Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 300.00 369 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew PZU Sport Team 1300.0000:55:47
2 299.28 100 Krakowiak Piotr FM3 Legionowo Zamana Group 1299.2800:55:55
3 294.98 334 Grudny Bartłomiej FM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 1294.9800:56:44
4 292.23 339 Szałaj Jacek FM3 Białystok DABARTI-PIE3CKI TEAM 1292.2300:57:16
5 291.80 161 Wołosz Wojciech FM3 OSTROŁĘKA KK24h 1291.8000:57:21
6 286.80 252 Polonis Wiktor FM3 Płock VICTOR MTB RACING 1286.8000:58:21
7 286.07 123 Gajewski Karol FM3 Stare Lipiny ANG Spółdzielnia 1286.0700:58:30
8 279.15 381 Grządka Przemysław FM3 Warszawa PZU Sport Team 1279.1500:59:57
9 272.85 262 Barańczyk Piotr FM3 Jabłonna Wieliszew Heron Team 1272.8501:01:20
10 271.09 318 Jackowiak Michał FM3 Toruń 1271.0901:01:44
11 271.09 201 Gąsiewski Krzysztof FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1271.0901:01:44
12 266.83 193 Kozłowski Cezary FM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1266.8301:02:43
13 266.69 409 Jednorowski Rafał FM3 Warszawa Trotec Laser Team 1266.6901:02:45
14 265.42 395 Bronikowski Przemysław FM3 WIĄZOWNA MCP Bike Team 1265.4201:03:03
15 260.26 384 Celiński Marcin FM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1260.2601:04:18
16 258.06 229 Talmont Piotr FM3 Warszawa 1258.0601:04:51
17 252.03 104 Grzyb Piotr FM3 Toruń Retro Stork Team 1252.0301:06:24
18 251.59 128 Nwakowski Tomasz FM3 Gniezno 1251.5901:06:31
19 251.34 187 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 1251.3401:06:35
20 250.46 320 Kamiński Tomasz FM3 Legionowo Bike Fun Legionowo 1250.4601:06:49
21 248.05 278 Cieślak Konrad FM3 Otwock TS Meran-Otwock 1248.0501:07:28
22 242.19 211 Jagosz Aleksander FM3 Warszawa 1242.1901:09:06
23 241.20 322 Gulbierz Szymon FM3 Warszawa 1241.2001:09:23
24 239.76 203 Kochanowski Sebastian FM3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1239.7601:09:48
25 239.76 356 Banasiak Łukasz FM3 Łódź 1239.7601:09:48
26 234.33 348 Mazurek Patryk FM3 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1234.3301:11:25
27 233.51 450 Adamowski Jacek FM3 Warszawa 1233.5101:11:40
28 233.19 239 Kuprian Szymon FM3 Olsztyn 1233.1901:11:46
29 231.36 301 Borzymowski Paweł FM3 Rajszew 1231.3601:12:20
30 229.14 217 Ławiak Tomasz FM3 Warszawa 1229.1401:13:02
31 228.41 281 Łatkowski Łukasz FM3 CHOTOMÓW Grupa Biegowa CHTMO 1228.4101:13:16
32 225.64 377 Sztuka Artur FM3 WARSZAWA PSP 1225.6401:14:10
33 224.93 333 Wyszyński Paweł FM3 Kołaków TOR MORDULEC 1224.9301:14:24
34 222.59 223 Wierzbicki Paweł FM3 CHOTOMÓW 1222.5901:15:11
35 221.46 412 Czerniawski Piotr FM3 Warszawa 1221.4601:15:34
36 221.02 121 Lewandowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1221.0201:15:43
37 220.10 172 Korzeniewski Tomasz FM3 Warszawa 1220.1001:16:02
38 219.62 350 Budzikowski Michał FM3 Pruszków 1219.6201:16:12
39 219.14 430 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1219.1401:16:22
40 217.62 383 Orzechowski Paweł FM3 Otwock 1217.6201:16:54
41 216.59 274 Kępa Marcin. FM3 Skierdy PATNET TEAM 1216.5901:17:16
42 215.43 253 Kalitowski Maciej FM3 Nowy Dwór Mazowiecki 1215.4301:17:41
43 214.60 372 Zawiasa Tomasz FM3 Książenice 1214.6001:17:59
44 212.60 291 Grzelak Tomasz FM3 Pomiechówek Timbud Team 1212.6001:18:43
45 210.77 234 Mańka Wojciech FM3 Garbów Cisowianka 1210.7701:19:24
46 209.49 83 Wichrowski Maciej FM3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1209.4901:19:53
47 208.49 42 Pasik Piotr FM3 Izabelin 1208.4901:20:16
48 207.54 454 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1207.5401:20:38
49 205.80 115 Jacak Łukasz FM3 MROZY 1205.8001:21:19
50 203.34 194 Pokropek Paweł FM3 Radziejowice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 1203.3401:22:18
51 199.11 153 Zatorski Jarosław FM3 TRZCIANY TaxExpert24 1199.1101:24:03
52 197.27 179 Kulma Tomasz FM3 Mińsk Mazowiecki 1197.2701:24:50
53 195.39 404 Burczyński Marcin FM3 Łomianki 1195.3901:25:39
54 194.48 149 Gryziak Adam FM3 Jabłonna 1194.4801:26:03
55 186.74 186 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1186.7401:29:37
56 172.02 371 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1172.0201:37:17
Partnerzy