Zaloguj się
Co czeka Was na Gwieździe Północy?

Ledwie chwile dzielą nas od mazurskiej etapówki, podczas której przemkniecie po najbardziej uroczych rowerowych szlakach wytyczonych dla Was przez Cezarego Zamanę. Przygotowaliśmy też dla Was rozpiskę pozostałych atrakcji, by nic nie umknęło Waszej uwadze.

Wszystko rozpoczyna się 12 sierpnia (niedziela) w stolicy Mazur, czyli w Ełku. To tu przywita Was gospodarz Gwiazdy Północy i zarazem rodowity ełczanin, Cezary Zamana. Sam Ełk zaskoczy bogactwem turystycznych atrakcji, o których przygotowaliśmy osobną notkę. Na pierwszy dzień polecamy popołudniowy spacer po promenadzie. W Ełku przed rozpoczęciem maratonu będzie się można także jeszcze zapisać na całą etapówkę. Przypominamy, że mieszkańcom powiatu ełckiego za okazaniem w biurze zawodów dokumentu potwierdzającego zamieszkanie na terenie powiatu ełckiego przysługuje 50% zniżka na start na na dystansach Fit, ½ Pro, Pro.

W poniedziałek widzimy się na Stadionie Leśnym w Prostkach. Po przejechaniu trasy przez wszystkie dystanse oraz po zakończeniu dekoracji zwycięzców, zapraszamy do udziału w meczu piłki nożnej Organizatorzy vs. Uczestnicy. Zapisy do drużyny przyjmować będziemy w biurze zawodów. Czekamy na zawodniczki i zawodników, którzy będą mieli siłę i ochotę wpakować nam kilka bramek.

Wtorek to przenosiny do Sypitek. Ale zajrzymy też do Ełku, gdzie o 19.30 na obiekcie Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji urządzimy dla Was ognisko. Będzie pieczenie kiełbasek, pieczenie chleba i… pieczenie w udach, bo za Wami będą już trzy etapy Gwiazdy Północy. Ale ognisko pomoże Wam zregenerować siły i poprawić humory przed finałowym starciem.

To odbędzie się w gminie Stare Juchy – czyli nowej miejscówce, gdzie pewnie większość z Was jeszcze nigdy wcześniej nie dotarła. Największą pozarowerową atrakcją tego dnia będzie uroczysta dekoracja i podsumowanie Gwiazdy Północy, podczas której nie braknie ani muzyki, ani jedzenia, ani nagród i medali. Ceremonia odbędzie się tradycyjnie w Ełku.

Stałymi punktami każdego dnia będą darmowy serwis rowerowy i dziecięce zawody rowerowe dla rowerzystów do 6. roku życia.

2018-08-09 POWRÓT

 

Wygraj Złotą Kartę Kids
Hotel Narvil ugości zwycięzców
KOKOwear rozgrzewa zimowe maratony
Złoto, nie karta!
Startujcie w zimowych maratonach
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas