Startujcie w zimowych maratonach

Jak co roku, ściganie zaczynamy już w styczniu. To wtedy debiutuje Northtec MTB Zimą. Przyszykowaliśmy dla Was trzy maratony, które będą mocną rozgrzewką przed wiosennymi startami. Nie zważajcie na mróz, nie przestraszcie się śniegu i ruszajcie na trasy wytyczone przez Cezarego Zamanę.

Dla miłośników rowerów nie ma warunków, w których nie dałoby się jeździć. I to właśnie z myślą o takich pasjonatach, którzy zamiast siłowni wolą jazdę w terenie, Cezary Zamana organizuje Northtec MTB Zimą. To cykl trzech maratonów rozgrywanych na początku roku i bez względu na zimową aurę.

Pierwszym przystankiem będzie Jabłonna (20 lutego), następnie Mrozy (10 lutego) oraz Długosiodło (24 lutego). Wszędzie tam czekać będą na Was:

  1. trasy w trzech wariantach: młodzieżowy dystans Hobby, stworzony dla początkujących dystans Fit oraz dystans ½ Pro, gdzie najlepiej poczują się ci bardziej doświadczeni oraz zaawansowani kolarze;
  2. rozgrzewające, regenerujące dania: serwowane na szkolnych stołówkach i pozwalające odbudować utracone kalorie;
  3. atrakcyjne pakiety startowe;
  4. pamiątkowe medale: każdy, kto ukończy wszystkie trzy maratony Northtec MTB Zimą, wróci do domu z kapitalnym medalem;
  5. komfortowe zaplecze: ocieplane szatnie, przebieralnie oraz możliwość porządnego wymycia roweru.

Kolejny rok naszym sponsorem tytularnym jest polski producent rowerów Northtec.

Northtec MTB Zimą to cykl, który ma Wam wiele do zaoferowania. Po pierwsze, możecie potraktować go jako klasyczną rywalizację. Po drugie, może być on okazją do spotkania się z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami z peletonu. Po trzecie, to ciekawe urozmaicenie treningu i szansa na zastąpienie trenażera. Po czwarte, to okazja do podszkolenia się w kolarskiej technice jazdy oraz upadków. Po piąte wreszcie, propozycja Cezarego Zamany jest zaproszeniem do zmierzenia się z samym sobą i sprawdzenia silnej woli. Czy będzie w Tobie wystarczająco dużo charakteru, by ruszyć na trasę mimo niskiej temperatury, mimo uciążliwego śniegu, mimo odwilżowego błota?

Zapisy na maratony Northtec MTB Zimą już trwają. Ci z Was, którzy do 31 grudnia wykupią pakiet Max, dostaną w prezencie kolarską ciepłą czapeczkę z limitowanej kolekcji Zima 2019.

2018-11-29 POWRÓT
Partnerzy