Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM6

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2400.00 0 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 8300.00300.00300.00300.00300.00300.00300.00300.00
2 2224.14 158 Pawełczak Waldemar FM6 Warszawa Budimex MTB 12255.25273.76262.79258.06269.08300.00300.00259.50250.17253.78300.00259.00
3 2185.92 195 Nowak Jan FM6 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 8276.04275.32278.29279.48260.87267.57272.34276.02
4 2100.41 0 Przygoda Marek FM6 Legionowo PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 10241.72243.05229.34230.28288.95270.97279.37240.56292.35243.43
5 2036.50 66 Zachwieja Eugeniusz FM6 Wyględy 10243.63254.84233.21243.07285.90235.94233.85243.17279.54250.41
6 1837.87 0 Skoczek Wojciech FM6 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 7232.84229.39300.00277.99247.97296.37253.31
7 1810.92 0 Krajza Ireneusz FM6 Skarżynek T4B team 11222.19202.45201.95249.12254.21244.38196.28194.41184.62235.92200.70
8 1431.65 0 Czarniawski Waldemar FM6 Warszawa Kompren Sport Team 6251.28248.17215.83240.22234.67241.48
9 1248.69 0 Mańkowski Marek FM6 Grudziądz 5266.54232.23225.65284.63239.64
10 1186.70 0 Nałęcz Jan FM6 Ciechanów 5212.56232.89252.60266.23222.43
11 584.25 220 Wachnik Wojtek FM6 OTWOCK SuperDrob Bike Team 2284.25300.00
12 482.87 0 Matuszak Andrzej FM6 Warszawa 2208.42274.45
13 440.16 0 Stasiak Jarosław FM6 Warszawa PŁONĄCE SIODŁA 2232.47207.68
14 402.21 0 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 2200.77201.44
15 287.83 0 Rogalski Franciszek FM6 Bialystok Milsport Blu Team 1287.83
16 285.88 0 Matwichuk Greg FM6 Calgary HPE-ESKOM 1285.88
17 273.87 0 Łuczak Krzysztof FM6 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1273.87
18 269.98 0 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1269.98
19 259.75 0 Postój Andrzej FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1259.75
20 257.66 0 Piwowar Marek FM6 Firlej Baran Cycling Team 1257.66
21 250.42 0 Skibski Krzysztof FM6 Warszawa AirBike.pl Team 1250.42
22 246.34 0 Czyżewski Jacek FM6 Józefów TS Meran-Otwock 1246.34
23 239.59 86 Grochowski Jacek FM6 warszawa 1239.59
24 224.96 0 Zieleniewicz Aleksander FM6 1224.96
25 216.90 0 Kapica SŁawomir FM6 JANÓW LUBELSKI 1216.90
26 212.99 0 Sosnowski Grzegorz FM6 EŁK 1212.99
27 196.51 0 Kozieł Ryszard FM6 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 1196.51
28 189.22 0 Kurp Jan FM6 Warszawa 1189.22
29 154.90 0 Chruścielewski Krzysztof FM6 Warszawa 1154.90
30 104.69 124 Wojnar Mariusz FM6 Warszawa NGK Korba 1104.69
31 84.54 0 Kula Zbigniew FM6 Osielsko amator 184.54
Partnerzy