Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM5

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2377.70 147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Siedlce 8300.00300.00300.00277.78300.00299.91300.00300.0000:55:5300:49:1600:57:1000:55:3500:51:1701:51:3500:58:4100:45:1300:58:51
2 2354.59 180 Rees Robert FM5 Kozery Maro Sport Team 8273.71293.91295.77300.00300.00300.00291.20300.0001:01:1500:52:3200:52:0100:50:2900:58:4000:48:0700:46:3500:54:31
3 2276.00 363 Cieślak Jacek FM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 9270.86281.32269.60293.41290.11293.10279.31278.76289.1301:03:1900:54:5300:57:0400:51:3701:00:4000:49:1500:48:3401:03:2000:56:34
4 2092.86 2195 Paradowski Jacek FM5 Warszawa Nowa AMA 9249.91247.85180.43260.88279.44278.04275.90210.68290.1501:07:0500:59:3801:35:0300:59:1101:02:5900:51:5500:49:1001:23:4800:56:22
5 1714.06 1294 Maliszewski Jerzy FM5 Warszawa 7233.82234.67235.67253.95254.40253.77247.8001:11:4201:02:5901:05:3101:00:3500:59:3200:56:5301:06:00
6 1637.56 211 Nowak Jan FM5 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 6276.04275.32278.29279.48260.87267.5701:00:4400:53:4100:55:1700:51:3900:52:0001:05:59
7 1490.68 1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 6236.24254.10249.65262.61243.61244.4701:10:5800:58:1001:10:3000:54:5800:55:4101:12:13
8 1408.71 287 Siemiński Ryszard FM5 Toruń-Brzozówka GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6244.51238.21216.08245.64246.82217.4501:08:3401:04:4901:11:1201:11:3900:58:2901:02:23
9 1401.24 1183 Dudek Bogumił FM5 Grójec Polski Klub MTB 5274.69276.95273.11289.30287.1901:02:2600:55:4500:56:2000:52:2101:01:17
10 1240.96 187 Wierzchowski Paweł FM5 Warszawa 5255.95242.63251.80255.76234.8201:05:3001:00:5501:01:0600:59:1300:57:46
11 955.50 797 Czarniawski Waldemar FM5 Warszawa Kompren Sport Team 4251.28248.17215.83240.2202:21:4401:08:1501:02:1301:02:5101:08:05
12 860.75 1545 Wolański Maciej FM5 Radom UKS MDK Tytan Radom 3283.99288.15288.6000:59:0200:53:3500:50:01
13 574.56 1381 Zyguła Sławomir FM5 Bodzentyn Bodzentyn Team 2288.24286.3200:53:3400:53:44
14 495.36 1640 Pietrzak Edmund FM5 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 2236.03259.3301:05:2500:58:24
15 490.23 1799 Oszust Leszek FM5 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 2241.95248.2801:10:5301:01:58
16 455.61 1758 Borowiec Tomasz FM5 Ciecierzyn 2218.01237.6101:18:4001:04:45
17 417.00 869 Matla Dariusz FM5 Ciechanów T4B team 2203.94213.0601:26:1801:07:45
18 300.00 1418 Tyrała Mirosław FM5 TWARDA Niewiadów Boro 1300.0000:51:28
19 290.39 1833 Wrzesień Robert FM5 Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 1290.3900:57:4401:43:18
20 286.81 1379 Główczyk Piotr FM5 Radom UKS MDK Tytan Radom 1286.8100:53:50
21 277.39 2054 Koss Przemysław FM5 Lębork Lew Lębork 1277.3900:53:17
22 274.13 566 Shevtcov Aleksander FM5 Kaliningrad FOLTA 1274.1300:49:29
23 269.95 445 Jankowski Andrzej FM5 Łaskarzew Wieliszew Heron Team 1269.9501:05:24
24 264.22 898 Sypniewski Mariusz FM5 KOTEŻE 1264.2200:54:38
25 260.93 1859 Wojtanek Tomasz FM5 Warszawa HPE-ESKOM 1260.9301:04:15
26 254.82 497 Nawrocki Dariusz FM5 Bydgoszcz VauPe 1254.8200:53:14
27 253.42 466 Ostraszewski Zbigniew FM5 Potulice SISU-OWB team 1253.4201:09:40
28 252.68 1771 Wadecki Bogdan FM5 Sochaczew Sunrace Legia Rock Machine 1252.6801:06:2101:34:54
29 252.39 1014 Korol Artur FM5 Warszawa 1252.3901:58:3901:04:48
30 248.48 855 Leszto Roman FM5 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1248.4801:00:57
31 242.96 1891 Karczewski Sławomir FM5 Działdowo 1242.9601:00:50
32 239.59 701 Grochowski Jacek FM5 warszawa 1239.5901:00:1501:08:32
33 236.19 339 Kurzynowski Jacek FM5 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1236.1901:14:45
34 233.50 1869 Rach Serge FM5 Warszawa 1233.5001:11:48
35 224.88 1032 Nowotko Jarosław FM5 Warszawa Spinaker Team 1224.8801:14:33
36 223.05 613 Michalonek Piotr FM5 Olsztyn 1223.0501:00:49
37 206.31 592 Lament Paweł FM5 Biskupiec 1206.3101:05:45
38 193.14 626 Pawlicki Wojciech FM5 PIASECZNO WMR Team 1193.1401:10:14
39 192.13 684 Guziński Jarosław FM5 Piotrków Trybunalski 1192.1301:15:08
40 189.22 1262 Kurp Jan FM5 Warszawa 1189.2201:28:36
41 172.26 724 Kujawski Wojciech FM5 Bielsk 1172.2601:23:48
Partnerzy