Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 300.00 113 Stram Marek FM4 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1300.0000:54:51
2 296.31 279 Dobrzyński Michał FM4 Ożarów Mazowiecki KAMYK Radzymin MTB TEAM 1296.3100:55:32
3 296.22 169 Wojtkowski Adam FM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1296.2200:55:33
4 295.78 19 Kowalski Paweł FM2 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1295.7800:55:38
5 294.98 369 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew PZU Sport Team 1294.9800:55:47
6 294.28 100 Krakowiak Piotr FM3 Legionowo Zamana Group 1294.2800:55:55
7 291.76 177 Krzywiel Mariusz FM4 Gdynia Rowerowe Przymorze 1291.7600:56:24
8 290.04 334 Grudny Bartłomiej FM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 1290.0400:56:44
9 289.96 447 Snopczyński Maksymilian FM0 Lipków Warszawski Klub Kolarski 1289.9600:56:45
10 289.11 338 Zieliński Krzysztof FM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1289.1100:56:55
11 288.43 259 Banaszek Paweł FM4 Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1288.4300:57:03
12 287.34 339 Szałaj Jacek FM3 Białystok DABARTI-PIE3CKI TEAM 1287.3400:57:16
13 286.92 161 Wołosz Wojciech FM3 OSTROŁĘKA KK24h 1286.9200:57:21
14 285.93 12 Kaniewski Rafał FM1 Marki RAFBIKE CYCLING TEAM 1285.9300:57:33
15 285.84 196 Wiśniewski Piotr FM4 Ełk 1285.8400:57:34
16 285.26 379 Pięta Paweł FM2 Zabrze PM BIKE RACING TEAM 1285.2600:57:41
17 283.22 397 Fabijański Dariusz FM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1283.2200:58:06
18 282.89 237 Furtak Sławomir FM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1282.8900:58:10
19 282.25 231 Wróblewski Nikodem FM0 Suwałki MTB Suwałki 1282.2500:58:18
20 282.01 252 Polonis Wiktor FM3 Płock VICTOR MTB RACING 1282.0100:58:21
21 281.28 123 Gajewski Karol FM3 Stare Lipiny ANG Spółdzielnia 1281.2800:58:30
22 281.12 241 Balcerzak Paweł FM4 Wola Rowska Ineos 1281.1200:58:32
23 280.48 3 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin 1280.4800:58:40
24 278.27 398 Bednarek Paweł FM2 Mrągowo 1278.2700:59:08
25 275.47 329 Kostrzewa Michał FM2 Radom KOMOBIKE SCOTT 1275.4700:59:44
26 274.48 381 Grządka Przemysław FM3 Warszawa PZU Sport Team 1274.4800:59:57
27 273.72 295 Tomaszewski Jakub FM0 Legionowo Timbud Team 1273.7201:00:07
28 271.01 402 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1271.0101:00:43
29 270.72 206 Trawkowski Paweł FM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1270.7201:00:47
30 270.20 181 Nowicki Rafał FM0 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1270.2001:00:54
31 268.29 262 Barańczyk Piotr FM3 Jabłonna Wieliszew Heron Team 1268.2901:01:20
32 267.05 108 Majewski Artur FM4 Kobyłka Retro Stork Team 1267.0501:01:37
33 266.55 318 Jackowiak Michał FM3 Toruń 1266.5501:01:44
34 266.55 201 Gąsiewski Krzysztof FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1266.5501:01:44
35 266.26 257 Matusiak Bartosz FM2 sieradz bajkszop.com 1266.2601:01:48
36 265.19 336 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1265.1901:02:03
37 264.98 364 Wolf Mateusz FM2 Warszawa 1264.9801:02:06
38 263.98 200 Migała Zygmunt FM7 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1263.9801:02:20
39 263.98 240 Węgrzyn Fryderyk FMJ Łaskarzew 1263.9801:02:20
40 262.37 193 Kozłowski Cezary FM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1262.3701:02:43
41 262.23 409 Jednorowski Rafał FM3 Warszawa Trotec Laser Team 1262.2301:02:45
42 261.61 357 Gromek Arkadiusz FM4 Piaseczno Mettler-Toledo 1261.6101:02:54
43 260.98 119 Malinowski Jacek FM5 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 1260.9801:03:03
