Rating:
100%
100%
Starty: 0/1/1
Rating:
98.8%
98.8%
Starty: 0/0/2
Rating:
98.7%
98.7%
Starty: 0/14/18
Rating:
96.6%
96.6%
Starty: 0/66/118
Rating:
95.6%
95.6%
Starty: 0/52/52
Rating:
94.7%
94.7%
Starty: 0/20/21
Rating:
93.3%
93.3%
Starty: 0/135/138
Rating:
91.4%
91.4%
Starty: 0/18/21
Rating:
91.3%
91.3%
Starty: 0/30/36
Rating:
90.7%
90.7%
Starty: 0/12/15
Rating:
90.6%
90.6%
Starty: 0/96/152
Rating:
90.2%
90.2%
Starty: 0/3/3
Rating:
90.1%
90.1%
Starty: 0/56/196
Rating:
89.6%
89.6%
Starty: 0/75/126
Rating:
88.8%
88.8%
Starty: 0/36/36
Rating:
87.7%
87.7%
Starty: 0/43/55
Rating:
87.5%
87.5%
Starty: 0/91/161
Rating:
87.2%
87.2%
Starty: 0/112/219
Rating:
86.2%
86.2%
Starty: 0/11/11
Rating:
86.2%
86.2%
Starty: 0/1/1
Rating:
85.9%
85.9%
Starty: 0/19/19
Rating:
85.7%
85.7%
Starty: 0/32/32
Rating:
84.8%
84.8%
Starty: 0/13/70
Rating:
84.7%
84.7%
Starty: 0/3/12
Rating:
84.5%
84.5%
Starty: 0/24/34
Rating:
84.4%
84.4%
Starty: 0/6/6
Rating:
82.6%
82.6%
Starty: 0/31/43
Rating:
81.3%
81.3%
Starty: 0/14/16
Rating:
79.6%
79.6%
Starty: 0/1/1
Rating:
79.4%
79.4%
Starty: 0/8/12
Rating:
78.6%
78.6%
Starty: 0/16/16
Rating:
77.8%
77.8%
Starty: 0/23/23
Rating:
73.2%
73.2%
Starty: 0/11/11
Rating:
72.2%
72.2%
Starty: 0/18/18
Rating:
71.9%
71.9%
Starty: 0/1/1
Rating:
71.6%
71.6%
Starty: 0/2/2
Rating:
71.3%
71.3%
Starty: 0/20/20
Rating:
70.8%
70.8%
Starty: 0/4/4
Rating:
66%
66%
Starty: 0/4/4
Rating:
65%
65%
Starty: 0/9/9
Rating:
59.1%
59.1%
Starty: 0/3/3
Rating:
48.5%
48.5%
Starty: 0/3/3
Starty: 0/21/41
Starty: 0/7/20
Starty: 0/0/0
Starty: 0/1/1
Razem: 46

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 3195.10 punktów na tym maratonie. Punktowali: Dariusz Fabijański (G:596.73), Andrzej Jędrej (G:582.05), Magdalena Kuszmider (G:571.49), Małgorzata Lutecka (M:500.00), Marcin Wacinowski (M:477.26), Kamil Leciejewski (M:467.57).

Team jest teraz na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-10-13 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 17 zawodników, łącznie pokonując 695 km w czasie 04:01:30.

Pro (41 km) jechali: Dariusz Fabijański (czas 02:11:31, śr. 0.0 km/h, 596.73 pkt), Andrzej Jędrej (czas 02:14:50, śr. 0.0 km/h, 582.05 pkt), Magdalena Kuszmider (czas 02:32:57, śr. 0.0 km/h, 571.49 pkt), Jarosław Ziółkowski (czas 02:08:36, śr. 0.0 km/h, 556.14 pkt), Leszek Foryś (czas 02:22:36, śr. 0.0 km/h, 550.35 pkt), Paweł Bagieński (czas 02:22:37, śr. 0.0 km/h, 501.48 pkt), Tomasz Lutecki (czas 02:30:29, śr. 0.0 km/h, 475.27 pkt).

½Pro (60 km) jechali: Małgorzata Lutecka (czas 01:40:31, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Marcin Wacinowski (czas 01:27:36, śr. 0.0 km/h, 477.26 pkt), Kamil Leciejewski (czas 01:29:25, śr. 0.0 km/h, 467.57 pkt), Artur Bilski (czas 01:33:33, śr. 0.0 km/h, 463.92 pkt), Anna Stępniak (czas 01:48:30, śr. 0.0 km/h, 463.21 pkt), Jakub Karwowski (czas 01:37:08, śr. 0.0 km/h, 430.42 pkt).

Fit (19 km) jechali: Jolanta Bagieńska (czas 00:55:32, śr. 20.5 km/h, 300.00 pkt), Antonina Kłudkiewicz (czas 01:00:13, śr. 18.9 km/h, 264.63 pkt).

Hobby (10 km) jechała Hania Lutecka (czas 00:34:12, śr. 17.5 km/h, 148.34 pkt).

Zawodów nieukończył Arkadiusz Łaździn.

2019-10-13 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 3145.13 punktów na tym maratonie. Punktowali: Andrzej Jędrej (G:600.00), Jarosław Ziółkowski (G:595.54), Magdalena Kuszmider (G:573.02), Kamil Leciejewski (M:461.58), Jarosław Prętki (M:459.08), Tomasz Lutecki (M:455.91).

Team jest teraz na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-09-23 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 19 zawodników, łącznie pokonując 738 km w czasie 09:01:38.

Pro (38 km) jechali: Andrzej Jędrej (czas 02:27:14, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Jarosław Ziółkowski (czas 02:16:43, śr. 0.0 km/h, 595.54 pkt), Magdalena Kuszmider (czas 02:48:40, śr. 0.0 km/h, 573.02 pkt), Kamil Nogalski (czas 02:22:41, śr. 0.0 km/h, 549.61 pkt), Leszek Foryś (czas 02:41:03, śr. 0.0 km/h, 548.53 pkt), Dariusz Fabijański (czas 02:49:24, śr. 0.0 km/h, 521.49 pkt), Paweł Bagieński (czas 02:42:46, śr. 0.0 km/h, 500.23 pkt).

½Pro (58 km) jechali: Kamil Leciejewski (czas 01:33:55, śr. 0.0 km/h, 461.58 pkt), Jarosław Prętki (czas 01:42:14, śr. 0.0 km/h, 459.08 pkt), Tomasz Lutecki (czas 01:36:57, śr. 0.0 km/h, 455.91 pkt), Marcin Wacinowski (czas 01:35:21, śr. 0.0 km/h, 454.64 pkt), Artur Bilski (czas 01:43:56, śr. 0.0 km/h, 451.57 pkt), Arkadiusz Łaździn (czas 01:43:57, śr. 0.0 km/h, 451.50 pkt), Anna Stępniak (czas 02:00:26, śr. 0.0 km/h, 411.22 pkt).

Fit (18 km) jechali: Jolanta Bagieńska (czas 00:51:41, śr. 20.9 km/h, 300.00 pkt), Antonina Kłudkiewicz (czas 00:56:13, śr. 19.2 km/h, 285.77 pkt), Adrian Krupa (czas 00:51:40, śr. 20.9 km/h, 246.29 pkt).

Hobby (6 km) jechali: Iwo Dolota (czas 00:24:56, śr. 14.4 km/h, 170.19 pkt), Hania Lutecka (czas 00:28:42, śr. 12.5 km/h, 156.56 pkt).

2019-09-23 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy