Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• Kobiety Open MK1 MK2 MK3 MK4
• Mężczyźni Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• Kobiety Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• Mężczyźni Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK1 HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Zamana Group 2020
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*
1 2275.60 0 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 12268.24286.35242.55261.84235.70300.00291.30293.38251.15284.01288.42263.90
2 2190.38 0 Kłudkiewicz Antonina FK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 8271.93242.33294.60300.00283.19247.93285.77264.63
3 2111.89 0 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B team 9248.45247.98227.33283.02259.71248.82283.42280.12260.38
4 2100.00 0 Krętkowska Anna FK2 CIECHANÓW T4B team 7300.00300.00300.00300.00300.00300.00300.00
5 2062.69 0 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Bar Janusz MTB Team 9252.31244.53236.50293.71271.69221.98291.05233.33239.56
6 1979.81 0 Nowakowska Katarzyna FK2 Janki Pro Family Cycling Team 9251.91257.68219.02236.81209.74261.59262.45251.28239.08
7 1722.71 0 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 6300.00280.39296.05249.50300.00296.77
8 1559.07 0 Mirkowska Magdalena FK2 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 8184.06228.52210.11175.58175.18211.37193.09181.15
9 1508.66 0 Dąbrowska Ewelina FK2 Cisie Mińska Grupa Rowerowa 6255.78219.09280.09259.82252.07241.81
10 1292.44 0 Radzimska Joanna FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 6214.64229.71208.39251.90154.28233.53
11 1119.63 0 Kruczek Monika FK2 warszawa 4290.98276.70251.95300.00
12 1090.64 0 Nocuń Anna FK2 Warszawa 4288.76261.95289.85250.08
13 900.00 0 Blokowska Beata FK2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 3300.00300.00300.00
14 719.15 0 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 3250.35218.50250.30
15 662.64 0 Kołnier Ewa FK2 Warszawa Kompren Sport Team 3211.16213.66237.82
16 600.00 0 Makowska Katarzyna FK2 Lublin 2300.00300.00
17 539.24 0 Kramska-Dorsz Katarzyna FK2 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 2241.37297.87
18 401.19 0 Marczak Daria FK2 Warszawa DSV TEAM 2218.34182.85
19 300.00 0 Gumieniak Joanna FK2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1300.00
20 300.00 0 Kaszewiak Karolina FK2 Warszawa 1300.00
21 300.00 0 Kurmanowska Izabela FK2 Piaseczno POLSKI KLUB MTB 1300.00
22 299.16 0 Gąsiewska Magdalena FK2 Warszawa 1299.16
23 297.53 0 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1297.53
24 277.18 0 Jędrzejczyk Anna FK2 Otwock AK-SPED 1277.18
25 268.27 0 Mach Alicja FK2 Warszawa 1268.27
26 256.38 0 Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1256.38
27 248.66 0 Jaroszewicz Emilia FK2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1248.66
28 245.77 0 Mańkowska Ewelina FK2 Poznań Alltop STAG Team 1245.77
29 245.53 0 Strawa Beata FK2 LUBLIN 1245.53
30 241.40 0 Zacharczuk Katarzyna FK2 Warszawa Alumex MTB Team 1241.40
31 238.71 0 Hyzopska Żaneta FK2 Ełk Moto Diablo Team 1238.71
32 235.05 0 Kucewicz Małgorzata Maria FK2 Orneta 1235.05
33 232.36 0 Podgórska Karolina FK2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1232.36
34 231.94 0 Baraniecka Anna FK2 Puławy 1231.94
35 221.41 0 Zielony Ewa FK2 Warszawa 1221.41
36 213.75 0 Gustaw Agnieszka FK2 Lublin PZU Sport Team 1213.75
37 212.23 0 Bijak Anna FK2 Kraśnik 1212.23
38 199.59 0 Mościcka Izabela FK2 Warszawa Alumex MTB Team 1199.59
39 195.15 0 Mularczyk Anna FK2 Stawigóda 1195.15
40 180.67 0 Więcek Kamila FK2 Ełk PT Mazury Team Ełk 1180.67
41 141.55 0 Grabowska Patrycja FK2 Marki 1141.55
Partnerzy