Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 300.00 169 Wojtkowski Adam FM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1300.0000:55:33
2 299.55 19 Kowalski Paweł FM2 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1299.5500:55:38
3 288.90 379 Pięta Paweł FM2 Zabrze PM BIKE RACING TEAM 1288.9000:57:41
4 286.50 237 Furtak Sławomir FM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1286.5000:58:10
5 281.82 398 Bednarek Paweł FM2 Mrągowo 1281.8200:59:08
6 278.99 329 Kostrzewa Michał FM2 Radom KOMOBIKE SCOTT 1278.9900:59:44
7 269.66 257 Matusiak Bartosz FM2 sieradz bajkszop.com 1269.6601:01:48
8 268.36 364 Wolf Mateusz FM2 Warszawa 1268.3601:02:06
9 261.34 84 Plocek Przemysław FM2 Łódź Fujitsu Łódź Team 1261.3401:03:46
10 258.71 353 Radziszewski Konrad FM2 Warszawa 1258.7101:04:25
11 252.12 327 Strumnik Sebastain FM2 Timbud Team 1252.1201:06:06
12 246.83 340 Bogusiński Bartosz FM2 Leoncin Rafbike Cycling Team 1246.8301:07:31
13 244.59 367 Andrejczuk Paweł FM2 Warszawa DAF 1244.5901:08:08
14 244.59 347 Szymański Bartłomiej FM2 Białystok 1244.5901:08:08
15 243.23 276 Kordowski Dariusz FM2 Jabłonna Heron Team 1243.2301:08:31
16 241.99 455 Marciniak Adam FM2 Ryki AM Brakes Team 1241.9901:08:52
17 241.06 85 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1241.0601:09:08
18 237.90 325 Rydzewski Tomasz FM2 Nowy Dwór Maz. Timbud Team 1237.9001:10:03
19 237.84 375 Szewczak Daniel FM2 Warszawa Wawa Bike Team 1237.8401:10:04
20 236.83 6 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 1236.8301:10:22
21 233.46 374 Iwaniuk Artur FM2 Warszawa 1233.4601:11:23
22 232.05 275 Kaska Paweł FM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1232.0501:11:49
23 227.10 361 Błach Mateusz FM2 Warszawa 1227.1001:13:23
24 225.46 230 Cyrta Tomasz FM2 Sobolew 1225.4601:13:55
25 220.92 35 Mołotkiewicz Jakub FM2 Warszawa 1220.9201:15:26
26 218.46 232 Chrzanowski Robert FM2 Nałęczów Cisowianka 1218.4601:16:17
27 216.43 212 Pochwatka Bartosz FM2 Łęczna 1216.4301:17:00
28 215.17 440 Krawczak Bartosz FM2 JÓZEOW Retro Rowery Duda Team 1215.1701:17:27
29 215.08 283 Podgórski Bartosz FM2 Góra Kalwaria 1215.0801:17:29
30 213.38 208 Broda Łukasz FM2 Milejowice 1213.3801:18:06
31 212.79 183 Mirecki Bartłomiej FM2 Żyrardów 1212.7901:18:19
32 209.10 250 Filipowski Dominik FM2 Łęczna 1209.1001:19:42
33 197.10 452 Filipek Piotr FM2 Warszawa PZU Sport Team 1197.1001:24:33
34 194.42 408 Reichert Andrzej FM2 Pruszków 1194.4201:25:43
35 183.60 354 Dylak Damian FM2 Warszawa 1183.6001:30:46
36 172.63 403 Kurkowski Jakub FM2 Warszawa PATOLOG RUNNERS 1172.6301:36:32
37 170.05 298 Kłosiński Bartosz FM2 Warszawa PZU Sport Team 1170.0501:38:00
Partnerzy