2 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2530.15527.91
18 1054.52 0 Andrzejewski Przemysław GM2 Łódź 2532.36522.16
19 946.99 0 Orszulak Adam GM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2489.16457.83
20 921.20 0 Łuczak Kamil GM2 Michałów-Reginów MCP Bike Team 2463.64457.56
21 600.00 0 Piasecki Patryk GM2 Mrągowo Piasecki Concept 1600.00
22 600.00 0 Ładosz Michał GM2 Lublin MAYDAY Team 1600.00
23 598.91 0 Kuszmider Kamil GM2 Płońsk CATENA WYSZKÓW 1598.91
24 586.16 0 Grędziński Bartosz GM2 Mława Kross Staff Team 1586.16
25 578.89 0 Piech Aleksander GM2 Brójce AWF Katowice 1578.89
26 534.19 0 Zakrzewski Jerzy GM2 Warszawa IM Logistics RafBike Cycling Team 1534.19
27 521.07 0 Chachura Maciej GM2 Przemyśl WM BIKES PRZEMYŚL 1521.07
28 520.34 0 Stępień Rafał GM2 Łódź GO Sport Scrapper Team 1520.34
29 513.24 0 Męziński Bartosz GM2 Olsztyn Finisher.pl 1513.24
30 502.94 0 Cieślak Michał GM2 Karczew IBOX Mała Liga Cycling Team 1502.94
31 498.83 375 Florczak Cezary GM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1498.83
32 494.82 0 Dominiak Mateusz GM2 Łódź 1494.82
33 488.94 0 Jegliński Łukasz GM2 Mławka TWISTER TEAM 1488.94
34 485.74 0 Zakrzewski Paweł GM2 Lipno Lipa MTB 1485.74
35 479.58 0 Lipiński Marcin GM2 Pisz Olikom Team 1479.58
36 479.34 0 Zieliński Miłosz GM2 Kraków Sikorski Cycles 1479.34
37 477.32 0 Budny Łukasz GM2 KRASNE INTERCARS SONIC BIKE TEAM 1477.32
38 466.94 0 Papaj Karol GM2 Alumex MTB Team 1466.94
39 436.37 0 Rybicki Krzysztof GM2 Łochów 1436.37
40 435.87 0 Błazucki Piotr GM2 JÓZEFÓW CNC Warszawa Blaze Technology 1435.87
41 395.02 0 Chodnikiewicz Jarosław GM2 warszawa Deutsche Bank Bike Team 1395.02
42 378.68 0 Hermann Mariusz GM2 Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe 1378.68
Partnerzy