Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 300.00 113 Stram Marek FM4 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1300.0000:54:51
2 296.31 279 Dobrzyński Michał FM4 Ożarów Mazowiecki KAMYK Radzymin MTB TEAM 1296.3100:55:32
3 291.76 177 Krzywiel Mariusz FM4 Gdynia Rowerowe Przymorze 1291.7600:56:24
4 289.11 338 Zieliński Krzysztof FM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1289.1100:56:55
5 288.43 259 Banaszek Paweł FM4 Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1288.4300:57:03
6 285.84 196 Wiśniewski Piotr FM4 Ełk 1285.8400:57:34
7 283.22 397 Fabijański Dariusz FM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1283.2200:58:06
8 281.12 241 Balcerzak Paweł FM4 Wola Rowska Ineos 1281.1200:58:32
9 280.48 3 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin 1280.4800:58:40
10 270.72 206 Trawkowski Paweł FM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1270.7201:00:47
11 267.05 108 Majewski Artur FM4 Kobyłka Retro Stork Team 1267.0501:01:37
12 261.61 357 Gromek Arkadiusz FM4 Piaseczno Mettler-Toledo 1261.6101:02:54
13 251.67 304 Ślesicki Grzegorz FM4 Warszawa 1251.6701:05:23
14 244.99 399 Nowogródzki Piotr FM4 Sadowa Bike Concept 1244.9901:07:10
15 243.48 416 Kielak Sławomir FM4 Tłuszcz Kielakowie.pl 1243.4801:07:35
16 241.04 225 Dąbrowski Maciej FM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1241.0401:08:16
17 240.04 417 Muszyński Piotr FM4 Mława 1240.0401:08:33
18 237.85 226 Rdzanek Paweł FM4 Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 1237.8501:09:11
19 236.54 323 Tomaszewski Bogdan FM4 Marki Timbud Team 1236.5401:09:34
20 233.24 351 Kuczyński Dariusz FM4 Żyrardów 1233.2401:10:33
21 232.14 197 Strączyński Dariusz FM4 NOWA WIEŚ IZMOT TEAM 1232.1401:10:53
22 229.23 192 Szymborski Artur FM4 RAWA MAZOWIECKA 1229.2301:11:47
23 225.67 227 Wypich Marcin FM4 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1225.6701:12:55
24 225.41 405 Grudniewski Tomasz FM4 Otwock 1225.4101:13:00
25 225.10 178 Kudła Adam FM4 Łódz Lucy in The Sky 1225.1001:13:06
26 224.80 222 Jeziorski Marek FM4 Wołomin TOR MORDULEC 1224.8001:13:12
27 224.44 146 Ołdak Marcin FM4 Legionowo Rowery DAX Team 1224.4401:13:19
28 223.57 307 Piechowski Sylwester FM4 Kiełpin 1223.5701:13:36
29 223.12 238 Mirkowski Arkadiusz FM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1223.1201:13:45
30 221.37 280 Bareja Leszek FM4 Warszawa 1221.3701:14:20
31 218.19 443 Zacharewicz Radosław FM4 Łomianki Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1218.1901:15:25
32 216.04 414 Rowicki Wiesław FM4 1216.0401:16:10
33 211.73 376 Grabowski Jan FM4 JASIENIEC PSP 1211.7301:17:43
34 211.64 219 Grzesik Marcin FM4 Chotomów 1211.6401:17:45
35 201.33 160 Nowak Mariusz FM4 Płock 1201.3301:21:44
36 199.29 122 Kołakowski Grzegorz FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1199.2901:22:34
37 195.78 273 Grabowski Mariusz FM4 Warszawa 1195.7801:24:03
38 194.54 191 Padziński Mariusz FM4 Lublin Rowerowy Lublin 1194.5401:24:35
39 182.09 151 Karwowski Mariusz FM4 Chotomów 1182.0901:30:22
40 180.69 344 Rudek Przemysław FM4 Warszawa 1180.6901:31:04
41 179.71 73 Dąbkowski Dariusz FM4 Olsztyn LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1179.7101:31:34
42 175.21 140 Szymerski Paweł FM4 Drobin PEK-MONT EKIPA MTB 1175.2101:33:55
43 127.67 154 Wasiak Rafał FM4 Józefosław 1127.6702:08:53
Partnerzy