44 260.98 395 Bronikowski Przemysław FM3 WIĄZOWNA MCP Bike Team 1260.9801:03:03
45 258.73 415 Kielak Hubert FM1 Tłuszcz 1258.7301:03:36
46 258.19 117 Zalewski Eryk FM0 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1258.1901:03:44
47 258.05 84 Plocek Przemysław FM2 Łódź Fujitsu Łódź Team 1258.0501:03:46
48 257.92 173 Białek Tomasz FM5 Jasienica KAMYK Radzymin MTB TEAM 1257.9201:03:48
49 256.18 286 Kubacki Igor FMJ Galindia 1256.1801:04:14
50 255.91 384 Celiński Marcin FM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1255.9101:04:18
51 255.45 353 Radziszewski Konrad FM2 Warszawa 1255.4501:04:25
52 254.07 341 Bogdański Stanisław FM7 WARSZAWA APOTEX INTRA TEAM 1254.0701:04:46
53 253.74 229 Talmont Piotr FM3 Warszawa 1253.7401:04:51
54 253.09 319 Świderski Tadeusz FM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1253.0901:05:01
55 251.67 304 Ślesicki Grzegorz FM4 Warszawa 1251.6701:05:23
56 250.58 444 Godlewski Dominik FM0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1250.5801:05:40
57 249.63 129 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 1249.6301:05:55
58 248.94 327 Strumnik Sebastain FM2 Timbud Team 1248.9401:06:06
59 247.82 104 Grzyb Piotr FM3 Toruń Retro Stork Team 1247.8201:06:24
60 247.82 317 Jackowiak Janek FMM Toruń Akademia Michała Kwiatkowskiego COPERNICUS 1247.8201:06:24
61 247.51 207 Szymkowski Artur FM5 Jabłonna 1247.5101:06:29
62 247.38 128 Nwakowski Tomasz FM3 Gniezno 1247.3801:06:31
63 247.13 187 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 1247.1301:06:35
64 246.27 320 Kamiński Tomasz FM3 Legionowo Bike Fun Legionowo 1246.2701:06:49
65 245.66 244 Rdzanek Igor FM1 Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 1245.6601:06:59
66 245.60 170 Korzeniewski Bartosz FM1 Jozefow AK-SPED 1245.6001:07:00
67 244.99 399 Nowogródzki Piotr FM4 Sadowa Bike Concept 1244.9901:07:10
68 243.90 278 Cieślak Konrad FM3 Otwock TS Meran-Otwock 1243.9001:07:28
69 243.72 340 Bogusiński Bartosz FM2 Leoncin Rafbike Cycling Team 1243.7201:07:31
70 243.48 416 Kielak Sławomir FM4 Tłuszcz Kielakowie.pl 1243.4801:07:35
71 241.51 367 Andrejczuk Paweł FM2 Warszawa DAF 1241.5101:08:08
72 241.51 347 Szymański Bartłomiej FM2 Białystok 1241.5101:08:08
73 241.04 225 Dąbrowski Maciej FM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1241.0401:08:16
74 240.98 182 Milewski Ireneusz FM6 Warszawa VELCREDO FACTORY TEAM 1240.9801:08:17
75 240.16 276 Kordowski Dariusz FM2 Jabłonna Heron Team 1240.1601:08:31
76 240.04 417 Muszyński Piotr FM4 Mława 1240.0401:08:33
77 238.94 455 Marciniak Adam FM2 Ryki AM Brakes Team 1238.9401:08:52
78 238.42 300 Karczewski Marek FM5 Czarnowiec KK24h 1238.4201:09:01
79 238.13 211 Jagosz Aleksander FM3 Warszawa 1238.1301:09:06
80 238.02 85 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1238.0201:09:08
81 237.85 226 Rdzanek Paweł FM4 Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 1237.8501:09:11
82 237.16 322 Gulbierz Szymon FM3 Warszawa 1237.1601:09:23
83 236.93 385 Kielak Igor FM1 Tłuszcz 1236.9301:09:27
84 236.54 323 Tomaszewski Bogdan FM4 Marki Timbud Team 1236.5401:09:34
85 235.74 203 Kochanowski Sebastian FM3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1235.7401:09:48
86 235.74 356 Banasiak Łukasz FM3 Łódź 1235.7401:09:48
87 235.52 148 Niedźwiecki Mateusz FM1 Jabłonna 1235.5201:09:52
88 234.90 325 Rydzewski Tomasz FM2 Nowy Dwór Maz. Timbud Team 1234.9001:10:03
89 234.85 375 Szewczak Daniel FM2 Warszawa Wawa Bike Team 1234.8501:10:04
90 233.85 6 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 1233.8501:10:22
