Zaloguj się
Dziecięcy Wyścig Trzech Lilii

Przyszłe kolarskie gwiazdy, najmłodsi sportowcy i mali ciałem, ale wielcy duchem zawodnicy będą mogli wystartować w Skierniewice Road Race. Bezpłatny wyścig dla dzieci odbędzie się w niedzielę 13 maja.

Dla dzieci w wieku do 10 lat przygotowany zostanie odrębny dystans, gwarantujący pełne bezpieczeństwo przy jednocześnie jak największej radości z rowerowej jazdy. Będzie on zlokalizowany na terenie skierniewickiego parku przy ul. Sobieskiego, co ułatwi rodzicom i opiekunom doping swoich pociech. O sportową atmosferę zadba konferansjer, który swoim żywiołowym komentarzem wyzwoli moc pozytywnych emocji. Dużo uśmiechu na dziecięcych buziach wywołają także nagrody dla zwycięzców z miejsc 1-3 w każdej kategorii wiekowej. Na każdego uczestnika czekać będzie również pamiątkowy dyplom.

Zawody dla najmłodszych zostaną rozegrane z podziałem na płeć i następujące kategorie wiekowe:

  • do 3 lat (rowerki biegowe)
  • 3-4 lata
  • 5-6 lat
  • 7-8 lat
  • 9-10 lat

Prosimy rodziców o zapewnienie kasku małym zawodnikom. To obowiązkowy element każdego startującego.

Zapisy do wyścigu odbędą się 13 maja w biurze zawodów w godzinach 9:00-10:30. Start pierwszej grupy wiekowej zaplanowano na 11:10. Udział w zawodach jest darmowy.

Rodziców oraz starsze rodzeństwo zapraszamy do startu w Skierniewice Road Race, które trwać będzie przez cały weekend 12-13 maja.

2018-05-07 POWRÓT

 

Kto z powiatu suskiego, ten ma zniżkę
Przyniesie ulgę Waszym mięśniom i stawom
Dziecięca strefa zimowych zabaw
Jedź po rower w Northtec MTB Zimą
Zimowy medal, a jak rozgrzewa!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas