Rozgrzej się z Mazovia MTB Zimą

Zapraszamy na trzy zimowe maratony. Startujemy najwcześniej ze wszystkich - ruszamy już w styczniu!

Ściganie się zaczynamy już w styczniu. Pierwsze zawody odbędą się 26 stycznia w Jabłonnie. Później, bo 23 lutego widzimy się w Mrozach. 9 marca lądujemy w Karczewie. To daty, które warto zapisać w rowerowym kalendarzu, by zameldować się na starcie i poczuć smak rywalizacji MTB.

Na każdym z maratonów czekać będą na Was trzy dystanse do wyboru: ½ Pro (max 40 km), Fit (max 25 km) oraz młodzieżowe Hobby (max 8 km). Nasze doświadczenie w organizacji zimowych maratonów gwarantuje Wam samą radość z jazdy. Cezary Zamana tak wytyczył wszystkie trasy, by prowadziły one przez zalesiony obszar. W ten sposób chronieni będziecie przed lodowatymi podmuchami wiatru. W walce z niskimi temperaturami wspierać Was będzie ciepły izotonik, wręczany Wam na polowych bufetach. Piaszczyste podłoże, po którym będziecie pędzić, zabezpieczy nas przed nagłymi podtopami.

Dodatkowo, przez cztery dni przed każdym maratonem będziemy prowadzić wzmożony monitoring trasy. Pozwoli to nam zareagować w wypadku nagłych zmian pogodowych. Jeśli sypnie śniegiem – odśnieżymy trasę. Jeśli ścieżkę skuje lód – posypiemy piaskiem. Zapewniamy: zima nas nie zaskoczy.

Nie będzie dla Was zaskoczeniem też komfort, jaki zapewnimy Wam po zawodach. W sportowych salach czekać będą na Was prysznice, ogrzewane szatnie oraz stołówki, w których pięknie pachnieć będą świeżo przyrządzone żurki oraz grochówki. Dla rowerów przygotujemy myjki (przy dodatniej temperaturze).

W Karczewie, na zakończenie Mazovia MTB Zimą, wszyscy z Was, którzy przejadą wszystkie trzy maratony otrzymają pamiątkowy medal i swoje zdjęcie.

Zapisy na Mazovia MTB Zimą są wyjątkowo proste: warto kupić pakiet Max gwarantujący start na wszystkich trzech maratonach. Z pakietem Max nie musicie za każdym razem potwierdzać swojego udziału. Automatycznie jesteście wpisani na listy startowe w Jabłonnie, Mrozach i Karczewie.

Dla drużyn i klubów mamy zapisy grupowe, czyli tzw. portfele drużynowe. A seniorzy i młodzież do 18. roku życia skorzystają z atrakcyjnych zniżek.

Mazovia MTB Zimą 2020 jest więc obowiązkową pozycją dla wszystkich pasjonatów MTB, którzy już nie mogą doczekać się startu wiosennego sezonu i chcą jak najlepiej się do niego przygotować. To także fantastyczna zabawa dla tych z Was, którzy chcą wyrwać się z mieszkań, siłowni czy klubów fitness i zaznać fizycznej aktywności na świeżym, nawet i mroźnym powietrzu.

2019-10-31 POWRÓT
Partnerzy