Informatycy w Piasecznie

W Piasecznie odbył się równolegle Maraton rowerowy dla Informatyków i branży IT. Informatycy mieli swoja oddzielną klasyfikację, którą zorganizowała firma ESKOM wraz z partnerami. Pomysł na maraton powstał z pasji ESKOM, jaką są rowery. Wszyscy wiemy, jaki jest wizerunek typowego informatyka – flanelowa koszula, grube okulary, wychudzony, patrzy w ekran komputera cały dzień, a poza nim nie widzi właściwie świata (chyba że mówimy o świecie wirtualnym). Siedzący tryb życia, cola i chipsy – czy tacy serio są wszyscy informatycy? W Piasecznie zobaczyliśmy, że to tylko stereotyp.

Firma bierze udział w zawodach rowerowych od 8 lat. Od kilku ostatnich sezonów drużyna rowerowa ESKOM połączyła się z drużyną HPE, nosząc obecnie nazwę HPE-ESKOM.

Firma ESKOM chce podziękować za naszym pośrednictwem autoryzowanym partnerom firmy HP Inc. Polska, w zakresie drukowania i dystrybucji oryginalnych materiałów eksploatacyjnych – firmie Xerima, berolina oraz JM Data. W zakresie promocji wydarzenia dziękujemy portalowi Infopraca oraz NofluffCoder.

Informatyków zapraszamy za rok.

2018-06-19 POWRÓT