Narciarskie zgrupowanie w Jakuszycach

Co powiecie na 7-dniowy pobyt w Jakuszycach, z którego wrócicie z nogami jak ze stali, pojemniejszymi płucami i jeszcze większą wiarą w swoje umiejętności? Jeśli interesuje Was taka opcja, rezerwujcie miejsce na narciarskie zgrupowanie. Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Do udziału w zgrupowaniu zachęca duet Cezary Zamana i Andrzej Honczar, którego doskonale znacie jako fachowca AJs Fenwicks dbającego o Wasze rowery po maratonach Mazovii. W Jakuszycach czekać będzie na Was 26 godzin szkoleniowych (2h do południa, 1,5 godziny popołudniem) podczas których poznacie tajniki klasycznej techniki narciarstwa biegowego. Jest możliwość rozgraniczenia treningów na dzieci i dorosłych, jeśli postanowicie wybrać się ze swoimi pociechami.

Oprócz intensywnych zajęć, Cezary i Andrzej przewidzieli dwie wycieczki po okolicy.

O śnieżne warunki zadba zastęp ratraków, już gotujących się do pracy.

By na własne oczy przekonać się, jak wygląda baza w Jakuszycach, obejrzyjcie film od Andrzeja Honczara.

Jeśli uznacie, że tak właśnie chcecie spędzić 7 dni (25 stycznia – 1 lutego), dzwońcie bezpośrednio do Andrzeja i rezerwujcie miejsce dla siebie oraz bliskich: 797 444 025. Zakwaterowanie w pokojach 2- i 3-osobowych w Hotelu SPA Jakuszyce. Koszt pobytu to 3 500 zł.

2018-12-18 POWRÓT
Partnerzy