Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 300.00 296 Tomaszewska Julita FK3 Legionowo Timbud Team 1300.0001:03:18
2 289.33 378 Lach Aleksandra FK1 Wołomin 1289.3301:05:38
3 286.07 205 Krzyczkowska Malwina FK0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1286.0701:06:23
4 282.45 228 Dobrowolska Magdalena FK2 Janówek Pierwszy 1282.4501:07:14
5 266.90 277 Orłowska Dorota FK2 Chotomów Heron Team 1266.9001:11:09
6 257.14 164 Rząsowska Anna FK3 Warszawa 1257.1401:13:51
7 256.33 358 Matuszewicz Agata FK2 Warszawa 1256.3301:14:05
8 253.82 246 Wielgo Natalia FKJ Białki NOSiR Mazowsze Serce Polski Cykling Team 1253.8201:14:49
9 249.76 202 Gąsiewska Iwona FK3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1249.7601:16:02
10 242.94 120 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1242.9401:18:10
11 242.74 326 Strumnik Katarzyna FK2 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1242.7401:18:14
12 240.08 175 Kazińska Katarzyna FK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1240.0801:19:06
13 234.64 302 Kłudkiewicz Antonina FK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 1234.6401:20:56
14 227.02 335 Bandura Agata FK2 warszawa Trek Velonews 1227.0201:23:39
15 222.54 382 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1222.5401:25:20
16 222.32 150 Gryziak Anna FK3 Jabłonna 1222.3201:25:25
17 220.13 266 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 1220.1301:26:16
18 217.40 34 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo Bike Salon Team 1217.4001:27:21
19 214.46 199 Grabowska Anna FK3 Chotomów 1214.4601:28:33
20 213.41 303 Poruszek Marta FK4 Warszawa AM-D Alumex MTB Team 1213.4101:28:59
21 208.38 5 Malec Agnieszka FK3 Warszawa 1208.3801:31:08
22 207.09 401 Lenarska-Praljak Agata FK3 Warszawa Polski Klub MTB 1207.0901:31:42
23 198.19 271 Fedejko Alicja FK4 Otwock SuperDrob Bike Team 1198.1901:35:49
24 187.28 380 Borowska Iwona FK5 Warszawa AM-D Alumex MTB Team 1187.2801:41:24
25 176.62 204 Moćko Beata FK4 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1176.6201:47:31
26 176.13 316 Pawłowski Magda FK3 Warszawa 1176.1301:47:49
27 175.45 189 Stękiel Dorota FK5 WARSZAWA Goggle Pro Active Eyewear 1175.4501:48:14
28 173.13 310 Hajduk Monika FK2 Żyrardów 1173.1301:49:41
29 153.02 449 Korczowska Daria FK2 WARSZAWA 1153.0202:04:06
30 147.36 260 Ordak Iwona FK2 Warszawa 1147.3602:08:52
Partnerzy