Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM0

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2391.43 0 Kuczwalski Mikołaj FM0 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 10288.04299.10300.00299.80294.96300.00297.57300.00300.00288.97
2 2371.69 696 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 10300.00300.00300.00300.00291.45291.37285.37300.00281.12288.87
3 2338.53 0 Sobótka Robert FM0 Legionowo 8278.53290.49299.82300.00299.90300.00282.93286.85
4 2295.83 0 Gruszewski Hadrian FM0 Mława TEMPO MŁAWA 10275.05295.41267.74291.33300.00270.66281.74296.49269.75285.15
5 2219.04 990 Skibiński Przemysław FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 11269.41275.19272.67263.36273.21272.31269.04265.00292.49282.44281.33
6 2001.39 0 Jedynak Mikołaj FM0 ROGÓW LKK Luks Sławno 10235.19247.52260.07255.66236.87244.68245.10255.37233.59256.11
7 1967.22 204 Nowak Kamil FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 9238.87244.20259.65257.10240.89230.93244.92235.64245.95
8 1923.98 0 Jarzębowski Mieszko FM0 Rypin cykliści rypin 10228.54239.41224.60245.59242.49230.13234.07247.64238.42246.23
9 1914.92 0 Bodenszac Kacper FM0 Żuromin cykliści rypin 7285.72245.05271.71281.96284.22274.11272.15
10 1845.35 0 Gliński Szymon FM0 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 8229.68228.06259.04207.07245.41222.71227.29226.09
11 1720.68 0 Lewandowski Dominik FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7243.80264.38233.88262.33228.80249.04238.44
12 1075.93 0 Krupa Adam FM0 Łomianki 4259.86270.03269.48276.55
13 1065.10 0 Rudowski Kacper FM0 Lubawa 4256.79278.09274.02256.20
14 1029.13 0 Dłużniewski Marcel FM0 Rypin cykliści rypin 4268.49244.76264.96250.92
15 881.64 0 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 3283.43300.00298.21
16 871.45 0 Bittner Sebastian FM0 ŁÓDŹ 3287.13299.89284.43
17 819.42 0 Chmielewski Jakub FM0 RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM 3274.36273.19271.87
18 715.01 0 Witkowski Kacper FM0 Warszawa 3221.38244.33249.30
19 599.88 0 Snopczyński Maksymilian FM0 Lipków Warszawski Klub Kolarski 2299.88300.00
20 590.53 0 Tengowski Mateusz FM0 Dankowo 2290.53300.00
21 576.17 0 Chycki Maciej FM0 BEŁCHATÓW GO Sport Scrapper Team 2290.73285.44
22 543.65 169 Krawczyk Makary FM0 Koluszki 2266.74276.91
23 510.05 0 Meksuła Michał FM0 Lublin Team PKO Bank Polski 2300.00210.05
24 502.49 1110 Suwalski Konrad FM0 Koluszki 2247.59254.91
25 453.38 0 Miktus Radosław FM0 Warszawa Alltop STAG Team 2225.98227.40
26 300.00 0 Gwiazda Mateusz FM0 Brzeziny 1300.00
27 300.00 0 Kida Antoni FM0 Brześce 1300.00
28 299.90 0 Szyszko Mateusz FM0 Otwock Warszawski Klub Kolarski 1299.90
29 299.88 0 Cywiński Mateusz FM0 Lublin Mayday team Lublin 1299.88
30 291.19 0 Klimaszewski Maciej FM0 Turowo Warszawski Klub Kolarski 1291.19
31 286.21 0 Wróblewski Nokodem FM0 Suwałki 1286.21
32 284.16 0 Wierzchowski Kacper FM0 Przyłęki KS Szosa Żnin 1284.16
33 280.05 950 Nowicki Rafał FM0 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1280.05
34 279.09 0 Guzenda Michał FM0 Marki IM Logistics RafBike Cycling Team 1279.09
35 275.98 0 Pendras Cezary FM0 Suwałki MTB Suwałki 1275.98
36 263.94 0 Garula Szymon FM0 Łomianki Dolne Bike Concept 1263.94
37 262.38 0 Miler Damian FM0 Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko 1262.38
38 260.60 0 Warda Adrian FM0 Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w Radomsku 1260.60
39 253.22 0 Godlewski Dominik FM0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1253.22
40 250.11 0 Grochowalski Szymon FM0 Rawa Mazowiecka 1250.11
41 236.99 0 Lauk Kacper FM0 Andrespol 1236.99
42 236.45 0 Pecoraro Gabriel FM0 MICHAŁÓW Wieliszew Heron Team 1236.45
43 236.36 0 Grzybowski Michał FM0 Olsztyn 1236.36
44 235.71 0 Łopatowski Damian FM0 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1235.71
45 234.64 0 Kozłowski Michał FM0 Żnin KS Szosa Żnin 1234.64
46 233.66 0 Bolek Stanisław FM0 Nowa Iwiczna BBteam 1233.66
47 229.91 0 Gorczycki Jakub FM0 CZARNOWO Continental 1229.91
48 226.32 0 Dębski Wiktor FM0 1226.32
49 224.78 0 Kowalczyk Michał FM0 Janówka 1224.78
50 222.00 0 Juchniewicz Dominik FM0 Warszawa 1222.00
51 219.04 0 Cieślak Daniel FM0 Legionowo 1219.04
52 217.49 0 Wróbel Piotr FM0 Józefów 1217.49
53 217.36 0 Białas Piotr FM0 Piastów 1217.36
54 204.22 0 Orlikowski Michał FM0 1204.22
55 199.84 0 Lipowski Konrad FM0 MŁAWA 1199.84
56 197.68 0 Malinowski Krystian FM0 Brodnica 1197.68
Partnerzy