Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FMJ

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 1657.40 1900 Błaszczyk Miłosz FMJ Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 6253.50274.28257.12298.49274.33299.6801:08:1700:58:4300:55:5100:52:5100:55:4301:01:48
2 1469.08 821 Węgrzynowski Bartosz FMJ Otwock GO Sport Scrapper Team 5300.00300.00269.08300.00300.0000:57:4200:53:4100:53:2200:52:3500:50:57
3 1429.54 1488 Gruszewski Hadrian FMJ Mława TEMPO MŁAWA 5275.05295.41267.74291.33300.0001:02:5600:54:3100:53:3800:52:2801:01:44
4 1205.29 274 Grzybowski Hieronim FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5241.20230.81212.55259.95260.7801:11:4601:02:1301:14:1300:58:4801:11:01
5 1169.25 1636 Gliński Szymon FMJ Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 5229.68228.06259.04207.07245.4101:15:2201:10:3701:35:5001:09:2101:15:28
6 1093.32 1535 Gregorowicz Jakub FMJ Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 4271.25284.75245.67291.6501:03:4900:55:2401:02:1301:03:30
7 1066.35 1548 Goździński Kacper FMJ Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 4272.88244.22264.98284.2701:03:2600:58:4800:57:4101:05:09
8 1004.39 272 Lewandowski Dominik FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4243.80264.38233.88262.3301:11:0001:00:5501:01:2401:00:08
9 999.82 251 Nowak Kamil FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4238.87244.20259.65257.1001:12:2801:04:3600:58:5201:12:02
10 691.46 1405 Bolek Krzyś FMJ Nowa Iwiczna BBteam 3219.01241.09231.3601:05:3401:05:2601:06:04
11 530.77 1923 Bodenszac Kacper FMJ Żuromin cykliści rypin 2285.72245.0500:56:2200:58:36
12 513.25 1889 Dłużniewski Marcel FMJ Rypin UKS Cykliści RYPIN 2268.49244.7600:59:5901:15:40
13 510.05 1123 Meksuła Michał FMJ Lublin Team PKO Bank Polski 2300.00210.0501:22:4501:15:06
14 500.10 1860 Toroszewski Jakub FMJ Warszawa HPE-ESKOM 2264.95235.1501:05:2001:01:04
15 300.00 1754 Gwiazda Mateusz FMJ Brzeziny 1300.0000:47:52
16 299.90 1553 Szyszko Mateusz FMJ Otwock Warszawski Klub Kolarski 1299.9000:47:53
17 289.14 1037 Rowicki Nikodem FMJ Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 1289.1400:59:52
18 287.13 1330 Bittner Sebastian FMJ ŁÓDŹ 1287.1300:53:14
19 285.56 1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Łódź Dell Team 2141.38144.1801:41:3401:46:01
20 267.16 1760 Adrian Michał FMJ LKK Luks Sławno 1267.1600:53:45
21 263.94 894 Garula Szymon FMJ Łomianki Dolne Bike Concept 1263.9401:10:10
22 231.31 1296 Karpiesiuk Hubert FMJ CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1231.3101:14:50
23 229.73 1391 Szeląg Robert FMJ Będowice 1229.7301:08:40
24 215.51 1118 Chołuj Jakub FMJ Kolonia Góra Puławska 1215.5101:13:12
25 200.89 1783 Leśniewski Piotr FMJ Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1200.8901:11:29
26 195.07 1189 Piech Szymon FMJ Nałęczów 1195.0701:20:52
27 185.30 932 Dobrzański Karol FMJ Łoziska 1185.3001:33:25
Partnerzy