Wyruszcie na rejs

Zregenerujcie siły i odkryjcie kawał świata dzięki wyprawie rejsem ekspedycyjnym.

Poza rowerowym światem

Ziemia, powietrze, czasem ogień (w mięśniach!) - wsiadając na rowerowe siodełko oddajemy się żywiołom. Pokora i walka. Zmęczenie i odpoczynek. Zapomnienie i adrenalina, tygiel różnych emocji.

Niezależnie od tego, czy się ścigamy ze sobą, z innymi, czy jadąc po prostu, zapominamy o codzienności - wtedy jesteśmy bliżej natury. Nic nas niej nie odgradza, nie zagłusza dźwięków. Możemy dotrzeć prawie wszędzie. Prawie. Jeden żywioł pozostaje dla nas na rowerze tajemnicą...

Czwarty żywioł: Woda.

Daleka i nieodgadniona. Woda. Nie rzeka, jezioro, ale woda, której nie ogranicza horyzont - Ocean. Przestrzeń z otwartym horyzontem.

A gdyby ten żywioł odkryć, doświadczyć? Ten jeden, wyjątkowy raz poczuć, jak wiatr, zamiast kasku, wypełnia żagle na pełnym oceanie. Zamiast rowerem na pagórki, wspinać się na fale. Zamiast wzbijać błoto i pył z rowerowych szlaków, wzbijać w powietrze morską pianę. Zamiast po rowerowej wyprawie zajechać przed dom, zawijać do portów na wulkanicznych wyspach. Zapuścić się spacerem w pierwotny, baśniowy las. Zregenerować się i nabrać sił na resztę rowerowego sezonu. I doświadczyć tych wszystkich tajemnic natury na pokładzie wyjątkowego jachtu ekspedycyjnego.

Wszystko to możliwe jest na Malaice, 15-metrowym jachcie ekspedycyjnym. Na jachcie absolutnie wyjątkowym, kameralnym, który na pokład, pomimo swojej wielkości, zabiera tylko czterech pasażerów.

Zaspokoić rowerowy głód na oceanie

Uzależnienie od roweru? Dla rowerzystów na rowerowym głodzie jest małe antidotum - w większości portów można wypożyczyć rowery i nabrać wiatru między szprychy. Przeciąć dzikie ścieżki, małe drogi i zakamarki wysp. Odwiedzić lokalne kawiarnie, winiarnie, wulkaniczne kaldery i baseny…

Czwarty, oceaniczny żywioł i archipelag zagubionych na Atlantyku wysp czeka na odkrycie. Na Ciebie.

Jesteście zainteresowani? Piszcie na adres svmalaika@yahoo.com, by poznać terminy rejsów i warunki uczestnictwa.

2019-05-17 POWRÓT
Partnerzy