Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2400.00 0 Woźnica Małgorzata FK4 Łomianki ABC Data Bike Team 9300.00300.00300.00300.00300.00300.00300.00300.00300.00
2 2336.89 0 Jakubowska Katarzyna FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 9286.27276.10291.50288.94292.12281.31300.00296.74300.00
3 2264.27 0 Poruszek Marta FK4 Warszawa Alumex MTB Team 13294.29299.31264.48280.42269.90268.04275.33277.22271.59272.45280.53272.74284.42
4 2241.75 0 Sobkowiak Agnieszka FK4 Toruń IGT MTB TEAM 8278.34286.78275.87287.16267.76271.03280.79294.02
5 2217.45 0 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 10294.16289.04281.12263.19266.44246.68281.25201.28283.49258.76
6 2165.32 0 Niklewicz Ewa FK4 Julianów HPE-ESKOM 8298.37262.57257.24268.74272.54262.42267.01276.43
7 2146.28 0 Socha-Mudlaff Monika FK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 8274.41252.05259.66269.20266.87281.71268.59273.80
8 1726.59 0 Kowalik Agnieszka FK4 Warszawa Alltop STAG Team 9230.98206.00213.11218.34211.50195.20204.56221.36220.73
9 1379.15 0 Kulińska Dorota FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5292.26300.00268.20260.63258.05
10 829.66 0 Lewandowska Izabella FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3290.04265.53274.09
11 764.80 0 Jaśkiewicz Justyna FK4 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 3255.55257.45251.79
12 583.29 0 Włoszycka Magdalena FK4 STARE BABICE Polski Klub MTB 2287.63295.66
13 575.52 0 Milkiewicz Anna FK4 Toruń 2287.47288.05
14 509.10 0 Jarzębińska Agnieszka FK4 Włocławek 2256.57252.53
15 508.46 0 Kałkun Natasza FK4 Rzeszów PT Mazury Team Ełk 2254.97253.48
16 501.80 0 Fedejko Alicja FK4 Otwock SuperDrob Bike Team 2245.45256.36
17 450.17 0 Nessel Maria FK4 Toruń 2228.33221.84
18 300.00 0 Paterak Anna FK4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1300.00
19 275.88 0 Konopka Halina FK4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1275.88
20 251.01 0 Spułtowska Joanna FK4 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1251.01
21 245.32 0 Guzińska Krystyna FK4 Piotrkow Trybunalski 1245.32
22 242.43 0 Piela-Obidzińska Anna FK4 Łódź Dell Team 2114.24128.19
23 183.41 0 Juchniewicz Katarzyna FK4 Warszawa 1183.41
Partnerzy