Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM1

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2387.61 0 Andrzejczuk Adam FM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 11271.19300.00300.00300.00295.60285.80300.00300.00300.00292.01286.28
2 2087.00 0 Pietrzak Maciej FM1 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 7300.00297.03300.00289.97300.00300.00300.00
3 2018.62 609 Czarniawski Grzegorz FM1 Warszawa Kompren Sport Team 8218.11270.04205.89264.81270.91268.56261.31259.00
4 1976.55 0 Leśniak Piotr FM1 Puławy 8262.15246.50245.39247.15242.49246.99241.16244.72
5 1619.19 0 Krupa Adrian FM1 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 6287.28290.31257.96280.40256.95246.29
6 959.96 0 Oszkiel Jakub FM1 Seroki-Parcela 4232.78248.20242.66236.31
7 959.91 0 Świątkowski Stanisław FM1 Piaseczno OLSH Paramedyk PKMTB 4249.76244.71238.42227.03
8 561.01 0 Korzeniewski Bartosz FM1 Jozefow AK-SPED 2282.36278.65
9 558.28 0 Miazga Robert FM1 Otłowiec 2278.51279.77
10 524.69 0 Rdzanek Igor FM1 Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 2260.60264.10
11 518.39 0 Pietrzak Jakub FM1 KRĘPA Bike Team Krępa 2275.56242.84
12 300.00 713 Żebrowski Jędrzej FM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1300.00
13 295.60 0 Horba Mateusz FM1 Olsztyn 1295.60
14 295.20 0 Kędziorek Piotr FM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1295.20
15 292.02 0 Orzechowski Alan FM1 Olsztyn 1292.02
16 287.11 0 Koziołkiewicz Kacper FM1 Bielsk Podlaski Podlaska Grupa Rowerowa 1287.11
17 279.57 0 Stryjewski Kacper FM1 Warszawa 1279.57
18 271.15 0 Kozłowski Jakub FM1 Brodnica 1271.15
19 269.51 0 Dałek Jakub FM1 OTWOCK TS Meran-Otwock 1269.51
20 269.05 0 Zawada Konrad FM1 Gałków Mały 1269.05
21 266.77 0 Grzybowski Karol FM1 Olsztyn 1266.77
22 259.65 0 Bebak Bartłomiej FM1 Częstochowa 1259.65
23 258.27 0 Szempliński Marek FM1 1258.27
24 255.23 0 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1255.23
25 253.38 0 Pinkiewicz Ernest FM1 Puławy 1253.38
26 251.45 0 Lech Mikołaj FM1 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1251.45
27 248.96 0 Nesterowicz Sambor FM1 Zielonki Wieś Sport21 Racing Team 1248.96
28 248.29 0 Rudzki Jan FM1 Warszawa 1248.29
29 237.51 0 Grzegorzek Jan FM1 Warszawa AK-SPED 1237.51
30 230.78 0 Kraszewski Adam FM1 Ciechanów 1230.78
31 218.94 0 Kubicki Arian FM1 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1218.94
32 212.97 0 Szubski Artur FM1 Mogielnica SST Lubcza 1212.97
33 211.26 0 Skorupski Grzegorz FM1 Continental 1211.26
34 200.37 0 Michalak Tomasz FM1 NOWY DWÓR MAZOWIECKI Koteusze 1200.37
35 190.90 0 Pietrzak Szymon FM1 Zielona Góra 1190.90
36 185.24 0 Maciejewski Wiktor FM1 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1185.24
37 162.12 0 Tolgay Kaya FM1 Marki 1162.12
Partnerzy