Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 1708.44 2062 Litka Andrzej FM4 Mława TEMPO MŁAWA 6277.46274.21288.91300.00288.47279.3900:53:1500:53:4200:53:1300:50:5600:58:3300:47:47
2 1645.52 1779 Woźnica Mariusz FM4 Łomianki ABC Data Bike Team 6266.28273.87285.96281.49272.35265.5801:02:2500:53:4600:53:4600:54:1701:02:0100:50:16
3 1611.75 1479 Wolak Artur FM4 Warszawa Bank Pekao Team 6258.82268.23266.03276.06275.61267.0001:01:2600:55:0500:55:2100:55:2101:01:1700:50:00
4 1577.96 1200 Pociask Adam FM4 NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 7223.47227.48209.16234.20240.50227.88215.2601:11:0901:04:5701:10:2401:05:3901:03:3201:14:0701:02:01
5 1513.36 9 Baczewski Jerzy FM4 łódź 7224.95209.80202.59216.09228.51224.05207.3501:10:4101:19:1301:12:4101:11:0901:06:5201:15:2301:04:23
6 1498.50 1161 Ochocki Andrzej FM4 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 5298.50300.00300.00300.00300.0000:53:1600:49:1500:49:0500:56:1800:44:30
7 1407.06 2014 Mińkowski Robert FM4 Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team 5273.95271.49274.63299.90287.0800:53:5601:01:1300:53:3700:51:1600:58:50
8 1404.99 1734 Damaz Arkadiusz FM4 Warszawa Bar Janusz MTB Team 5267.81286.05297.57287.90265.6700:54:5900:53:4500:51:2100:58:4000:50:15
9 1358.57 1969 Szymerski Paweł FM4 Łęg Probostwo PEK-MONT EKIPA MTB 6230.99218.51226.84225.15229.64227.4301:08:5001:07:3701:13:1601:05:2401:13:3300:58:42
10 1333.98 1677 Mirkowski Arkadiusz FM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 6213.81209.01224.40227.78231.11227.8801:17:4401:10:2701:08:3101:07:0501:13:0500:58:35
11 1308.15 1484 Jarzębowski Maciej FM4 Rypin Agrolok Sport Team 6207.93214.18214.18234.42224.01213.4301:16:2801:08:5901:08:4501:05:1101:15:2401:02:33
12 1296.04 205 Borysiuk Tomasz FM4 Alltop STAG Team 5251.78249.93260.16255.42278.7501:03:0900:59:0701:03:5300:57:3900:54:49
13 1286.11 1542 Ziółkowski Tomasz FM4 Rogów LESZ`GO! ROGÓW MASTERS 5235.15238.91275.65270.02266.3801:07:3701:01:3800:55:2601:02:3300:50:07
14 1237.29 1412 Świątkowski Maciej FM4 Piaseczno Crazy Racing Team 5231.95254.76262.69243.90243.9801:03:2901:00:2100:58:1001:09:1500:54:43
15 1174.02 1601 Jedynak Jakub FM4 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 5230.80229.82254.88239.97218.5501:03:4801:06:5400:59:5701:10:2301:01:05
16 1099.09 1298 Tomanek Szymon FM4 Warszawa 4264.68271.80289.30273.3001:48:1701:57:1500:55:3800:56:3400:52:4901:01:48
17 1096.88 106 Kopczyński Jacek FM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 4266.11267.32290.96272.4900:59:4500:55:0500:52:3101:01:59
18 1041.65 1608 Piasecki Krzysztof FM4 rypin cYKLIŚCI rYPIN 4259.31258.00271.25253.0801:01:1900:57:1601:02:1600:52:45
19 996.98 957 Szczepaniak Andrzej FM4 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 4242.19236.36250.75267.6801:05:3901:02:1801:01:1900:57:05
20 959.10 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4 Warszawa 4238.14230.24250.47240.2502:00:4002:56:5501:01:5001:06:2201:07:2600:55:34
21 897.00 1614 Cywiński Andrzej FM4 Turka Cywińscy 4218.46219.89220.16238.5001:12:4701:15:3501:06:5301:04:28
22 813.40 1802 Ołdak Marcin FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 3254.47286.95271.9801:02:2900:53:1501:02:06
23 811.44 1533 Hawro Dariusz FM4 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 3256.59278.49276.3601:01:5800:54:5201:01:07
24 779.42 1 Halwa Pawel FM4 Warszawa 3251.78259.78267.8601:03:0900:56:4100:57:24
25 747.13 1532 Oszkiel Paweł FM4 Seroki-Parcela 4190.72184.53191.63180.2401:23:2201:20:0401:20:1401:14:04
26 701.77 2004 Borowski Maciej FM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3239.34233.36229.0802:10:0601:01:4401:03:0601:07:07
27 652.74 1713 Kamiński Artur FM4 Warszawa 3208.49233.96210.2901:19:4301:05:4301:20:19
28 599.58 1332 Kochański Dariusz FM4 Toruń 3198.74209.21191.6301:16:5301:20:4401:09:40
