Serwis od AJ'S Fenwick's

Przez całą etapówkę możecie korzystać z technicznego wsparcia od naszych przyjaciół z AJ'S Fenwick's.

PAKIETY ROWEROWEGO SPA FENWICKS+SERWIS

1. Fenwick’s SPA – zrób to sam – pakiet bezpłatny
Posiadasz gąbkę i piankę Fenwick’s? Czyszczenie napędu rowerowego metodą Fenwick’s nie jest Ci obce? Jesteś w pełni sił po ukończonym starcie? SPA Fenwick’s – zrób to sam to opcja dla Ciebie. Zadbaj o odpowiednie przygotowanie transmisji rowerowej do kolejnego startu w ramach bezpłatnego dostępu do stanowiska czyszczącego wyposażonego w szczotki i kompresor. Jedyny warunek to posiadanie przez Ciebie preparatów Fenwick’s.
Zaopatrz się wcześniej w sklepie internetowym www.fenwicks.pl

2. Fenwick’s SPA – transmisja - 230.00 zł
Bezpośrednio po przyjeździe na metę, po wstępnym i samodzielnym spłukaniu roweru przez zawodnika na stacjach czyszczących, wyposażonych w przepływowe szczotki Fenwick's do czyszczenia roweru oraz myjki ciśnieniowe, rower automatycznie trafi w profesjonalne objęcia fachowców z AJ’S. Sprzęt wydawany będzie następnego dnia z idealnie wyczyszczoną, nasmarowaną i wyregulowaną transmisją. I tak każdego, kolejnego dnia. W przypadku wystąpienia innych problemów technicznych dostrzeżonych w trakcie serwisowania, właściciel roweru zostanie rzetelnie poinformowany. Umożliwi to podjęcie właściwych decyzji (obarczonych niestety dodatkowymi kosztami), warunkujących bezproblemowe ukończenie kolejnego etapu.

3. SPA Fenwick’s Exclusive - 590.00 zł
Pakiet obejmuje profesjonalne przygotowanie napędu rowerowego do startu (na zasadach omówionych w SPA Fenwick’s transmission) oraz niezbędne czynności serwisowe zapewniające idealny stan techniczny roweru na każdym z etapów Gwiazdy Południa 2020.
W ramach SPA Fenwick’s Exclusive dokonujemy następujących czynności serwisowych:
• Poprawne ustawienie i regulacja przerzutek
• Regulacja hamulców
• Centrowanie kół
• Usuwanie luzów piast i środka suportu
• Wymiana klocków hamulcowych, łańcucha, kasety, dętki, opony, linek zmiany biegów

4. SPA Fenwick’s Exclusive Gold + prezent specjalny FENWICK’S - 830.00 zł
Jesteś zmęczony po maratonie, nie masz ochoty na oczekiwanie w kolejce do stacji czyszczących, wyposażonych w przepływowe szczotki Fenwick's do czyszczenia roweru oraz myjki ciśnieniowe – przekaż rower do SPA Fenwick’s Exclusive Gold. Wyjątkowość tego pakietu polega na indywidualnym podejściu do przekazanego po przyjeździe na metę roweru. Profesjonalnie zadbamy nie tylko o napęd, ale o Twój rower w całości, używając preparatów czyszcząco – smarująco – konserwujących marki Fenwick’s. Rozszerzony zakres usług serwisowych, nienagannie przygotowany rower do startu, dodatkowo specjalny prezent od AJ'S FENWICK’S – zestaw do czyszczenia napędu rowerowego – to cechy pakietu w najwyższej z proponowanych opcji Rowerowego SPA Fenwick's

Każdy z pakietów obowiązuje w dniach od 09.07.2020 (otwarcie Biura zawodów do 12.07.2020. Oznacza to, że po przyjeździe na metę w NIEDZIELĘ 12.07.2020 rowerów już NIE PRZYJMUJEMY!!!.

W każdej z wybranych opcji Rowerowego SPA Fenwick’s rower zostanie poddany diagnostyce. O ewentualnych problemach technicznych i związanych z tym dodatkowych kosztach, zawodnik zostanie poinformowany. Odbiór rowerów w dniu startu każdego etapu od godz.10:00
W cenie pakietów – czyszczenie i serwis. Cena pakietu nie obejmuje kosztów wymienianych części, które w razie takiej potrzeby, pokrywa uprzednio poinformowany właściciel.
Dostępność do części zamiennych, dzięki sprawdzonym i zaufanym partnerom AJ’S umożliwi interwencję i usunięcie niemal każdego problemu technicznego. Płynność zmiany biegów i skuteczność hamowania zapewnią linki i pancerze, oraz klocki hamulcowe FIBRAX, niezawodność toczenia płyn uszczelniający STAN'S NoTubes, wypełniający stosowane przez nas kultowe japońskie opony IRC. Problemy z rowerowym ułożyskowaniem rozwiążą suporty i stery firmy TOKEN, zniszczone haki przerzutek zastąpimy zamiennikami MARWI. Wadliwe łańcuchy zamienimy na nowe KMC. Naturalnym dodatkiem będzie oczywiście pełna gama części zamiennych SHIMANO i SRAM. Wszystkie powyżej wymienione działania są możliwe, dzięki harmonijnej współpracy i wsparciu ze strony: XTRaBike Shimano Service Center, Harfa Harryson Henryk Charucki, Probike, Lemonbike.eu, Token Polska.

Rezerwacja indywidualnie wybranych pakietów Rowerowego SPA Fenwick’s następuje poprzez dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia na biuro@fenwicks.pl W tytule przelewu prosimy podać: Imię i Nazwisko oraz nazwę pakietu.
Rachunek bankowy (PLN) Bank Pocztowy nr rachunku 70 1320 1537 2472 0078 2000 0001

Organizator Rowerowego SPA Fenwick’s AJ’S Andrzej Honczar ul. Ustronna 12m1 15-161 Białystok NIP: 966-090-87-91 Tel: +48 797 444 025 E-mail: biuro@fenwicks.pl www.fenwicks.pl

2020-07-06 POWRÓT
Partnerzy