IV Mistrzostwa Polski Farmaceutów MTB

Wraz z Hurtap oraz Okręgową Izbą Aptekarską w Łodzi zapraszamy na czwartą odsłonę ogólnopolskich zawodów MTB dla farmaceutów.

Impreza odbędzie się 21 września w Józefowie. Sportowe emocje i najwyższą satysfakcję z jazdy gwarantuje trasa przygotowana przez kolarskiego mistrza i dyrektora sportowego Cisowianka Mazovia MTB Marathon, Cezarego Zamanę. Dla pracowników branży farmaceutycznej przygotował on 17-kilometrową, zapadającą w pamięć trasę. To na niej, w józefowskich lasach, kolarze powalczą o prestiżowy tytuł najlepszej oraz najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej. Rywalizacja toczyć się będzie w następujących kategoriach:

  • Farmaceuta
  • Pracownik branży farmaceutycznej
  • Przyjaciel Farmacji.

Do Józefowa warto zabrać też swoje dzieci. Na najmłodszych czekają osobne zawody na dystansie liczącym pięć kilometrów. Tegoroczna edycja w ogóle będzie miała bardzo rodzinny charakter – nowością będzie Puchar Rodzin, dający szansę na wspólną zabawę z najbliższymi i wzmocnienie rodzinnych więzi poprzez sport.

Miasteczko rowerowe oraz biuro zawodów będzie zlokalizowane na terenach zielonych hotelu Warszawa Józefów Holiday Inn. Tam też będzie można zregenerować siły po przejechanym maratonie, podzielić się wrażeniami z kolegami, a najszybsi zawodnicy odbiorą medale i puchary.

Zamana Group jest organizatorem technicznym wrześniowych zawodów. 15-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu maratonów MTB zespołu dowodzonego przez Cezarego Zamanę daje pewność, że IV Mistrzostwa Polski Farmaceutów MTB zostaną przeprowadzone z najwyższą starannością.

Zgłoszenia na zawody przyjmowane są drogą elektroniczną: biuro@MazoviaMTB.pl lub karolina.sobczak@hurtap.com.pl

Formularz do pobrania znajduje się tutaj. Z regulaminem można zapoznać się tutaj.

Patronat nad wydarzeniem objęła Naczelna Izba Aptekarska, patronem medialnym jest Aptekarz Polski – Pismo Naczelnej Izby Aptekarskiej.

2019-09-21 POWRÓT
Partnerzy