Rezerwujcie numery na Mazovię!

Od 6 grudnia możecie zamawiać numer startowe na najbliższy sezon Mazovii, w tym także na dystans Hobby. Zachęcamy też opiekunów drużyn do kontaktu z Biurem Zamana Group, by ustalić zasady współpracy.

Numery startowe

By zarezerwować numer na sezon Mazovii 2019, wystarczy zalogować się do swojego profilu w Cyklopedii, a następnie kliknąć na „rezerwacja numeru”. Przycisk będzie dostępny od północy z 5 na 6 grudnia. Na rezerwację macie czas do 30 grudnia. Czekają na Was numery z przedziału 102-2018.

Koszt numeru razem z chipem to 20 złotych. Termin zapłaty to 20 stycznia, a przelewu należy dokonać na konto:

Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak

Dolna 14/5, 05-092 Łomianki

nr konta: Bank Zachodni WBK S.A., 98 1090 1014 0000 0001 1815 1541

W tytule opłaty wpiszcie:

imię, nazwisko, numer CiD z Cyklopedii oraz zarezerwowany numer.

Wybrany numer możecie odebrać najpóźniej podczas drugiego maratonu cyklu Mazovia MTB Marathon 2019 albo otrzymać go drogą pocztową. W tym przypadku należy dokonać opłaty w wysokości 40 zł (koszt numeru + koszty wysyłki) na ww. konto, w tytule przelewu wpisując:

„Zestaw startowy - zwrot kosztów przesyłki", imię i nazwisko, numer CID z Cyklopedii
oraz zarezerwowany numer.

Można zdecydować się na pierwszy wolny numer. W takim wypadku zapłacicie 30 zł (koszt numeru + koszt wysyłki), a w tytule przelewu wpiszecie:

„Pierwszy wolny numer - zwrot kosztów przesyłki", imię i nazwisko, numer CID z Cyklopedii.

Następnie prześlijcie potwierdzenie przelewu wraz z adresem wysyłki na maila biuro@ZamanaGroup.pl. Do 25 lutego czekamy na decyzje dotyczące wysyłki. Zaczniemy ją od 25 lutego i zakończymy 10 marca.

Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja kolejnych numerów startowych dla drużyn. Drużyna może zarezerwować ciąg numerów, z którymi jeździła w poprzednim sezonie lub inny dowolny ciąg, z wyłączeniem numerów specjalnych. W tym temacie wyślijcie maila na adres adam@ZamanaGroup.pl.

Zachęcamy Was do rezerwacji numerów startowych dla uczestników ścigających się na dystansie Hobby. Pula numerów dostępna w rezerwacji od numeru 5001 do 5300. Procedura rezerwacji numerów na dystans Hobby jest taka sama, co w przypadku rezerwacji numerów na pozostałe dystanse.

Współpraca z drużynami

Opiekunów drużyn zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zasad współpracy na przyszły sezon oraz Waszych aktualnych składów. Współpraca dotyczy cyklu zimowego, letniego oraz innych imprez, które będziemy organizować w nadchodzącym sezonie. Kontaktujcie się z Katarzyną Krakowiak (kasia@ZamanaGroup.pl, tel. 533 005 212).

2018-11-27 POWRÓT
Partnerzy