Kolarska strefa kibica

Zamana Group wraz z Dariuszem Banaszkiem, dyrektorem sportowym kolarskiej drużyny Mazowsze Serce Polski, przygotowuje w najbliższą niedzielę strefę kibica Mistrzostw Świata ze startu wspólnego elity.

Jak wiadomo, jednym z faworytów do triumfu jest były mistrz świata - Michał Kwiatkowski, zwycięzca jednego z najtrudniejszych etapów ledwo co zakończonego Tour de France.

Strefa kibica otwarta będzie w Restauracji Borodino w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dla fanów szosówek w niedzielę od godziny 9.50 będzie przygotowane tam specjalne miejsce do oglądania sportowej transmisji.

Przed wspólnym kibicowaniem Michałowi oraz pozostałym kolarzom, zapraszamy na trening z Cezarym Zamana i zawodnikami drużyny Mazowsza. Przygotowaliśmy ok. 50-kilometrową trasę, na którą wyruszymy o godzinie 10.00 z restauracyjnego parkingu. Trasa prowadzi po jednej z najciekawszych, liczącej 20 kilometrów rund w okolicy Warszawy i gminy Pomiechówek. Przejedziemy bardzo dobrymi drogami, ciągnącymi się po pofałdowanym terenie w dolinie rzeki Wkra.

Dla tych którzy ukończą trening, restauracja Borodino przygotuje regeneracyjną przekąskę.

Dodatkowo, Zamana Group we współpracy z iFON Telewizja Internetowa zaprasza Was do konkursu na najlepiej zorientowanego kibica, który wytypuje najlepszą trójkę zawodników mistrzostw.

A będzie z kim rywalizować - bo do kibicowania zgłosiła się mocna grupa cyklomaniaków, która swą strefę kibica będzie miała w Kolarz Klub przy ulicy kościelnej w Łodzi.

Te emocje będą zapewne nie lada więc w peletonie kolarskich fanów lepiej je przeżyć

2020-09-21 POWRÓT
Partnerzy