91 233.68 265 Stanaszek Tadeusz FM7 Karczew SuperDrob Bike Team 1233.6801:10:25
92 233.29 163 Gajdziński Dariusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1233.2901:10:32
93 233.24 351 Kuczyński Dariusz FM4 Żyrardów 1233.2401:10:33
94 233.13 195 Nowak Jan FM6 Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1233.1301:10:35
95 232.14 197 Strączyński Dariusz FM4 NOWA WIEŚ IZMOT TEAM 1232.1401:10:53
96 231.38 370 Starachowski Tomasz FM5 Warszawa Bike Concept 1231.3801:11:07
97 231.06 210 Jagosz Mateusz FMJ Warszawa 1231.0601:11:13
98 230.52 374 Iwaniuk Artur FM2 Warszawa 1230.5201:11:23
99 230.41 348 Mazurek Patryk FM3 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1230.4101:11:25
100 229.60 450 Adamowski Jacek FM3 Warszawa 1229.6001:11:40
101 229.28 239 Kuprian Szymon FM3 Olsztyn 1229.2801:11:46
102 229.28 166 Gawrysiak Maciej FM5 Warszawa 1229.2801:11:46
103 229.23 192 Szymborski Artur FM4 RAWA MAZOWIECKA 1229.2301:11:47
104 229.13 275 Kaska Paweł FM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1229.1301:11:49
105 228.65 337 Nowak Kamil FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1228.6501:11:58
106 227.49 301 Borzymowski Paweł FM3 Rajszew 1227.4901:12:20
107 227.44 188 Hofman Tomasz FM5 Warszawa Kraft MTB Team 1227.4401:12:21
108 225.88 284 Arnold Waldemar FM7 Warszawa Clear Bike Team 1225.8801:12:51
109 225.67 227 Wypich Marcin FM4 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1225.6701:12:55
110 225.41 405 Grudniewski Tomasz FM4 Otwock 1225.4101:13:00
111 225.31 217 Ławiak Tomasz FM3 Warszawa 1225.3101:13:02
112 225.10 178 Kudła Adam FM4 Łódz Lucy in The Sky 1225.1001:13:06
113 224.80 222 Jeziorski Marek FM4 Wołomin TOR MORDULEC 1224.8001:13:12
114 224.59 281 Łatkowski Łukasz FM3 CHOTOMÓW Grupa Biegowa CHTMO 1224.5901:13:16
115 224.44 146 Ołdak Marcin FM4 Legionowo Rowery DAX Team 1224.4401:13:19
116 224.23 361 Błach Mateusz FM2 Warszawa 1224.2301:13:23
117 223.57 307 Piechowski Sylwester FM4 Kiełpin 1223.5701:13:36
118 223.12 238 Mirkowski Arkadiusz FM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1223.1201:13:45
119 222.62 230 Cyrta Tomasz FM2 Sobolew 1222.6201:13:55
120 221.87 377 Sztuka Artur FM3 WARSZAWA PSP 1221.8701:14:10
121 221.37 280 Bareja Leszek FM4 Warszawa 1221.3701:14:20
122 221.32 184 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM5 Warszawa 1221.3201:14:21
123 221.32 180 Kaczorowski Aleksander FM7 Sikory Wieliszew Heron Team 1221.3201:14:21
124 221.17 333 Wyszyński Paweł FM3 Kołaków TOR MORDULEC 1221.1701:14:24
125 218.86 223 Wierzbicki Paweł FM3 CHOTOMÓW 1218.8601:15:11
126 218.19 443 Zacharewicz Radosław FM4 Łomianki Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1218.1901:15:25
127 218.14 35 Mołotkiewicz Jakub FM2 Warszawa 1218.1401:15:26
128 217.75 412 Czerniawski Piotr FM3 Warszawa 1217.7501:15:34
129 217.32 121 Lewandowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1217.3201:15:43
130 216.42 172 Korzeniewski Tomasz FM3 Warszawa 1216.4201:16:02
131 216.04 414 Rowicki Wiesław FM4 1216.0401:16:10
132 215.94 350 Budzikowski Michał FM3 Pruszków 1215.9401:16:12
133 215.71 232 Chrzanowski Robert FM2 Nałęczów Cisowianka 1215.7101:16:17
134 215.47 430 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1215.4701:16:22
135 214.63 162 Nowakowski Wiktor FMJ Gniezno 1214.6301:16:40
136 213.98 383 Orzechowski Paweł FM3 Otwock 1213.9801:16:54
137 213.70 212 Pochwatka Bartosz FM2 Łęczna 1213.7001:17:00
138 213.66 313 Wileński Zbigniew FM5 Dąbrowa Chotomowska 1213.6601:17:01
139 212.96 274 Kępa Marcin. FM3 Skierdy PATNET TEAM 1212.9601:17:16
