Zachęta od Nutrend

Nasz wieloletni partner przygotował bonus na start dla wszystkich zawodników Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Po pierwszym starcie w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon w sezonie 2019 wszyscy otrzymujecie pokaźny rabat na jednorazowe zakupy w sklepie internetowym Nutrend. Skorzystajcie z kodu rabatowego MAZOVIA2019 i zaopatrzcie się w odżywki, które pomogą Wam podszlifować oraz utrzymać formę przez najbliższe miesiące.

Nutrend produkuje odżywki i suplementy diety dla sportowców oraz środki spożywcze dla osób aktywnych od 1993 r. Siedziba firmy znajduje się w Ołomuńcu w Czechach. Ponieważ znaczna część asortymentu jest kierowana do osób trenujących wyczynowo, firma kładzie duży nacisk na skuteczność działania oraz najwyższą jakość użytych składników.
Produkty nie zawierają substancji znajdujących się na liście WADA, a surowce nabywane są wyłącznie od sprawdzonych w wieloletniej współpracy dostawców, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo ich stosowania.
Wiosną 2011 roku firma zakupiła źródło wody artezyjskiej HORSKY PRAMEN o głębokości 170 m. Ta krystalicznie czysta, naturalnie przefiltrowana woda podnosi walory zdrowotne i smakowe naszych napojów.
W chwili obecnej regularnie dostarcza swoje produkty do 29 krajów na całym świecie.

2019-03-14 POWRÓT
Partnerzy