Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 3307.19 453 Gumieniak Piotr GM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6549.18557.70537.18567.33526.55569.26
2 3127.39 1984 Myszkowski Rafał GM2 Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 6516.11495.90501.95533.79568.73510.91
3 2937.37 1500 Borowicz Bartek GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 5573.08590.40581.78599.92592.18
4 2918.67 999 Cacko Kacper GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 5569.14590.48582.25591.12585.68
5 2896.14 630 Nogalski Kamil GM2 Łódź IFON KolarzKlub 5572.30567.22590.98600.00565.65
6 2681.98 1239 Klimiuk Krzysztof GM2 Otwock SuperDrob Bike Team 5537.53538.17551.92525.78528.58
7 2381.63 1426 Wołosiuk Jarosław GM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 4581.63600.00600.00600.00
8 2366.41 220 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team 5469.69447.73457.53503.36488.10
9 2104.51 1112 Wrona Patryk GM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4509.70518.09545.13531.59
10 2094.93 232 Szklarczyk Michał GM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 4515.99516.79526.09536.05
11 2004.60 840 Świderski Paweł GM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 4529.91514.17473.98486.54
12 1591.88 1866 Kołacz Konrad GM2 Puławy ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 3547.24539.68504.96
13 1564.67 1757 Jurczak Piotr GM2 BYDGOSZCZ Continental 3546.01497.72520.94
14 1550.13 888 Pomaski Paweł GM2 Ciechanów T4B team 3506.91502.95540.27
15 1536.94 958 Świerczyński Tomasz GM2 Łódź Lucy in The Sky 3476.29519.67540.98
16 1094.54 1300 Łopatek Kamil GM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2542.44552.11
17 1079.23 845 Malicki Michał GM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 2510.50568.73
18 1058.06 1199 Murdzia Tomasz GM2 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2530.15527.91
19 1007.86 409 Grącki Artur GM2 Warszawa Alumex MTB Team 2511.71496.16
20 946.99 1639 Orszulak Adam GM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2489.16457.83
21 921.20 1322 Łuczak Kamil GM2 Michałów-Reginów MCP Bike Team 2463.64457.56
22 600.00 1021 Piasecki Patryk GM2 Mrągowo Piasecki Concept 1600.00
23 600.00 1698 Ładosz Michał GM2 Lublin MAYDAY Team 1600.00
24 600.00 1396 Packi Daniel GM2 Tomaszów Mazowiecki Team Hurom 1600.00
25 598.91 1253 Kuszmider Kamil GM2 Płońsk CATENA WYSZKÓW 1598.91
26 587.89 1352 Truszczyński Piotr GM2 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1587.89
27 586.16 2046 Grędziński Bartosz GM2 Mława Kross Staff Team 1586.16
28 581.71 1254 Góralewski Łukasz GM2 WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 1581.71
29 578.89 1870 Piech Aleksander GM2 Brójce AWF Katowice 1578.89
30 534.19 1358 Zakrzewski Jerzy GM2 Warszawa IM Logistics RafBike Cycling Team 1534.19
31 532.36 991 Andrzejewski Przemysław GM2 Łódź 1532.36
32 521.07 1691 Chachura Maciej GM2 Przemyśl WM BIKES PRZEMYŚL 1521.07
33 520.34 837 Stępień Rafał GM2 Łódź GO Sport Scrapper Team 1520.34
34 498.83 323 Florczak Cezary GM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1498.83
35 494.82 1003 Dominiak Mateusz GM2 Łódź CLARIANT CYCLING 1494.82
36 488.94 1911 Jegliński Łukasz GM2 Mławka TWISTER TEAM 1488.94
37 485.74 1597 Zakrzewski Paweł GM2 Okrąg Lipa MTB 1485.74
38 477.32 1649 Budny Łukasz GM2 KRASNE Mayday team Lublin 1477.32
39 474.45 1791 Beda Karol GM2 Puławy atolbike.pl Puławy 1474.45
40 466.94 1046 Papaj Karol GM2 Alumex MTB Team 1466.94
41 395.02 1945 Chodnikiewicz Jarosław GM2 warszawa Deutsche Bank Bike Team 1395.02
42 378.68 2061 Hermann Mariusz GM2 Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe 1378.68
Partnerzy