29 590.73 2036 Daśko Stanisław FM4 JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski 2290.73300.0000:57:1000:51:15
30 568.41 1602 Strączyński Dariusz FM4 NOWA WIEŚ IZMOT TEAM 2274.38294.0300:53:4000:51:58
31 525.87 1630 Barbachowski Jerzy FM4 Warszawa 2255.63270.2401:02:1201:02:30
32 506.67 960 Machowicz Jakub FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 2230.94275.7301:08:5100:55:25
33 484.50 1861 Toroszewski Maciej FM4 Warszawa HPE-ESKOM 2243.37241.1301:05:2001:01:0402:23:50
34 453.15 1688 Dziduch Piotr FM4 lublin 2213.85239.3001:17:4301:04:15
35 447.80 1334 Rdzanek Paweł FM4 Łódź 2230.32217.4902:17:5601:13:2001:01:23
36 392.19 1912 Pietrzak Tomasz FM4 Krępa 2196.17196.0201:15:1901:26:10
37 300.00 110 Pogorzelski Zdzisław FM4 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1300.0000:53:00
38 300.00 82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin 1300.0001:34:0600:55:24
39 277.24 1856 Sankowski Robert FM4 TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro 1277.2400:57:21
40 274.64 2039 Lenart Krzysztof FM4 JANÓW LUBELSKI 1274.6401:00:31
41 272.20 867 Sokolnicki Andrzej FM4 WARSZAWA DAMOVO BIKE TEAM 1272.2001:02:03
42 268.71 2035 Bielak Stanisław FM4 JANÓW LUBELSKI Bike Club Janów Lubelski 1268.7101:01:5102:17:11
43 266.82 680 Gamus Robert FM4 lodz cyklomaniacy.pl 1266.8200:50:02
44 266.44 1552 Derwisz Artur FM4 Warszawa 1266.4400:55:16
45 263.92 754 Szymański Zbigniew FM4 Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 1263.9200:50:35
46 263.83 801 Jeziorowski Maciej FM4 Bydgoszcz 1263.8300:50:36
47 260.05 1114 Mikołajczyk Emil FM4 Brańszczyk 1260.0501:04:57
48 250.43 1736 Dziedzic Marcin FM4 Krasnystaw 1250.4301:06:22
49 247.71 1093 Kołodziej Marcin FM4 Ciechanów Jurand Ciechanów 1247.7101:08:11
50 247.68 682 Barański Grzegorz FM4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1247.6800:53:54
51 246.77 755 Sternicki Tomasz FM4 Mrągowo XC Poręby Team 1246.7700:54:06
52 246.58 914 Kowalski Artur FM4 Warszawa 1246.5801:04:29
53 242.96 1008 Łuciuk Radosław FM4 WARSZAWA Bar Janusz MTB Team 1242.9601:09:31
54 241.52 1230 Mysłowski Zbigniew FM4 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1241.5201:03:16
55 241.39 2030 Wieleba Mariusz FM4 Modliborzyce BIKE CLUB Janów Lubelski 1241.3901:08:51
56 241.34 2060 Cybart Robert FM4 BIKE CLUB Janów Lubelski 1241.3401:08:52
57 239.70 1659 Gajowiak Mariusz FM4 Piastów 1239.7001:06:20
58 237.50 1454 Augustynowicz Paweł FM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1237.5001:02:00
59 230.84 847 Lipiński Dariusz FM4 Łódź Łódź Kocha Sport 1230.8402:18:4900:57:50
60 230.28 1117 Żwawy Robert FM4 KOŃSKOWOLA 1230.2801:06:46
61 229.55 1857 Bałdyga Grzegorz FM4 Warszawa 1229.5501:09:16
62 229.16 1587 Jarociński Krzysztof FM4 KOBYŁKA Deutsche Bank Bike Team 1229.1601:09:23
63 227.47 1472 Kulesza Michał FM4 Warszawa 1227.4701:09:54
64 219.63 788 Skrzyniecki Piotr FM4 Brodnica 1219.6301:00:47
65 217.66 720 Rzepnikowski Mariusz FM4 Brodnica 1217.6601:01:20
66 212.66 1875 Słowik Marek FM4 Warszawa 1212.6601:14:46
67 212.19 1490 Paszkiewicz Dariusz FM4 Piaseczno 1212.1901:14:56
68 207.71 2057 Sawa Krzysztof FM4 janów lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1207.7101:20:01
69 205.33 726 Prażanowski Mariusz FM4 Kwidzyn CYKLO KWIDZYN 1205.3301:05:01
70 205.18 494 Czarzasty Wojciech FM4 Nidzica LIBRO Cycling Team 1205.1801:22:19
71 196.66 681 Górski Bartosz FM4 CSU Racing Team Bydgoszcz 1196.6601:07:53
72 188.43 865 Rembowski Tomasz FM4 Ciechanów 1188.4301:29:38
73 188.13 1821 Machula Mariusz FM4 Legionowo 1188.1301:24:31
74 180.28 693 Mrówczyński Krzysztof FM4 Brodnica 1180.2801:14:03
75 180.04 716 Gorczycki Piotr FM4 CZARNOWO Continental 1180.0401:14:09
76 179.42 1574 Guga Radosław FM4 1179.4201:28:37
77 160.84 1993 Kuśmierczyk Waldemar FM4 Janów Lubelski 1160.8401:43:20
78 149.58 1873 Turowski Marek FM4 Marki 1149.5801:46:18
79 119.83 868 Nowicki Zbigniew FM4 Gałków Mały 1119.8302:07:31
Partnerzy