Pełen serwis!

Podczas Epilogu Mazovii: Mława nie mogło zabraknąć naszych przyjaciół z AJs Fenwicks. A że to specjalny maraton, to i zaangażowanie ekipy będzie wyjątkowe. Ale niech o tym opowiedzą już oni sami - przeczytajcie, jaką niespodziankę dla Was przygotowali.

"Niezależnie od standardów dostarczanych przez AJ'S Andrzej Honczar, wyłącznego dystrybutora preparatów rowerowych marki Fenwick's w Europie, polegających dotychczas na technicznym zabezpieczeniu Mazovia MTB Cisowianka w oparciu o profesjonalny serwis rowerowy oraz rowerowe SPA Fenwick's - na epilogu w Miławie, AJ'S Fenwick's w nieco innej muzycznej odsłonie.
Jak sam Cezary Zamana stwierdził - "drzewo na ognisko już się suszy...", a gitara, śpiew i profesjonalne skrzypki będą z pewnością miłym akcentem dla wszystkich tych, którzy zapragną przyłączyć się do muzycznych rozwiązań AJ'S. Zapraszamy zatem gorąco - do serwisu i stacji czyszczących, do obserwacji i powielania czyszczącej metody Fenwick's, przede wszystkim jednak do wspólnego śpiewania.
Jeśli poezja śpiewana Edwarda Stachury przypadnie kolarzom do gustu to będzie to dobry zwiastun do muzycznych działań w kolejnym sezonie."

(fot. Patrycja Mic)

2018-10-26 POWRÓT
Partnerzy