Wyścigi MiniMini+ Mazovia

Zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych, przeprowadzane w towarzystwie znanej z telewizyjnych ekranów Rybki MiniMini.

Wyścigi MiniMini+, to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, żeby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Wyścig dla dzieci do lat 6 rozgrywany jest podczas cyklu maratonów rowerowych Cisowianka Mazovia MTB Marathon i cyklu wyścigów szosowych Road Tour na terenie miasteczka sportowego.

Udział w zawodach jest bezpłatny, a każde dziecko otrzymuje specjalny numer startowy na wyścig. Numer obowiązuje na wszystkich edycjach w sezonie 2019.

Zapisy na zawody odbywają się w dniu imprezy w biurze zawodów. Po zawodach wszystkie dzieci otrzymują upominki, a w biurze zawodów można również odebrać dyplom uczestnictwa w zawodach. Po zawodach na stronie imprezy ukażą się zdjęcia pamiątkowe z danego wydarzenia.

Program zawodów na każdy wyścig znajduje się w zakładce danej imprezy.

  • Regulamin wyścigów
  • Kalendarz wyścigów MiniMini w roku 2019 (dotyczy zawodów w ramach Cisowianka Mazovia MTB Marathon i Road Tour)

Każdy mały uczestnik na zawodach otrzymuje od Sponsora Tytularnego specjalną dedykowaną wodę dla dzieci moja pierwsza Cisowianka.

*Szczegółowe informacje na temat wyścigów możesz uzyskać kontaktując się z biurem zawodów: Biuro@ZamanaGroup.pl, tel. 533 005 212

2019-02-27 POWRÓT
Partnerzy