Wirtualny wyścig Głowno Gold Race

Zapraszamy Was na pełnokrwiste ściganie się w wirtualnej i wolnej od koronawirusa rzeczywistości. Startujcie w Głowno Gold Race!

Razem z ekipą z KolarzKlub oraz iFON.pl przygotowaliśmy dla Was trasę, która przyniesie prawdziwe sportowe emocje i pozwoli znów zakosztować szosowej rywalizacji. Zapomnicie, że jedziecie na trenażerach, nie będziecie zwracać uwagi na to, że pedałujecie we własnym pokoju. Zabierzemy Was w sam środek kipiącego od adrenaliny peletonu i stworzymy Wam pierwszorzędne warunki do ścigania się z rywalami.

Do startu będziecie potrzebować smart trenażera oraz konta w aplikacji Rouvy.

„Zachęcam do udziału w tym wirtualnym wyścigu nie tylko dlatego, że jest to absolutna nowość i okazja do przełamania monotonii treningu. Część dochodu z zapisów zostanie przekazana na akcję Posiłek od Serca, czyli codzienne posiłki dla personelu medycznego Szpitala Bielańskiego. Już od kilkunastu dni zespół warszawskiego lokalu Biały Ogródek codziennie zawozi tam pyszne obiady, w ten sposób wspierając służbę zdrowia walczącą z epidemią. Dzięki udziałowi w naszych zawodach, będzie można osobiście włączyć się w tę szlachetną akcję” – zachęca Cezary Zamana.

Licytowana będzie też kamizelka kolarska Sky Team z podpisami m.in. triumfatorów Tour de France Chris Froom czy Egana Bernala oraz takich szosowych gigantów jak Geraint Thomas i Michał Kwiatkowski. Na licytacji zdobyć będzie można też numer C-19, który gwarantuje swojemu właścicielowi darmowe starty we wszystkich wyścigach cyklu Road Tour (na prawdziwej i wirtualnej szosie).

Więcej szczegółów o wirtualnym wyścigu Głowno Gold Race znajdziecie tutaj.

2020-04-22 POWRÓT
Partnerzy