Zamana Group

Jesteśmy najbardziej doświadczoną w Polsce firmą, która zajmuje się kompleksową organizacją imprez sportowych. Działamy aktywnie na rynku od 15 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy setki imprez sportowych w całym kraju.

Oferujemy kompleksowy zakres usług dla firm, klubów, związków i organizacji sportowych, a także klientów pragnących wykorzystać sport do celów marketingowych.

Posiadamy sprawdzone zaplecze techniczne oraz zespół profesjonalne przygotowanych ludzi, których szkolimy od wielu lat. Korzystając z naszych rozwiązań możesz czuć się bezpiecznie.

Nad wszystkim czuwa Cezary Zamana- jeden z najbardziej utytułowanych polskich kolarzy! Mistrz Polski, zwycięzca Tour de Pologne, który w ciągu 17 lat zawodowej kariery wielokrotnie startował w najważniejszych światowych wyścigach, takich jak Tour de France czy Wyścig Pokoju.

Po zakończeniu zawodowej kariery stworzył od podstaw firmę, która dziś zajmuje się profesjonalną organizacją największych w kraju imprez sportowych pod szyldem ZAMANA GROUP.

Zapraszamy do współpracy.

2016-03-15 POWRÓT
Partnerzy