Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2382.35 0 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 9300.00300.00290.26300.00300.00269.55296.16296.46299.46
2 2370.00 313 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 11293.22300.00300.00286.12284.14290.28300.00274.71292.87295.15298.48
3 2331.95 0 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 8271.39291.27298.03290.36299.01292.31296.18293.40
4 2328.29 0 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 Stefanówka GO Sport Scrapper Team 8280.94283.50287.23297.66300.00289.58294.68294.69
5 2321.58 0 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów IFON KolarzKlub 9274.68269.01258.11282.80300.00297.77297.33300.00300.00
6 2310.72 1333 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 10281.51288.44260.38287.89279.73284.29288.61292.65295.99291.34
7 2216.97 0 Księżak Karolina FK3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 11276.98279.92273.68246.00271.53276.54279.89277.46250.94280.97266.92
8 2214.79 0 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 Warszawa RIDE43team 8300.00245.00263.07280.51283.60284.85273.54284.22
9 2166.34 0 Sienkiewicz Żaneta FK3 Zielonka RB Riders 9253.03268.37285.00283.08263.37270.60273.12269.77244.28
10 2150.00 234 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 9260.32265.02253.04243.67270.39279.25277.18272.50272.30
11 2042.55 215 Minda Ewa FK3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 8247.92267.06269.55242.22230.88267.03270.91246.99
12 1954.67 505 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 12220.14213.71239.05220.89236.02248.91241.61230.24236.50243.77256.14252.68
13 1866.75 0 Kuczwalska Joanna FK3 Grudziądz 9225.73222.00211.55234.62227.74241.74229.60248.28237.04
14 1845.98 0 Przybysz Weronika FK3 Warszawa Alltop STAG Team 8220.31232.56208.70243.86236.28235.94228.63239.71
15 1775.64 0 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 10186.07214.70205.37195.26220.48222.56191.15244.50243.73229.06
16 1761.18 1220 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 10202.90219.50205.11213.29218.27213.63214.73218.79234.27228.69
17 1625.20 0 Chęć Joanna FK3 Milanówek 7238.03264.79206.10266.81258.36176.20214.90
18 1610.43 0 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 6252.91273.28278.37264.59267.58273.70
19 1255.62 0 Piątek Katarzyna FK3 Warszawa 5244.25252.58252.60251.70254.48
20 1073.27 0 Kalinowska Joanna FK3 Rypin cykliści rypin 4267.57271.18258.07276.45
21 1051.67 0 Grzelak Agnieszka FK3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 4259.22270.44272.29249.72
22 983.49 0 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 4259.56245.15234.18244.59
23 818.94 0 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 3265.95273.46279.53
24 777.74 0 Grudzińska Sylwia FK3 Otwock STANWEX II TEAM 4193.55166.68205.26212.26
25 573.40 1213 Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 2288.03285.37
26 568.96 0 Prejs Justyna FK3 Celestynów TS Meran-Otwock 2283.51285.46
27 558.62 0 Troficka Klara FK3 Warszawa 2283.32275.30
28 535.37 0 Bednarczyk Katarzyna FK3 Krężnica 2251.14284.23
29 521.54 0 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM 2261.33260.21
30 503.90 0 Wittlieb Iwona FK3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 2237.86266.04
31 491.60 0 Ziółkowska Monika FK3 Łódź Dell Team 3148.67176.25166.67
32 454.00 0 Brykowska Joanna FK3 Deutsche Bank Bike Team 2223.90230.10
33 418.19 0 Gajowiak Elżbieta FK3 2215.02203.17
34 300.00 0 Napióra Alicja FK3 Sokolniki Las Hurtap 1300.00
35 296.44 0 Kowalska Monika FK3 Warszawa i-Sport team 1296.44
36 292.72 0 Matuszewska Joanna FK3 Grudziądz 1292.72
37 282.25 0 Mieszkowska Luiza FK3 Otwock TS Meran-Otwock 1282.25
38 281.07 0 Surdyk Joanna FK3 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 1281.07
39 279.82 0 Skomin Mariola FK3 Ełk 1279.82
40 279.33 0 Gorban Tatyana FK3 Kaliningrad 1279.33
41 277.99 0 Fiszer Agnieszka FK3 Brodnica 1277.99
42 275.73 0 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 1275.73
43 273.21 0 Urbańska Marta FK3 Łódź Łódź Kocha Sport 1273.21
44 271.55 0 Leśniewska Joanna FK3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1271.55
45 270.88 0 Łozowicka Anna FK3 1270.88
46 266.61 0 Sczaniecka Karolina FK3 Ciechanów Mettler-Toledo 1266.61
47 258.83 0 Brulińska Monika FK3 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 1258.83
48 248.46 0 Czekaj Justyna FK3 Warszawa JustComply TEAM 1248.46
49 244.42 0 Szymańska Agnieszka FK3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1244.42
50 238.23 0 Szczypkowska Sylwia FK3 1238.23
51 232.41 0 Matraszek Patrycja FK3 Chotomów Wieliszew Heron Team 1232.41
52 231.06 0 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1231.06
53 225.25 0 Świacka Sylwia FK3 Otwock 1225.25
54 224.40 0 Łempicka Katarzyna FK3 FALENTY 1224.40
55 223.67 0 Gąsiewska Iwona FK3 MTB EŁK PROSTKI 1223.67
56 221.42 0 Nawrocka Joanna FK3 bydgoszcz VauPe 1221.42
57 217.85 0 Sobczak Karolina FK3 Łęczyca Hurtap 1217.85
58 214.41 0 Adamiak Sylwia FK3 Team PKO Bank Polski 1214.41
59 213.43 0 Wrzosek Katarzyna FK3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 1213.43
60 211.28 0 Wrona Milena FK3 Jabłonna 1211.28
61 181.56 0 Rogóz-Namiotko Karolina FK3 Olsztyn 1181.56
62 174.93 0 Filipowicz Ewa FK3 1174.93
Partnerzy