140 212.83 359 Zieliński Robert FM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1212.8301:17:19
141 212.46 440 Krawczak Bartosz FM2 JÓZEOW Retro Rowery Duda Team 1212.4601:17:27
142 212.37 283 Podgórski Bartosz FM2 Góra Kalwaria 1212.3701:17:29
143 212.19 256 Ginalski Łukasz FM1 Jabłonna 1212.1901:17:33
144 211.82 253 Kalitowski Maciej FM3 Nowy Dwór Mazowiecki 1211.8201:17:41
145 211.73 376 Grabowski Jan FM4 JASIENIEC PSP 1211.7301:17:43
146 211.64 219 Grzesik Marcin FM4 Chotomów 1211.6401:17:45
147 211.01 372 Zawiasa Tomasz FM3 Książenice 1211.0101:17:59
148 210.69 208 Broda Łukasz FM2 Milejowice 1210.6901:18:06
149 210.33 86 Grochowski Jacek FM6 warszawa 1210.3301:18:14
150 210.11 183 Mirecki Bartłomiej FM2 Żyrardów 1210.1101:18:19
151 209.04 291 Grzelak Tomasz FM3 Pomiechówek Timbud Team 1209.0401:18:43
152 207.24 234 Mańka Wojciech FM3 Garbów Cisowianka 1207.2401:19:24
153 206.46 250 Filipowski Dominik FM2 Łęczna 1206.4601:19:42
154 205.99 83 Wichrowski Maciej FM3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1205.9901:19:53
155 205.00 42 Pasik Piotr FM3 Izabelin 1205.0001:20:16
156 204.07 454 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1204.0701:20:38
157 202.36 115 Jacak Łukasz FM3 MROZY 1202.3601:21:19
158 201.41 138 Sajna Marian FM7 Nowy Dwór Mazowiecki 1201.4101:21:42
159 201.33 160 Nowak Mariusz FM4 Płock 1201.3301:21:44
160 201.04 362 Wojtkiewicz JarosŁaw FM5 Pruszków 1201.0401:21:51
161 200.59 453 Gliński Szymon FM0 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1200.5901:22:02
162 199.94 194 Pokropek Paweł FM3 Radziejowice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 1199.9401:22:18
163 199.54 156 Karpiesiuk Hubert FMJ CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1199.5401:22:28
164 199.29 122 Kołakowski Grzegorz FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1199.2901:22:34
165 199.17 373 Wierzchowski Paweł FM5 Warszawa 1199.1701:22:37
166 195.78 153 Zatorski Jarosław FM3 TRZCIANY TaxExpert24 1195.7801:24:03
167 195.78 273 Grabowski Mariusz FM4 Warszawa 1195.7801:24:03
168 194.62 452 Filipek Piotr FM2 Warszawa PZU Sport Team 1194.6201:24:33
169 194.54 191 Padziński Mariusz FM4 Lublin Rowerowy Lublin 1194.5401:24:35
170 193.97 179 Kulma Tomasz FM3 Mińsk Mazowiecki 1193.9701:24:50
171 192.34 152 Pergoł Edward FM7 Warszawa 1192.3401:25:33
172 192.12 404 Burczyński Marcin FM3 Łomianki 1192.1201:25:39
173 191.97 408 Reichert Andrzej FM2 Pruszków 1191.9701:25:43
174 191.23 149 Gryziak Adam FM3 Jabłonna 1191.2301:26:03
175 189.90 159 Wodyczko Jacek FM5 Cotomów 1189.9001:26:39
176 183.62 186 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1183.6201:29:37
177 183.51 66 Zachwieja Eugeniusz FM6 Wyględy 1183.5101:29:40
178 182.09 151 Karwowski Mariusz FM4 Chotomów 1182.0901:30:22
179 181.29 354 Dylak Damian FM2 Warszawa 1181.2901:30:46
180 180.69 344 Rudek Przemysław FM4 Warszawa 1180.6901:31:04
181 180.56 168 Górski Zdzisław FM7 Ciechanów T4B team 1180.5601:31:08
182 179.71 73 Dąbkowski Dariusz FM4 Olsztyn LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1179.7101:31:34
183 176.56 167 Jankowski Wincenty FM7 Warszawa 1176.5601:33:12
184 175.21 140 Szymerski Paweł FM4 Drobin PEK-MONT EKIPA MTB 1175.2101:33:55
185 170.46 403 Kurkowski Jakub FM2 Warszawa PATOLOG RUNNERS 1170.4601:36:32
186 169.15 371 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1169.1501:37:17
187 167.91 298 Kłosiński Bartosz FM2 Warszawa PZU Sport Team 1167.9101:38:00
188 163.54 141 Kinasiewicz Marek FM7 Skierdy 1163.5401:40:37
189 155.60 445 Słowik Marek FM5 Warszawa 1155.6001:45:45
190 127.67 154 Wasiak Rafał FM4 Józefosław 1127.6702:08:53
Partnerzy